Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C10FSH


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Hikoki C10FSH

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Clutch Screw
1 305180 4.50 5.44

Clutch Spring
2 305179 1.05 1.27

Vastzethandel (oud 996219)
3 312488 9.21 11.15

Bolt (left Hand) M10
4 307725 12.75 15.43

Bout Linkse Draad D10
4A 329409 4.20 5.08

Huls
5 315195 6.45 7.80

Metal Spring (a)
6 305190 2.55 3.09

Ring
7 965077 1.05 1.27

Vastzetpin
8 321330 6.75 8.17

Ring M4 (oud 949429z)
9 949429 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
10 949215 1.05 1.27

As
11 320141 10.20 12.34

Niet meer leverbaar
12 303409

Niet meer leverbaar
13 321370

Knob Bolt M10
14 308396 7.65 9.26

Vleugelschroef M6x12
15A 307947 1.35 1.63

Vise Plate Set
17 319974 3.45 4.17

Ring
18 996722 1.05 1.27

Machineschroef M5x12 Zwart
19 996247 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
20 321371 7.65 9.26

Vleugelschroef M6x17
21 302459 1.05 1.27

Bout M8x35 Zwart (oud 996215)
22 307221 1.04 1.26

Bout M8x35 (10 Stuks)
22A 949678 2.55 3.09

Materiaalaanslag
23 321346 28.88 34.94

Bout M6x10 (10 Stuks)
24 949610 1.20 1.45

Houder
25 998844 7.95 9.62

Voetplaat
26A 330768 224.81 272.02

Niet meer leverbaar
26B 334463

Table Ass'y
26C 336311 103.13 124.78

Niet meer leverbaar
27 321343

Niet meer leverbaar
28 312480

Ring M12 ( Oud 949437z , 10 St. )
29 949437 1.95 2.36

Veer
30 312481 2.55 3.09

Borgring
31 321335 7.20 8.71

Stopper
31A 322280 4.95 5.99

Veer (e)
32 321417 3.45 4.17

Pin Plaatje
33 321336 1.65 2.00

Geleidingsring
34A 324400 1.50 1.82

Beschermring
34 998811 1.95 2.36

Nylon Moer M6
35 311144 1.05 1.27

Houder
36 321331 1.65 2.00

WAARSCHUWINGS LABEL
37 321386 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
38 321385

Schroef Hd M6x25 (10 Stuks)
39 949342 1.65 2.00

Zaagbladgeleider
40A 329421 2.10 2.54

Zaagbladgeleider
40A 337817 1.65 2.00

Machineschroef M6x16 (10 Stuks)
41A 949256 1.35 1.63

Indicator
42 321329 1.65 2.00

Vulring (a)
43 321342 1.65 2.00

Schachtpin (a)
44 321341 3.30 3.99

Schachtpin (a)
44A 329416 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
45A 322283

Schachtpin (c)
47 321337 3.30 3.99

Schachtpin (c)
47A 329415 2.10 2.54

Drukring
48 875249 1.35 1.63

Schroef M6x6
49 987860 1.05 1.27

Overbrengings Schacht
50 321339 1.80 2.18

Ontgrendelaar
51 321338 1.65 2.00

Veer
52 321340 1.80 2.18

Materiaalaanslag
53 321345 33.96 41.09

Voetplaat
54B 330768 224.81 272.02

Niet meer leverbaar
54C 334463

Table Ass'y
54D 336311 103.13 124.78

Niet meer leverbaar
55 312672

Schaalverdeling (a)
56 315210 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
61 322617

Deksel
62 324395 1.50 1.82

Ring M4 (oud 949429z)
63 949429 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
64 949215 1.05 1.27

Veerring M8 ( 10 Stuks )
65 949457 1.05 1.27

Ring M8 (10 Stuks)
66 949433 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
70 949215 1.05 1.27

Pakking Houder
71 996227 2.40 2.90

Ring M4 (oud 949429z)
72 949429 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
73 949215 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
74 321349

Hinge (a) Ass'y
75A 332815 134.89 163.21

Niet meer leverbaar
75B 334459

Bus
76A 334337 5.10 6.17

Veer
77 321332 13.50 16.34

Niet meer leverbaar
78 961554

Blokkeerpin
79 302518 4.50 5.44

O-ring (p-6)
80 984528 1.05 1.27

Regelaar
81 319270 5.85 7.08

Vleugelmoer M8 (10 Stuks)
82 949312 5.40 6.53

Bout M8x50 (10 Stuks)
83 949633 3.60 4.36

As
84 320141 10.20 12.34

Niet meer leverbaar
85 312672

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
86 949237 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
87 949454 1.04 1.26

Afstandbusje
88 998980 1.04 1.26

Verbindingstang
89 321368 15.26 18.47

VERBINDINGSTANG
89 322199 15.26 18.47

Plate (b)
90 319268 1.65 2.00

Veer
91 319267 1.50 1.82

Clutch Spring
92 305179 1.05 1.27

Nylon Clip
93 980523 1.05 1.27

Veer
94 319267 1.50 1.82

Inbusstelschroef M5x6
95 319541 1.50 1.82

Clutch Screw
96 305180 4.50 5.44

Adjusting Washer
97 962614 1.04 1.26

Holder (b)
98 319269 7.80 9.44

Laser Markeerder
99B 329863 43.18 52.24

Cover (a)
100 319271 15.54 18.80

Plaat (a)
101 319272 1.50 1.82

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
102 949217 1.05 1.27

Nylon Clip
104 948193 1.05 1.27

Nylon Clip
104 948614 1.05 1.27

Houder
105A 331419 8.85 10.71

Support
105B 334458 8.85 10.71

Lagerbus
106 321347 120.18 145.41

Vilt Ring
107 996226 1.35 1.63

Kussen
108 996223 2.40 2.90

Moer M8 Laag(10 Stuks)
109 949568 1.50 1.82

Inbusstelschroef M8x16
110 974500 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x17
111 302459 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
112 947859 1.04 1.26

Klemstuk (b)
113 963174 1.35 1.63

Waarschuwings Label (a)
114 320206 1.65 2.00

Houder (a)
115 321375 77.00 93.17

Niet meer leverbaar
115A 334462

Roll Pin D6x40 (10 Stuks)
116 949686 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
116A 961554

Indicator
117 321329 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
118 303409

Inbusschroef M6x10
119 307956 1.05 1.27

Beschermarm (a)
121 321333 11.85 14.34

Houder
121A 324372 7.50 9.08

Houder
122A 331845 1.80 2.18

Cord
123 500241Z 17.19 20.80

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
123 500447Z 6.60 7.99

Cord For Gbr 110 Volt
123 500463Z 24.20 29.28

Sluitring
124 960092 1.05 1.27

Beschermring
125 322210 1.65 2.00

Schroef Hd M5x12 (10 Stuks)
126 949332 1.04 1.26

Sub Cover
127 322206 19.53 23.63

Snoertule D10.1
141 938051 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
142 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
143 984750

Spanningsregelaar 110-127 Volt
144 321378 47.44 57.40

Spanningsregelaar 220-240 Volt
144A 322383 46.75 56.57

Connector (b)
145 322384 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
146 321377

Cord Bush
147 319349 1.50 1.82

Handgreep
148 321550 11.85 14.34

Niet meer leverbaar
148A 333985

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
149 305558 1.04 1.26

Sheet
150 321355 8.40 10.16

Regelaar 100-120 Volt
151A 321354 113.71 137.59

Regelaar 220-240 Volt
151A 322200 113.71 137.59

Terminal M4.0 (10 Stuks)
152 930804 3.00 3.63

Handgreep
153 321380 8.40 10.16

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
154 301653 1.04 1.26

Machineschroef M5x25 Zwart
155 880734 1.04 1.26

Schakelaar
156 319503 12.60 15.25

Pulley Deksel
157 321383 7.20 8.71

Lasdop 50092 (10 Pcs)
158 959141 3.75 4.54

Aansluitklem
159 980063 1.04 1.26

Handreep (r)
160 321381 6.45 7.80

Handgreepset
160 322884 9.60 11.62

Poelie
161 321356 8.40 10.16

Sluitring M8 ( 10 Stuks )
162 949426 1.05 1.27

Sluitring
163 978559 1.05 1.27

Moer M8 (10 Stuks)
164 949558 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
165 6201VV 6.45 7.80

Deksel
166 307731 2.55 3.09

Schroef M4x10 (10 Stuks)
167 949322 1.05 1.27

Poelie (b)
168 321357 13.50 16.34

Aandrijfriem
169A 332810 18.08 21.87

Schakelaar
170A 958400Z 18.98 22.96

Schakelaar
170 998839 14.70 17.79

Draadeindhuls
171 981373 1.05 1.27

Snoer (a)
172A 321532 10.50 12.70

Interne Bedrading (a)
172 322207 11.85 14.34

Contactpunt Koolborstelhouder
173 930703 2.40 2.90

VELD 120 VOLT
174 340539D 84.56 102.32

Veld 230 Volt (oud 340555f)
174A 340811E 28.60 34.61

Tapschroef D5x55
175 953174 1.04 1.26

Kogellager
176 321399 6.45 7.80

ANKER 120 VOLT
177A 360588U 95.43 115.46

Armature Ass'y 230 Volt (old 360588e)
177A 360898E 68.61 83.02

Anker 240 Volt
177A 360898F 68.48 82.85

Niet meer leverbaar
177B 360924U

RUBBEREN PEN (OUD 976441)
178A 946362 1.05 1.27

Koolborsteldop
179 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
180 999043 4.50 5.44

Koolborstelhouder
181 958900 6.45 7.80

Koolborstelhouder
181 960685 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
182 938477 1.05 1.27

HUIS
183 321379 33.96 41.09

BEHUIZING
183 322208 32.18 38.93

Machineschroef M5x12 Zwart
184 996247 1.05 1.27

Afstandbusje
185 998980 1.04 1.26

Bolt (w/washers) M6x12 Black
186 996577 1.05 1.27

As Plaatje
187 318958 3.00 3.63

Machineschroef M6x20 (10 Stuks)
188 949258 1.65 2.00

Kogellager 606zzmc3ps2s
189 606ZZM 15.40 18.63

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
190 949455 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
191 949425 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
194 304043 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x10
195 877839 1.05 1.27

Tandwielhuis C10fsb
196 321384 145.89 176.52

Niet meer leverbaar
196A 334461

Niet meer leverbaar
198 310878

Niet meer leverbaar
198 322443

FLENS (D)
199 308789 15.84 19.16

Beschermkap
200 321367 9.30 11.25

Beschermkap (bewegende Gedeelte)
200 322452 14.70 17.79

Terugveer (a)
201A 322453 1.65 2.00

Terugveer (a)
201 322453 1.65 2.00

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
202 949241 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
203 949454 1.04 1.26

Bout Linkse Draadm7x17,5 (oud 996258)
204 998335 1.05 1.27

As Kompleet
205 308787 99.14 119.96

Kogellager 6003ddcmps2s
206 6003DD 7.50 9.08

Lagerhouder
207 308788 22.83 27.62

Kogellager 608vvmc2eps2l
208 608VVM 5.70 6.90

Inlegspie 4x4x12 *td5-1-3*
210 931008 1.05 1.27

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
211 949555 1.05 1.27

Borgveer
212 988821 3.60 4.36

Blokkeerpin
213 307732 4.50 5.44

Stofgeleider
215 321364 1.80 2.18

Luchtgeleider
215 322454 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
216 312492

Vastzetknopje
217 951895 3.30 3.99

Handgreep (l)
218 321382 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
219 321398

Ring M6 (10 Stuks)
220 949432 1.05 1.27

Vulring D25.4
221 976819 4.80 5.81

Lever Ass'y
222 322456 11.55 13.98

Vulring
223 302757 1.04 1.26

Veer
225 322457 1.50 1.82

Afdekring (c)
226 322458 1.50 1.82

Tapschroef D3x10 (zwart)
227 306371 1.04 1.26

Ring
228 322459 12.75 15.43

RING (B)
229 318962 3.00 3.63

Terminal
230 958308Z 5.55 6.72

Afstandsbusje
231 305171 1.04 1.26

Sub Cover (a)
233 322623 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
234 320104

Krimpkous
235 324518 12.15 14.70

Machineschroef M4x12 Zwart
236 935196 1.04 1.26

Guide Holder (b)
237 336310 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 940543

Niet meer leverbaar
502 998845

Vulring D30
503 974663Z 4.66 5.64

Niet meer leverbaar
601 321434

Niet meer leverbaar
602 321388

Niet meer leverbaar
603 321551

Knop M6 X 11
604 998836 1.65 2.00

Ring (h)
606 306985 1.05 1.27

Voetplaatrubber
607 964851 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
608 304043 1.05 1.27

Schroef M6x6
610 987860 1.05 1.27

Pin
611 321552 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
613 321387

Knop M6 X 32
614 960017 1.65 2.00

Vleugelschroef M6 X 15
615 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
617 321390

Niet meer leverbaar
618 321374

Stopper
619 974561 7.05 8.53

Vleugelschroef M6x20
620 949404 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
621 321390

Vleugelschroef M6 X 15
623 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
624 321373

Niet meer leverbaar
625 321549

Vleugelmoertjes M6 (10 Stuks)
626 949313 4.65 5.63

Moer M6 (10st)
627 949556 1.05 1.27

Ring
628 967329 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
629A 322047

Bout M6x65
630 996283 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
631 321553

Niet meer leverbaar
632 307713

Niet meer leverbaar
632 322444

Niet meer leverbaar
633 339237

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.