Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C10RA2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C10RA2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 318086

NUT CHUCK M6
2 314474 1.20 1.45

Blade Guard
3 314479 14.99 18.13

Niet meer leverbaar
4 314476

Bolt Md6x40 (10pcs) (old 949644z)
5 949644 1.65 2.00

Arm
6 314477 6.75 8.17

Vastzetnagel
7 314478 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
8 318088

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
9 949455 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
10 949432 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
11 318089

Guard Bracket New
12 314483 9.75 11.80

Moer M6 (10st)
13 949556 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
14 318090

Sluitring
15 314480 3.45 4.17

Bout M6x16 (10 Stuks)
16 949613 1.20 1.45

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
17 949455 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
18 973361

Niet meer leverbaar
19 314476

Niet meer leverbaar
20 314444

Niet meer leverbaar
21 314445

Rol Pin D4x33 (10 Stuks)
22 949870 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
23 314447

Niet meer leverbaar
24 318092

Niet meer leverbaar
25 314446

Niet meer leverbaar
26 318093

Niet meer leverbaar
27 318094

Niet meer leverbaar
28 318535

Niet meer leverbaar
29 318095

Niet meer leverbaar
30 318096

Niet meer leverbaar
31 318097

Niet meer leverbaar
32 318098

Niet meer leverbaar
33 318133

Niet meer leverbaar
34 318100

Niet meer leverbaar
35 318101

Niet meer leverbaar
36 318536

Niet meer leverbaar
39 318104

Zeskant Hd Bout M6x16 (10 Stuks)
40 949755 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
41 317627

Niet meer leverbaar
42 318105

Niet meer leverbaar
43 317567

Niet meer leverbaar
44 318106

Niet meer leverbaar
45 318107

Niet meer leverbaar
46 318108

Niet meer leverbaar
47 318537

Niet meer leverbaar
49 318096

Niet meer leverbaar
50 318111

Niet meer leverbaar
51 318098

Niet meer leverbaar
52 318113

Niet meer leverbaar
53 318114

Niet meer leverbaar
54 318115

Moer M8 (10 Stuks)
55 949558 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
56 318116

Niet meer leverbaar
57 318117

Zaagbladhouder
58 314484 10.50 12.70

Machineschroef M5x8 (10 Stuks)
59 949235 1.05 1.27

Schroef Hd M6x25 (10 Stuks)
60 949342 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M6x20
61 314486 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
62 318118

Niet meer leverbaar
63 318119

Niet meer leverbaar
66 314490

Niet meer leverbaar
67 318122

Niet meer leverbaar
68 318123

Niet meer leverbaar
69 318124

Niet meer leverbaar
71 318126

Niet meer leverbaar
72 318127

Niet meer leverbaar
73 318128

Bevel Gear (a) C10ra
74 314512 3.00 3.63

Slide Plate C10ra
75 314513 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
76 314514

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
77 949455 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
78 949803

Miter Gauge Ass'y
79 315042 11.85 14.34

Clamp Handle (b) C10ra
80 314505 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
81 314506

Miter Gauge
82 314507 6.30 7.62

Machineschroef M5x6 (10 Stuks)
83 949234 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
84 314509

Pin
85 314510 1.05 1.27

Sheet Bar
86 314511 11.85 14.34

Inbusstelschroef M6x6
87 967469 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
88 314516

Tandwiel (b)
89 314517 3.15 3.81

Screw Bar
90 314518 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
91 314519

Behuizing
92 314520 83.19 100.66

Niet meer leverbaar
93 314521

Niet meer leverbaar
94 314522

Niet meer leverbaar
95 314523

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
96 949455 1.05 1.27

Machineschroef M6x12 (10 Stuks)
97 949255 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
98 314454

Niet meer leverbaar
99 318130

Niet meer leverbaar
100 317352

Blade Guard C10fca
101 314526 12.30 14.88

Niet meer leverbaar
102 314527

Pivot Support
103 314528 8.70 10.53

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
104 949455 1.05 1.27

Moer M6 (10st)
105 949556 1.05 1.27

Inbusstelschroef M6x6
106 967469 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
107 314533

Niet meer leverbaar
108 314534

Niet meer leverbaar
109 307410

Special Bolt M6x35
110 314529 1.04 1.26

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
111 949455 1.05 1.27

Machineschroef M6x12 (10 Stuks)
112 949255 1.35 1.63

Bracket
113 314530 11.40 13.79

Niet meer leverbaar
114 314531

Moer M6 (10st)
115 949556 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
116 314535

Niet meer leverbaar
117 314536

Niet meer leverbaar
118 314537

Regulating Bolt C10ra
119 314538 3.00 3.63

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
120 949518 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
121 973361

Bolt (w/washers) M6x12 Black
122 996577 1.05 1.27

Body Shell
123 314539 123.20 149.07

Niet meer leverbaar
127 314555

Flat Washer M6 X 25 C10fca
129 314532 1.35 1.63

Handgreep
130 314556 8.20 9.92

Draaiwiel
131 314557 4.65 5.63

Handgreep
132 314558 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
133 314534

Label
134 314560 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
135 318131

Niet meer leverbaar
136 314561

Ring M8 (10 Stuks)
137 949433 1.05 1.27

Moer M8 (10 Stuks)
138 949558 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
139 314562

Niet meer leverbaar
140 314580

Machineschroef M5x8 (10 Stuks)
141 949235 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
142 314541

Niet meer leverbaar
143 314542

Ontspanner
144 314548 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
145 308946

Niet meer leverbaar
146 314540

Niet meer leverbaar
147 317285

Ontspanner
148 314544 1.65 2.00

Ring M4 (oud 949429z)
149 949429 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
150 314545

Niet meer leverbaar
151 314456

Niet meer leverbaar
152 314457

Niet meer leverbaar
153 308946

Niet meer leverbaar
154 314547

Niet meer leverbaar
155 314549

Niet meer leverbaar
156 318132

Niet meer leverbaar
157 314553

Switch Mtg Plate C10ra
158 314458 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
159 314459

Niet meer leverbaar
159 321620

Niet meer leverbaar
160 317158

Niet meer leverbaar
161 318274

Niet meer leverbaar
162 318538

Niet meer leverbaar
163 318539

Niet meer leverbaar
164 319000

Niet meer leverbaar
165 321617

Niet meer leverbaar
166 321618

Niet meer leverbaar
167 321619

Niet meer leverbaar
168 321621

As Kompleet
201A 324508 29.56 35.77

Niet meer leverbaar
202 314567

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
203 949217 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
204 949453 1.05 1.27

Bearing Retainer
205 314572 1.50 1.82

Kogellager 6204vvcmps2s
206 6204VV 9.15 11.07

Niet meer leverbaar
207 314568

Niet meer leverbaar
208 314569

Ring
209 967261 1.05 1.27

Needle Bearing
210 314570 11.25 13.61

Scharnierstuk (a)
211A 324507 67.10 81.19

Niet meer leverbaar
212A 314452

Kogellager 6201vvcmps2s
213 6201VV 6.45 7.80

Kogellager 6200ddcmps2l
214A 6200DD 6.00 7.26

Niet meer leverbaar
215 314578

Niet meer leverbaar
216 314579

Niet meer leverbaar
217 314580

Niet meer leverbaar
218 314453

Niet meer leverbaar
219 314577

Niet meer leverbaar
220 314583

Koolborstel (2 Stuks)
221 999044 4.50 5.44

Niet meer leverbaar
222 314585

Niet meer leverbaar
223 314586

Veerring M5 (10 Stuks)
224 949454 1.04 1.26

Machineschroef M5x30 (10 Stuks)
225 949245 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
226 967377

Ontspanner
227 314544 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
701 314590

Niet meer leverbaar
702 314591

Niet meer leverbaar
703 314592

Niet meer leverbaar
704 314616

Niet meer leverbaar
705 314819

Niet meer leverbaar
705 321531

Niet meer leverbaar
706 318820

Niet meer leverbaar
707 317603

Moer M8 (10 Stuks)
708 949558 1.05 1.27

Rubber Leg
709 318821 11.55 13.98

Moer M10 (10 Stuks)
710 949560 2.40 2.90

Zaagbladhouder
901 314325 11.70 14.16

Pushstick C10ra
902 314324 7.15 8.65

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.