Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C12FDH


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C12FDH

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Veer (b)
1 323141 1.05 1.27

Laserhouder
2 323137 1.05 1.27

Spilt Pin D2x12 (10 Stuks)
3 949531 1.05 1.27

Laserhouder (b) (oud 323138)
4A 328943 2.10 2.54

Rol Pin D3x14 (10 Stuks)
5 949900 2.40 2.90

Veer (c)
6 323142 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x6
7 962782 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
8 323144

SNOERKLEM
9 975144 1.04 1.26

Laserbevestigingplaat
10A 331876 4.65 5.63

Ring
12 323143 1.05 1.27

Veer (a)
13 323140 1.05 1.27

Laser Module
14A 331879 82.36 99.66

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
15 990541 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
16 324971

Niet meer leverbaar
17 323208

VASTZETHANDEL (OUD 322935)
18A 371742 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
19 325032

Niet meer leverbaar
20 325033

Niet meer leverbaar
21 325035

Niet meer leverbaar
22 325036

Niet meer leverbaar
23 325034

Niet meer leverbaar
24 325037

Niet meer leverbaar
25 307811

Retaining Ring
26 962553 1.05 1.27

Veerring D12 (10 Stuks)
27 939542 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
28 325030

Ring M16
29 322934 1.05 1.27

Geleidingsring (d)
30 323684 1.05 1.27

Inbusschroef M6x10
31 307956 1.05 1.27

Huls
32 323594 1.05 1.27

Veer (a)
33 323595 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
34 325279

Imbus Hd.bout M6x20 (10 Stuks)
35 949660 3.30 3.99

O-ring (p-6)
36 984528 1.05 1.27

Blokkeerpin
37 302518 4.50 5.44

Rubberenring
38 996407 1.05 1.27

Vastzetpin
39 325028 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
40 324973

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
41 990541 1.05 1.27

Schachtbout (c)
42 323593 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
43 325029

Ring M6 (10 Stuks)
44 949432 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
45 303006

Veer (c)
46 323142 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
47 949423 1.05 1.27

Machineschroef M4x20 (10 Stuks)
48 949221 1.05 1.27

Stofgeleiderhouder
49 322963 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
50A 949215 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
51 324960

Niet meer leverbaar
52 324961

Niet meer leverbaar
53 324962

Machine Schroef M4x16
54 993539 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
56 324978

Niet meer leverbaar
59 325019

Niet meer leverbaar
60 324974

Machineschroef M4x10 Zwart
61 304043 1.05 1.27

Nylon Moer M12
62 680418 3.30 3.99

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
63 949821 2.55 3.09

Veerring M5 (10 Stuks)
64 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
65 325031

Veerplaat
66 323627 6.30 7.62

Veerring M8 ( 10 Stuks )
67 949457 1.05 1.27

Imbusbout M8x16 Hd(10 Stuks)(oud 944949)
68 949655 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
69 323609

Machineschroef M4x10
70 307635 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
71 324987

Handgreep Voor Draaitafel
72 323680 3.15 3.81

Laserhouderkompleet (oud 323646)
73A 329314 36.10 43.68

Niet meer leverbaar
101 325046

Zaagbladhouder (b)
102 323649 2.10 2.54

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
103 990541 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
104 975348

Ring (f)
105 318929 1.50 1.82

Machineschroef M4x10 Zwart
106 304043 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
107 318927

Niet meer leverbaar
108 325277

Machine Schroef M4x16
109 993539 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
110 325021

Display Houder (b)
111 323693 5.85 7.08

Machine Schroef M4x16
112 993539 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
113 323677

Knop Bout
114 323678 2.10 2.54

Vleugelschroef M6 X 15
115 301806 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
117 949432 1.05 1.27

Klemplaat
118 302532 2.40 2.90

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
119 949216 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
120 322954 2.10 2.54

Bout M8x35 (10 Stuks)
121 949678 2.55 3.09

Veerring M8 ( 10 Stuks )
122 949457 1.05 1.27

Ring M8 (10 Stuks)
123 949433 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 15
124 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
125 324995

Veer (c)
126 323142 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
127 324993

Niet meer leverbaar
129 325049

Schroef Hd M6x25 (10 Stuks)
130 949342 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
131 949795

Nylon Moer M6
132 311144 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
133 324994

Niet meer leverbaar
134 325271

Geleidingsring (a)
136 323625 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
137 322910

Bout M6x10 (10 Stuks)
138 949610 1.20 1.45

Schroef M5 X 16
139 987512 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
140 323605

Niet meer leverbaar
142 324965

Niet meer leverbaar
143 323626

Niet meer leverbaar
144 325270

Niet meer leverbaar
146 324990

Niet meer leverbaar
147 324988

Klinknagel D2.5x4.8 ( 10 Stuks )
148 949510 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
151 323692

Ring M6 (10 Stuks)
152 949432 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
201 325048

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
202 990541 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
203 324964

Niet meer leverbaar
204 325022

Niet meer leverbaar
205 949828

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
206 949431 1.04 1.26

Veerring M5 (10 Stuks)
207 949454 1.04 1.26

Snoertule D10.7
208 940778 2.10 2.54

Klemstrip (old 994566)
209 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
210 984750

Niet meer leverbaar
212 307811

Niet meer leverbaar
213 307811

Lasdop 50092 (10 Pcs)
214 959141 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
215 324966

Schakelaar
216 323634 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
217 984750

Niet meer leverbaar
218A 371119

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
219 301653 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
220 325043

Niet meer leverbaar
221 325261

Niet meer leverbaar
222 325262

Niet meer leverbaar
223 325263

Niet meer leverbaar
224 324998

Niet meer leverbaar
226 325002

Machineschroef M6x40 Zwart
227 322123 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
228 325000

Contactpunt Koolborstelhouder
229 937623 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
230 340648D

Tapschroef D5x55
231 953174 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
232 325045

Inbusstelschroef M5x8
233 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder (oud 938241z)
234 938241 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
235 999038 9.30 11.25

Koolborsteldop
236 945161 1.20 1.45

Luchtgeleider
237 322915 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
238 360743U

Kogellager 6000vcmps2s
239 6000VV 6.15 7.44

Ring
240 302428 1.04 1.26

Afdichtring (b)
241 325003 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
242 6201VV 6.45 7.80

Zeskant Hd Bout M6x16 (10 Stuks)
243 949755 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
244 325004

Nylon Clip
245 980523 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
246 935196 1.04 1.26

Bolt (a) M10
247 988101 1.95 2.36

Ring (b)
248 323652 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
250 325023

Niet meer leverbaar
251 325005

Schroef M4x10 (zwart)
252 318363 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
253 325008

KOGELLAGER 6904DDPS2L
254 6904DD 15.81 19.13

Niet meer leverbaar
255 323208

Niet meer leverbaar
256 325007

Niet meer leverbaar
257 325006

Kogellager 608vvmc2eps2l
258 608VVM 5.70 6.90

Machineschroef M5x10 Zwart
261 323040 1.05 1.27

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
262 949431 1.04 1.26

As Plaatje
263 323675 1.05 1.27

Machine Schroef M4x16
264 993539 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
265 325047

Niet meer leverbaar
266 323654

Poelie (a)
269 324443 4.20 5.08

Super Lock Washer
270 961157 1.05 1.27

Moer M10 (10 Stuks)
271 949560 2.40 2.90

Snaar
272 324427 26.26 31.78

Niet meer leverbaar
273 325009

Kogellager 608vvmc2eps2l
278 608VVM 5.70 6.90

Naaldroller
279 983545 1.05 1.27

Lagerhouder
280 325259 3.15 3.81

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
281 949241 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
282 325018

Blokkeerpin (b)
283 325017 2.10 2.54

Machineschroef M4x10 Zwart
284 304043 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
285 325016

Ring M7
287 322948 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
288 325041

Schroef M6
289 322950 1.05 1.27

Bout (c) M5
290 322947 1.05 1.27

Sluitring
291 322938 1.05 1.27

Schroef M4x10 (zwart)
292 318363 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
293 324967

Afdekplaat
294 323672 6.75 8.17

Beschermschuim
295 323673 1.05 1.27

Beschermkap (a)
296 323667 31.49 38.10

Terugveer
297 323671 1.05 1.27

Machineschroef M5x10 Zwart
298 323040 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
299 325040

Plaatje
300 323670 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
301 949454 1.04 1.26

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
302 949236 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
303 949215 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
304 325038

Ring M10 ( Oud 949434z , 10 St. )
305 949434 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 985051

Niet meer leverbaar
503 322955

Niet meer leverbaar
601 323546

Vleugelschroef M6 X 15
602 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
604 321390

Niet meer leverbaar
605 323682

Niet meer leverbaar
606 323547

Niet meer leverbaar
607 323682

Niet meer leverbaar
608 321390

Vleugelschroef M6 X 15
610 301806 1.05 1.27

Lengteaanslag Compleet
611 323657 43.86 53.07

Niet meer leverbaar
612 321549

Vleugelmoertjes M6 (10 Stuks)
613 949313 4.65 5.63

Moer M6 (10st)
614 949556 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
615 322047

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
616 949425 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
617 323681

Stopper
618 974561 7.05 8.53

Vleugelschroef M6x20
619 949404 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
620 323523

Niet meer leverbaar
621 322957

Niet meer leverbaar
622 321551

Knop M6 X 11
623 998836 1.65 2.00

Ring (h)
625 306985 1.05 1.27

Voetplaatrubber
626 964851 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
627 304043 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
628 318967 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
629 323545

Niet meer leverbaar
630 323522

Niet meer leverbaar
631 305546

Niet meer leverbaar
632 309418

Niet meer leverbaar
633 301721

Niet meer leverbaar
634 310875

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.