Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C12LCH


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Hikoki C12LCH

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Veer (b)
1 323141 1.05 1.27

Laserhouder
2 323137 1.05 1.27

Laserhouder (b) (oud 323138)
3A 328943 2.10 2.54

Rol Pin D3x14 (10 Stuks)
4 949900 2.40 2.90

Veer (c)
5 323142 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x6
6 962782 1.04 1.26

Spilt Pin D2x12 (10 Stuks)
7 949531 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
8 323144

SNOERKLEM
9 975144 1.04 1.26

Laserbevestigingplaat
10A 331876 4.65 5.63

Laser Module
12B 331879 82.36 99.66

Ring
13 323143 1.05 1.27

Veer (a)
14 323140 1.05 1.27

Laserkapje
15 323136 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
16 323208

Niet meer leverbaar
17 322935

VASTZETHANDEL (OUD 322935)
17A 371742 1.20 1.45

Bout Linkse Draad M10
18 323665 5.10 6.17

Tandwiel (a)
19 323666 2.10 2.54

Tandwielkast(c)
20 323597 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
21 304043 1.05 1.27

Tandwielkastdeksel
22 323598 1.05 1.27

Tandwiel
23 323599 8.70 10.53

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
24 949821 2.55 3.09

Veerring M5 (10 Stuks)
25 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
26 323596

Niet meer leverbaar
27 322933

Shaft (d)
27A 371740 2.10 2.54

Ring M16
28 322934 1.05 1.27

Schachtbout (c)
29 323593 3.15 3.81

Scharnierpunt
30A 323663 26.68 32.28

Hinge
30B 336361 22.41 27.12

Machine Schroef M4x16
31 993539 1.04 1.26

Nylon Clip
32 980523 1.05 1.27

Deksel
33 323600 1.05 1.27

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
34 949241 1.35 1.63

Ring M6 (10 Stuks)
35 949432 1.05 1.27

Veer (c)
36 323142 1.05 1.27

Codeerschakeling
37A 323619 46.75 56.57

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
38 949216 1.05 1.27

Inbusschroef M6x10
39 307956 1.05 1.27

Huls
40 323594 1.05 1.27

Veer (a)
41 323595 5.10 6.17

Geleidingsring (d)
42 323684 1.05 1.27

Blokkeerpin
43 302518 4.50 5.44

O-ring (p-6)
44 984528 1.05 1.27

Stofgeleider
45 323601 4.20 5.08

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
46 990541 1.05 1.27

Schaalverdeling (b)
47 323602 1.05 1.27

Stofgeleiderhouder
48 322963 1.05 1.27

Machineschroef M4x6 (10 Stuks)
49 949214 1.05 1.27

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
50 949431 1.04 1.26

Veerring M5 (10 Stuks)
51 949454 1.04 1.26

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
52 949821 2.55 3.09

Vertandinding + Roll Pin
53 323664 17.33 20.96

Rol Pin D3x14 (10 Stuks)
54 949900 2.40 2.90

Imbus Hd.bout M6x20 (10 Stuks)
55 949660 3.30 3.99

Geleidingsring (b)
56 323683 1.05 1.27

Machineschroef M4x20 (10 Stuks)
57 949221 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
58 949423 1.05 1.27

Veer (c)
59 323142 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
60 303006

Ring M6 (10 Stuks)
61 949432 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
62 323662

Instelplaat
63 323661 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
64 323659

Niet meer leverbaar
65 303409

Machineschroef M4x12 Zwart
66 935196 1.04 1.26

Indicator (b)
67 322893 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
68 304043 1.05 1.27

Nylon Moer M12
69 680418 3.30 3.99

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
70 949217 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
71 949423 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
72 323607

Veerplaat
74A 323627 6.30 7.62

Veerring M8 ( 10 Stuks )
75 949457 1.05 1.27

Imbusbout M8x16 Hd(10 Stuks)(oud 944949)
76 949655 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
77 323609

Machineschroef M4x10
78 307635 1.05 1.27

Handgreep Voor Draaitafel
79 323680 3.15 3.81

Laserhouderkompleet (oud 323646)
80A 329314 36.10 43.68

Kabel 380mm
101 323658 7.05 8.53

Machine Schroef M4x16
102 993539 1.04 1.26

Nylon Clip
103 973313 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
104 304043 1.05 1.27

Machine Schroef M4x16
105 993539 1.04 1.26

Snoerklem
106 323650 1.05 1.27

Draaitafel
107 323624 83.60 101.16

Veer (c)
108 323142 1.05 1.27

Codeerschakeling
109A 323619 46.75 56.57

Niet meer leverbaar
110 323622

Ring M6 (10 Stuks)
111 949432 1.05 1.27

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
112 949241 1.35 1.63

SNOERKLEM
113 975144 1.04 1.26

Regelaar
114A 323621 52.53 63.56

Machine Schroef M4x16
115 993539 1.04 1.26

Pakking (c)
116 323617 1.05 1.27

Kabel 160mm
117 323620 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
118 975348

Ring (f)
119 318929 1.50 1.82

Machineschroef M4x10 Zwart
120 304043 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
121 318927

Zaagbladhouder (a)
122 323648 2.10 2.54

Zaagbladhouder (b)
123 323649 2.10 2.54

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
124 990541 1.05 1.27

Lcd Display
125A 323612 64.21 77.70

Machine Schroef M4x16
126 993539 1.04 1.26

Display Sheet
127 323616 1.65 2.00

Indicatie Paneel
128 323615 4.20 5.08

Pakking (d)
129 323608 1.05 1.27

Tapschroef D2x6
130 321672 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
131A 323613

Niet meer leverbaar
132 323611

Printplaat (b2) C12lc & C12lch
133A 323614 19.11 23.13

Insulating Case
134 323618 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
135 323677

Knop Bout
136 323678 2.10 2.54

Vleugelschroef M6 X 15
137 301806 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
139 949432 1.05 1.27

Klemplaat
140 302532 2.40 2.90

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
141 949216 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
142 322954 2.10 2.54

Nylon Moer M6
143 963837 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
144 304043 1.05 1.27

Plaat (c)
145 323631 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
146 323630

Vleugelschroef M6 X 15
148 301806 1.05 1.27

Bout M8x35 (10 Stuks)
149 949678 2.55 3.09

Veerring M8 ( 10 Stuks )
150 949457 1.05 1.27

Ring M8 (10 Stuks)
151 949433 1.05 1.27

Materiaalaanslag (b)
152 323629 15.68 18.97

Schroef Hd M6x30
153 323685 1.65 2.00

Geleidingsring (a)
154 323625 3.15 3.81

Machine Schroef M5x16 Zwart
155 302317 1.05 1.27

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
156 949431 1.04 1.26

Vertandinding
157 323604 7.65 9.26

Pakking (a)
158 323603 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
159A 322910

Bout M6x10 (10 Stuks)
160 949610 1.20 1.45

Schroef M5 X 16
161 987512 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
162 323605

Stofafdekplaat
163 323623 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
164 949215 1.05 1.27

Materiaalaanslag (a)
165 323628 15.26 18.47

Klinknagel D2.5x4.8 ( 10 Stuks )
166 949510 1.04 1.26

VOET RUBBER
168 323606 1.05 1.27

Voetplaat
169 324622 129.11 156.23

Niet meer leverbaar
170 323626

Schaalverdeling (a)
172 323656 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
173A 323610

MONITOR SET
173B 371800 81.95 99.16

Bolt (a) M10
191 988101 1.95 2.36

Ring (b)
192 323652 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
193 323522

Niet meer leverbaar
193 324268

Niet meer leverbaar
193 324269

Niet meer leverbaar
194 323651

Niet meer leverbaar
195 323208

As Kompleet
196A 323639 20.90 25.29

Lagerhouder
197 323641 4.65 5.63

Kogellager 6203vvcmps2s
198 6203VV 7.80 9.44

Machineschroef M4x10 Zwart
200 304043 1.05 1.27

As En Tandwielset
201 323640 10.80 13.07

Kogellager 608vvmc2eps2l
202 608VVM 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
203 323208

Handgreep
204 322924 5.55 6.72

Nylon Clip
205 980523 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
206 935196 1.04 1.26

Zeskant Hd Bout M6x16 (10 Stuks)
207 949755 3.00 3.63

Tandwielhuis
208 323638 64.63 78.20

Tandwielhuis
208A 336362 31.35 37.93

Machine Schroef M4x16
209 993539 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
210 323653

Niet meer leverbaar
211 323654

Ring M7
213 322948 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
214 323674

Schroef M6
216 322950 1.05 1.27

Schroef M4x10 (zwart)
217 318363 1.50 1.82

Beschermkap (b)
218 323668 14.25 17.24

Veerring M5 (10 Stuks)
219 949454 1.04 1.26

Afdekplaat
220 323672 6.75 8.17

Beschermschuim
221 323673 1.05 1.27

Beschermkap (a)
222 323667 31.49 38.10

Terugveer
223 323671 1.05 1.27

Afdekplaat
224 323669 3.15 3.81

Plaatje
225 323670 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
226 949454 1.04 1.26

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
227 949236 1.05 1.27

Bout (c) M5
230 322947 1.05 1.27

Sluitring
231 322938 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
232 949215 1.05 1.27

Machineschroef M5x10 Zwart
233 323040 1.05 1.27

Machineschroef M5x10 Zwart
234 323040 1.05 1.27

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
235 949431 1.04 1.26

As Plaatje
236 323675 1.05 1.27

Tapschroef D4x25 Zwart
237 307028 1.05 1.27

Kabel
238 323632 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
239 984750

Klemstrip (old 994566)
240 937631 1.04 1.26

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
241 500461Z 17.88 21.63

Snoertule D10.7
242 940778 2.10 2.54

Lasdop 50092 (10 Pcs)
243 959141 3.75 4.54

Cord Bush
244 319349 1.50 1.82

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
246 301653 1.04 1.26

Handgreepset (oud 323642+323643)
247A 324952 20.90 25.29

Niet meer leverbaar
248 984750

Niet meer leverbaar
249A 323978

Niet meer leverbaar
249A 324322

Spanningsregelaar
249 371121 18.98 22.96

Spanningsregelaar
249B 371121 18.98 22.96

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
250 301653 1.04 1.26

Schakelaarknop
251 323645 1.05 1.27

Schakelaar
252 323634 5.70 6.90

Schakelaar
253 323635 5.70 6.90

Label (a)
254 323644 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
256 984750

Schakelaar
257 320950 32.18 38.93

Interne Bedrading (d)
258 323983 3.15 3.81

Huis
259 322914 22.83 27.62

Inbusstelschroef M5x8
260 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder (oud 938241z)
261 938241 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
262 999038 9.30 11.25

Koolborstel (2 Stuks)
262 999065 7.95 9.62

Koolborsteldop
263 945161 1.20 1.45

Rubber Ring
264 303792 1.05 1.27

ANKER 110-120 VOLT
265 360684U 72.19 87.35

Anker 230v
265 360710E 71.70 86.76

Kogellager 6202vvcmps2s
266 6202VV 7.05 8.53

Sluitring
267 980700 1.04 1.26

Schakelblokkering
268 323637 1.05 1.27

Ring
269 302428 1.04 1.26

Kogellager 6000vcmps2s
270 6000VV 6.15 7.44

Luchtgeleider
271 322915 2.25 2.72

Tapschroef D5x55
272 953174 1.04 1.26

Veld 220 Volt
273 340603E 37.95 45.92

Veld 230 Volt
273 340625E 47.58 57.57

Contactpunt Koolborstelhouder
274 937623 1.04 1.26

Machineschroef M6x40 Zwart
275 322123 1.65 2.00

Veer
276 324625 1.05 1.27

Overbrengings Schacht
277 323990 2.10 2.54

Blokkeerplaat
278 324626 3.15 3.81

Nylon Moer M5
279 877371 1.05 1.27

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
280 949236 1.05 1.27

Handel Houder
281 324627 2.10 2.54

Condensator (oud 987178)
282 930039 1.95 2.36

Terminal
283 958308Z 5.55 6.72

Verbindingstang
284 324630 12.45 15.06

Verbindingstang
285 324631 5.10 6.17

Link (d)
285A 336363 5.10 6.17

Verbindingstang
286 324632 3.15 3.81

Link (c)
286A 336364 1.50 1.82

Machineschroef M4x12 Zwart
287 935196 1.04 1.26

Stop Plaatje
288 323985 2.10 2.54

Asje
289 323988 2.10 2.54

Plaatje
290 323989 3.15 3.81

Terugveer (a)
291 323984 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x17
293 302459 1.05 1.27

Flens (d)
294 324633 5.85 7.08

Flens (c)
295 324634 5.10 6.17

Krimpkous
296 324518 12.15 14.70

Lagerdeksel
297 326825 1.65 2.00

Machineschroef M4x12 Zwart
298 935196 1.04 1.26

Guard (a)
299 336365 1.04 1.26

Guide Holder
300 336366 1.04 1.26

Schroef M5x16(10pcs)
301 949334 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 985051

Niet meer leverbaar
503 322955

Niet meer leverbaar
601 323546

Vleugelschroef M6 X 15
602 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
604 321390

Niet meer leverbaar
605 323682

Niet meer leverbaar
606 323547

Niet meer leverbaar
607 323682

Niet meer leverbaar
608 321390

Vleugelschroef M6 X 15
610 301806 1.05 1.27

Lengteaanslag Compleet
611 323657 43.86 53.07

Niet meer leverbaar
612 321549

Vleugelmoertjes M6 (10 Stuks)
613 949313 4.65 5.63

Moer M6 (10st)
614 949556 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
615 322047

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
616 949425 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
617 323681

Stopper
618 974561 7.05 8.53

Vleugelschroef M6x20
619 949404 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
620 323545

Niet meer leverbaar
621 322957

Niet meer leverbaar
622 321551

Knop M6 X 11
623 998836 1.65 2.00

Ring (h)
625 306985 1.05 1.27

Voetplaatrubber
626 964851 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
627 304043 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
628 318967 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
629 323523

Niet meer leverbaar
630 305546

Niet meer leverbaar
631 339237

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.