Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C12LDH


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C12LDH

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Veer (b)
1 323141 1.05 1.27

Laserhouder
2 323137 1.05 1.27

Spilt Pin D2x12 (10 Stuks)
3 949531 1.05 1.27

Laserhouder (b) (oud 323138)
4A 328943 2.10 2.54

Rol Pin D3x14 (10 Stuks)
5 949900 2.40 2.90

Veer (c)
6 323142 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x6
7 962782 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
8 323144

SNOERKLEM
9 975144 1.04 1.26

Laserbevestigingplaat
10A 331876 4.65 5.63

Ring
12 323143 1.05 1.27

Veer (a)
13 323140 1.05 1.27

Laser Module
14A 331879 82.36 99.66

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
15 990541 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
16 324971

Machineschroef M4x12 Zwart
17 935196 1.04 1.26

Nylon Clip
18 973313 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
19 323208

VASTZETHANDEL (OUD 322935)
20A 371742 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
21 325032

Niet meer leverbaar
22 325033

Niet meer leverbaar
23 325035

Niet meer leverbaar
24 325036

Niet meer leverbaar
25 325034

Niet meer leverbaar
26 325037

Niet meer leverbaar
27 307811

Retaining Ring
28 962553 1.05 1.27

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
29 949241 1.35 1.63

Ring M6 (10 Stuks)
30 949432 1.05 1.27

Veer (c)
31 323142 1.05 1.27

Pin D5x19.8
32 305592 1.04 1.26

Codeerschakeling
33A 323619 46.75 56.57

Veerring D12 (10 Stuks)
34 939542 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
35 325030

Ring M16
36 322934 1.05 1.27

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
37 949216 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
38 324972

Geleidingsring (d)
39 323684 1.05 1.27

Inbusschroef M6x10
40 307956 1.05 1.27

Huls
41 323594 1.05 1.27

Veer (a)
42 323595 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
43 325027

Imbus Hd.bout M6x20 (10 Stuks)
44 949660 3.30 3.99

O-ring (p-6)
45 984528 1.05 1.27

Blokkeerpin
46 302518 4.50 5.44

Rubberenring
47 996407 1.05 1.27

Vastzetpin
48 325028 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
49 324973

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
50 990541 1.05 1.27

Schachtbout (c)
51 323593 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
52 325029

Ring M6 (10 Stuks)
53 949432 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
54 303006

Veer (c)
55 323142 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
56 949423 1.05 1.27

Machineschroef M4x20 (10 Stuks)
57 949221 1.05 1.27

Stofgeleiderhouder
58 322963 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
59A 949215 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
60 324968

Niet meer leverbaar
61 324969

Niet meer leverbaar
62 324970

Machine Schroef M4x16
63 993539 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
65 324978

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
66 949216 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
67 949423 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
68 324977

Niet meer leverbaar
69 325019

Niet meer leverbaar
70 324974

Machineschroef M4x10 Zwart
71 304043 1.05 1.27

Nylon Moer M12
72 680418 3.30 3.99

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
73 949821 2.55 3.09

Veerring M5 (10 Stuks)
74 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
75 325031

Veerplaat
76 323627 6.30 7.62

Veerring M8 ( 10 Stuks )
77 949457 1.05 1.27

Imbusbout M8x16 Hd(10 Stuks)(oud 944949)
78 949655 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
79 323609

Machineschroef M4x10
80 307635 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
81 324987

Handgreep Voor Draaitafel
82 323680 3.15 3.81

Laserhouderkompleet (oud 323646)
83A 329314 36.10 43.68

Niet meer leverbaar
101 325046

Zaagbladhouder (b)
102 323649 2.10 2.54

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
103 990541 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
104 975348

Ring (f)
105 318929 1.50 1.82

Machineschroef M4x10 Zwart
106 304043 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
107 318927

Niet meer leverbaar
108 324976

Machine Schroef M4x16
109 993539 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
110 325021

Machine Schroef M4x16
111 993539 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
112 324986

Niet meer leverbaar
113 324984

Niet meer leverbaar
114 324983

Display Sheet
115 323616 1.65 2.00

Indicatie Paneel
116 323615 4.20 5.08

Pakking (d)
117 323608 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
118 324979

Machine Schroef M4x16
119 993539 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
120 324985

Nylon Clip
121 980523 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
123 325026

Niet meer leverbaar
124 324981

Niet meer leverbaar
125 324982

Veer (c)
126 323142 1.05 1.27

Codeerschakeling
127A 323619 46.75 56.57

Pin D5x19.8
128 305592 1.04 1.26

Ring M6 (10 Stuks)
129 949432 1.05 1.27

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
130 949241 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
131 323622

Stofafdekplaat
132 323623 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
133 949215 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
134 323677

Knop Bout
135 323678 2.10 2.54

Vleugelschroef M6 X 15
136 301806 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
138 949432 1.05 1.27

Klemplaat
139 302532 2.40 2.90

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
140 949216 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
141 322954 2.10 2.54

Bout M8x35 (10 Stuks)
142 949678 2.55 3.09

Veerring M8 ( 10 Stuks )
143 949457 1.05 1.27

Ring M8 (10 Stuks)
144 949433 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 15
145 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
146 324995

Veer (c)
147 323142 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
148 324993

Niet meer leverbaar
150 325049

Schroef Hd M6x25 (10 Stuks)
151 949342 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
152 949795

Nylon Moer M6
153 963837 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
154 324994

Niet meer leverbaar
155 325271

Geleidingsring (a)
157 323625 3.15 3.81

Machine Schroef M5x16 Zwart
158 302317 1.05 1.27

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
159 949431 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
160 324975

Pakking (a)
161 323603 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
162 322910

Bout M6x10 (10 Stuks)
163 949610 1.20 1.45

Schroef M5 X 16
164 987512 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
165 323605

Niet meer leverbaar
167 325264

Niet meer leverbaar
168 323626

Niet meer leverbaar
169 325270

Niet meer leverbaar
171 324990

Niet meer leverbaar
172 324988

Klinknagel D2.5x4.8 ( 10 Stuks )
173 949510 1.04 1.26

Schaalverdeling (a)
176 323656 5.85 7.08

Ring M6 (10 Stuks)
177 949432 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
201 325048

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
202 990541 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
203 325013

Niet meer leverbaar
204 325022

Niet meer leverbaar
205 949828

Veerring M5 (10 Stuks)
206 949454 1.04 1.26

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
207 949431 1.04 1.26

Snoertule D10.7
208 940778 2.10 2.54

Klemstrip (old 994566)
209 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
210 984750

Niet meer leverbaar
212 307811

Niet meer leverbaar
213 307811

Lasdop 50092 (10 Pcs)
214 959141 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
215 325014

Schakelaar
216 323634 5.70 6.90

Schakelaar
217 323635 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
218 324999

Niet meer leverbaar
219 984750

Spanningsregelaar
220A 371120 18.15 21.96

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
221 301653 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
222 325043

Niet meer leverbaar
223 325261

Niet meer leverbaar
224 325262

Niet meer leverbaar
225 325263

Niet meer leverbaar
226 324998

Niet meer leverbaar
228 325002

Machineschroef M6x40 Zwart
229 322123 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
230 325000

Contactpunt Koolborstelhouder
231 937623 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
232 340648D

Tapschroef D5x55
233 953174 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
234 325045

Inbusstelschroef M5x8
235 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder (oud 938241z)
236 938241 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
237 999038 9.30 11.25

Koolborsteldop
238 945161 1.20 1.45

Luchtgeleider
239 322915 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
240 360743U

Kogellager 6000vcmps2s
241 6000VV 6.15 7.44

Ring
242 302428 1.04 1.26

Afdichtring (b)
243 325003 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
244 6201VV 6.45 7.80

Zeskant Hd Bout M6x16 (10 Stuks)
245 949755 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
246 325004

Nylon Clip
247 980523 1.05 1.27

Bolt (a) M10
248 988101 1.95 2.36

Ring (b)
249 323652 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
251 325023

Niet meer leverbaar
252 325005

Schroef M4x10 (zwart)
253 318363 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
254 325008

KOGELLAGER 6904DDPS2L
255 6904DD 15.81 19.13

Niet meer leverbaar
256 323208

Niet meer leverbaar
257 325007

Niet meer leverbaar
258 325006

Kogellager 608vvmc2eps2l
259 608VVM 5.70 6.90

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
262 949236 1.05 1.27

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
263 949431 1.04 1.26

As Plaatje
264 323675 1.05 1.27

Machine Schroef M4x16
265 993539 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
266 325047

Niet meer leverbaar
267 323654

Poelie (a)
270 324443 4.20 5.08

Super Lock Washer
271 961157 1.05 1.27

Moer M10 (10 Stuks)
272 949560 2.40 2.90

Snaar
273 324427 26.26 31.78

Niet meer leverbaar
274 325009

Kogellager 608vvmc2eps2l
279 608VVM 5.70 6.90

Naaldroller
280 983545 1.05 1.27

Lagerhouder
281 325259 3.15 3.81

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
282 949241 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
283 325018

Blokkeerpin (b)
284 325017 2.10 2.54

Machineschroef M4x10 Zwart
285 304043 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
286 325016

Ring M7
288 322948 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
289 325041

Schroef M6
290 322950 1.05 1.27

Bout (c) M5
291 322947 1.05 1.27

Sluitring
292 322938 1.05 1.27

Schroef M4x10 (zwart)
293 318363 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
294 325039

Afdekplaat
295 323672 6.75 8.17

Beschermschuim
296 323673 1.05 1.27

Beschermkap (a)
297 323667 31.49 38.10

Terugveer
298 323671 1.05 1.27

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
299 949236 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
300 325040

Plaatje
301 323670 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
302 949454 1.04 1.26

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
303 949236 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
304 949215 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
305 325038

Ring M10 ( Oud 949434z , 10 St. )
306 949434 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 985051

Niet meer leverbaar
503 322955

Niet meer leverbaar
601 323546

Vleugelschroef M6 X 15
602 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
604 321390

Niet meer leverbaar
605 323682

Niet meer leverbaar
606 323547

Niet meer leverbaar
607 323682

Niet meer leverbaar
608 321390

Vleugelschroef M6 X 15
610 301806 1.05 1.27

Lengteaanslag Compleet
611 323657 43.86 53.07

Niet meer leverbaar
612 321549

Vleugelmoertjes M6 (10 Stuks)
613 949313 4.65 5.63

Moer M6 (10st)
614 949556 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
615 322047

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
616 949425 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
617 323681

Stopper
618 974561 7.05 8.53

Vleugelschroef M6x20
619 949404 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
620 323523

Niet meer leverbaar
621 322957

Niet meer leverbaar
622 321551

Knop M6 X 11
623 998836 1.65 2.00

Ring (h)
625 306985 1.05 1.27

Voetplaatrubber
626 964851 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
627 304043 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
628 318967 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
629 323545

Niet meer leverbaar
630 323522

Niet meer leverbaar
631 305546

Niet meer leverbaar
632 309418

Niet meer leverbaar
633 301721

Niet meer leverbaar
634 310875

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.