Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C12LSH


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Hikoki C12LSH

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
1 949217 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
2 949429 1.05 1.27

Deksel
3 324371 3.15 3.81

Schroef M5 X 16
4 987512 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
5 324390

Holder Shaft
6 324391 14.40 17.42

Pin D5x19.8
7B 305592 1.04 1.26

Vertandinding
8 323604 7.65 9.26

Inbusschroef M6x10
9 307956 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
10 949217 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
11 949429 1.05 1.27

Nylon Clip
12 973313 1.05 1.27

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
13 949241 1.35 1.63

Ring M6 (10 Stuks)
14 949432 1.05 1.27

Veer (c)
15A 323142 1.05 1.27

Codeerschakeling
16A 323619 46.75 56.57

Inbusstelschroef M8x16
17 324612 1.65 2.00

Kabel
18 324398 8.40 10.16

Vertandinding
19 324399 6.30 7.62

Flat Hd.screw M4x16 (10 Pcs)
20 949325 1.05 1.27

Schaalverdeling
21 324416 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
22 303409

Schachtpin
23 324401 7.20 8.71

Ring M16
24 955818 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
25 324402

Draaitafel
26 324394 170.78 206.64

Veer (e)
27 321417 3.45 4.17

Stopper
28 322280 4.95 5.99

Veer (c)
29A 323142 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
30 949432 1.05 1.27

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
31 949241 1.35 1.63

Pin Plaatje
32 321336 1.65 2.00

Ring M4 (oud 949429z)
33 949429 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
34 949215 1.05 1.27

Codeerschakeling
35A 323619 46.75 56.57

Niet meer leverbaar
36 323622

Niet meer leverbaar
37 324378

Vleugelschroef M6x12
38 307947 1.35 1.63

Knob Bolt M10
39 308396 7.65 9.26

Ring
41 996722 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
42 322047

Machineschroef M5x12 Zwart
43 996247 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
44 324380 7.05 8.53

MATERIAALAANSLAG
45A 324454 29.70 35.94

Nylon Moer M6
47 311144 1.05 1.27

Plate (b)
48 324377 1.50 1.82

Vleugelschroef M6x17
49 302459 1.05 1.27

Bout M8x35 Zwart (oud 996215)
50 307221 1.04 1.26

Materiaalaanslag (b)
51 324385 14.85 17.97

Schroef M5 X 16
52 987512 1.04 1.26

Schroef Hd M6x25 (10 Stuks)
53 949342 1.65 2.00

Houder
54 998834 9.30 11.25

Bout M6x10 (10 Stuks)
55 949610 1.20 1.45

Vertandinding
56 323604 7.65 9.26

Pakking (a)
57 323603 2.10 2.54

VOET RUBBER
58A 323606 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
59 324393

Niet meer leverbaar
59A 336252

Machine Schroef M5x16 Zwart
60 302317 1.05 1.27

Zaagbladgeleider
61 324411 3.00 3.63

Zaagbladgeleider
62 324410 3.00 3.63

KNOP
63 324370 14.55 17.61

Inbusschroef M6x10
64 307956 1.05 1.27

Machineschroef M5x16 Zwart
65 307294 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
66 949217 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
67 949429 1.05 1.27

Indicator
68 321329 1.65 2.00

Vulring (a)
69 321342 1.65 2.00

Moer M6 (10 Stuks)
70 949567 1.05 1.27

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
71 949455 1.05 1.27

Tandwiel
72 324407 1.65 2.00

Schachtpin
73 324405 6.00 7.26

Niet meer leverbaar
73A 336255

Houder
74 324404 4.65 5.63

Niet meer leverbaar
74A 336257

Houder
75 324403 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
75A 336258

Schachtpin
76 324408 4.50 5.44

Ring M6 (10 Stuks)
77 949432 1.05 1.27

Moer M6 (10st)
78 949556 1.05 1.27

Knop
79 324409 2.55 3.09

Metalen Bus
80 950817 1.05 1.27

Tandwiel
81 324406 4.80 5.81

Veerring M5 (10 Stuks)
82 949454 1.04 1.26

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
83 949241 1.35 1.63

Overbrengings Schacht
85 321339 1.80 2.18

Deksel
87 324395 1.50 1.82

Schachtpin (c)
88 324396 3.00 3.63

Ontgrendelaar
89 321338 1.65 2.00

Veer
90 321340 1.80 2.18

Schachtpin (a)
91A 334378 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
92 322283

Plaat
93 324381 1.50 1.82

Materiaalaanslag
94A 324455 29.70 35.94

Materiaalaanslag (a)
96 324384 14.55 17.61

Stofafdekplaat
97 323623 1.05 1.27

Geleidingsring
98 324400 1.50 1.82

Schaalverdeling (a)
99 315210 5.85 7.08

Ring
100 673489 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
101 336256

Niet meer leverbaar
102 336254

Ring M10 ( 10 Stuks )
103 949445 1.35 1.63

Veerring
104 942827 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x8
105 944109 1.70 2.06

Kogellager 6000dducmps2s
106 6000DD 6.00 7.26

Sluitring M8 ( 10 Stuks )
107 949426 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
131 949217 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
132 949429 1.05 1.27

Nylon Clip
133 948193 1.05 1.27

Nylon Clip
133 948614 1.05 1.27

Houder
134 324417 13.80 16.70

Niet meer leverbaar
135 961554

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
136 949217 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
137 949429 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
138 324389

Machineschroef M5x16 Zwart
139 307294 1.05 1.27

Beschermplaat
140 324383 10.35 12.52

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
141 949215 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
142 949429 1.05 1.27

Bus
143 324415 6.45 7.80

Lagerbus
144 324414 19.11 23.13

Lengteaanslag (a)
145 324413 72.19 87.35

KNOP M6X25
146 324418 3.00 3.63

Veer (oud 996224)
147 947859 1.04 1.26

Inbusschroef M6x10
148 307956 1.05 1.27

Geleidestang
149 324465 17.88 21.63

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x10
150 877839 1.05 1.27

Huls
151 324388 4.80 5.81

Veer
152A 310898 13.75 16.64

Clutch Screw
153 305180 4.50 5.44

Clutch Spring
154 305179 1.05 1.27

Vastzethandel
156A 325298 3.15 3.81

Bout M8x65
157 323903 6.45 7.80

Ring M8 (10 Stuks)
158 949433 1.05 1.27

Moer ( 10 Stuks )
159 949782 6.75 8.17

Stopperhouder
160 323904 8.70 10.53

Stopper
161 323905 12.15 14.70

Vastzetpin
162 324420 6.00 7.26

Machineschroef M4x12 Zwart
163 935196 1.04 1.26

Indicator
164 321329 1.65 2.00

Geleidestang
166 324466 36.16 43.76

Niet meer leverbaar
167 324386

Kabel C12lsh
168 324423 14.70 17.79

Kabelhouder
169 324382 1.65 2.00

Ring M4 (oud 949429z)
170 949429 1.05 1.27

Machineschroef M4x16 (10 Stuks)
171 949219 1.20 1.45

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
172 305558 1.04 1.26

Scharnierpunt
173 324467 64.63 78.20

Grendel
174 324421 1.65 2.00

Machineschroef M5x16 Zwart
175 307294 1.05 1.27

Houder
176 324372 7.50 9.08

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
179 949215 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
180 949429 1.05 1.27

Deksel
181 320183 3.30 3.99

Blokkeerpin
182 324419 5.40 6.53

O-ring (p-9)
183 872645 1.65 2.00

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
184 949215 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
185 949429 1.05 1.27

Scharnierpen
186A 324387 2.10 2.54

VOET RUBBER
187A 323606 1.05 1.27

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
188 949237 1.05 1.27

Bus
189 303854 1.05 1.27

LINK SINCE MAY 2019 FOR EUROPE
190 324376 8.70 10.53

Verbindingstang
190 328522 13.05 15.79

Regelaar
191 319270 5.85 7.08

Nylon Clip
192 973313 1.05 1.27

Clutch Screw
193 305180 4.50 5.44

Clutch Spring
194 305179 1.05 1.27

Adjusting Washer
195 962614 1.04 1.26

Plate (b)
196 319268 1.65 2.00

Clutch Spring
197 305179 1.05 1.27

Laser Markeerder
198B 329863 43.18 52.24

Veer
199 319267 1.50 1.82

Inbusstelschroef M5x6
200 319541 1.50 1.82

Cover (a)
201 319271 15.54 18.80

Plaat (a)
202 322291 3.30 3.99

Ring M4 (oud 949429z)
204 949429 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
205 949217 1.05 1.27

Veer
206 319267 1.50 1.82

Holder (b)
207 319269 7.80 9.44

Handgreep
231 324446 10.80 13.07

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
232 305558 1.04 1.26

Spanningsregelaar
233 371121 18.98 22.96

Niet meer leverbaar
234 984750

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
235 500447Z 6.60 7.99

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
235 500461Z 17.88 21.63

Bedrading
236 324422 6.45 7.80

Cord Bush
237 319349 1.50 1.82

Handgreep
238 324447 8.40 10.16

Snoertule D10.1
239 938051 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
240 937631 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
241 301653 1.04 1.26

Machineschroef M5x25 Zwart
242 880734 1.04 1.26

Koolborsteldop
243 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
244 999038 9.30 11.25

Koolborstel (2 Stuks)
244 999065 7.95 9.62

Koolborstelhouder (oud 938241z)
245 938241 6.45 7.80

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
248 990541 1.05 1.27

Afdekrooster
249 324445 3.30 3.99

Inbusstelschroef M5x8
250 938477 1.05 1.27

Behuizing
251 324444 27.09 32.78

Contactpunt Koolborstelhouder
252 937623 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
253 340703E 59.68 72.21

Niet meer leverbaar
254 324397

Inbus Hd Tapschroef D5x50
255 953121 1.04 1.26

ANKER 110-120 VOLT
256A 360711U 74.11 89.68

Anker 230v
256 360790B 74.11 89.68

Kogellager 6000vcmps2s
257 6000VV 6.15 7.44

Luchtgeleider
258 324442 3.30 3.99

Kogellager 6201vvcmps2s
259 6201VV 6.45 7.80

Lcd Display
260 324426 81.68 98.83

Tapschroef D4x30 Zwart
261 305490 1.04 1.26

Machine Schroef M5x10
262 976706 1.04 1.26

Handgreepdeel (l)
263 324448 12.30 14.88

Machineschroef M5x12 Zwart
264 996247 1.05 1.27

As Plaatje
265 324453 4.20 5.08

Bedrading (a)
266 324425 6.45 7.80

Lasdop 50092 (10 Pcs)
267 959141 3.75 4.54

Schakelaar
268 324424 6.45 7.80

Handgreepdeel (r)
269 324449 8.85 10.71

Knop
270 961468 1.35 1.63

Borgveer
271 988821 3.60 4.36

Stopperhouder
272 322314 8.70 10.53

Veerplaat
273 322313 1.65 2.00

Nylock Bout M8x40
274 303410 1.05 1.27

Tandwielhuis
275 324437 79.89 96.66

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
276 949217 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
277 949429 1.05 1.27

Nylon Clip
278 973313 1.05 1.27

Machineschroef M6x25 (10 Stuks)
279 949260 1.35 1.63

Kogellager 606zzmc3ps2s
280 606ZZM 15.40 18.63

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
281 949455 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
282 949425 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
283 935196 1.04 1.26

Bolt (a) M10
284 988101 1.95 2.36

Ring (b)
285B 323652 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
286 324269

Niet meer leverbaar
286 328213

Niet meer leverbaar
286 328326

Niet meer leverbaar
287 324452

Schroef M4x10 (10 Stuks)
288 949322 1.05 1.27

Deksel
289 307731 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
290 324375

Niet meer leverbaar
290 328523

Beschermkap
290A 336341 10.95 13.25

Terugveer
291A 328188 1.50 1.82

As Kompleet
292 324438 36.99 44.75

Kogellager 6003ddcmps2s
293 6003DD 7.50 9.08

Lagerhouder
294 324439 10.20 12.34

Kogellager 608vvmc2eps2l
295 608VVM 5.70 6.90

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
296 949241 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
297 949454 1.04 1.26

Stofgeleider
298 321364 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
299 312492

Tandwiel
300 324440 32.04 38.77

Inlegspie 4x4x15 *td5-1-1*
301 948919 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
302 6201VV 6.45 7.80

Deksel
303 322301 3.30 3.99

Schroef M4x10 (10 Stuks)
304 949322 1.05 1.27

Poelie (b)
305 324441 10.65 12.89

Kogellager
306 321399 6.45 7.80

Poelie (a)
307 324443 4.20 5.08

Super Lock Washer
308 961157 1.05 1.27

Moer M10 (10 Stuks)
309 949560 2.40 2.90

Snaar
310 324427 26.26 31.78

Naaldroller
311 983545 1.05 1.27

Lagerhouder
312A 325259 3.15 3.81

Machineschroef M5x20 Zwart
313 995096 1.05 1.27

Blokkeerpin
314 307732 4.50 5.44

Ring M4 (oud 949429z)
315 949429 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
316 949215 1.05 1.27

Pulley Deksel
317 324450 8.25 9.98

Tandwiel Huis
320 324821 3.00 3.63

Tandwiel Huis
321 324822 3.30 3.99

Nylon Clip
322 948193 1.05 1.27

Condensator (oud 987178)
333 930039 1.95 2.36

Terminal
334 958308Z 5.55 6.72

Knop Bout
335 998879 1.05 1.27

Beschermarm
336 326828 11.85 14.34

Houder
337 321394 1.65 2.00

Tussen Plaatje
338 328521 10.05 12.16

Hendel
339 328518 12.45 15.06

Vulring
340 302757 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
341 307811

Machine Schroef M4x16
342 954878 1.05 1.27

Afdekplaatje
343 328519 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
344 307811

Veer
345 322457 1.50 1.82

Machineschroef M5x16 Zwart
346 307294 1.05 1.27

Krimpkous
347 324518 12.15 14.70

Flens (d)
348 324633 5.85 7.08

Ring (c)
349 328520 9.45 11.43

Machine Schroef M5x10 Zwart
350 336342 1.04 1.26

Guard (c)
351 336343 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 985051

Niet meer leverbaar
502A 322955

Knop M6 X 32
601 960017 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
602 321390

Vleugelschroef M6 X 15
604 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
605 321374

Knop M6 X 32
606 960017 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
607 321390

Vleugelschroef M6 X 15
609 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
610 321373

Niet meer leverbaar
611 321549

Vleugelmoertjes M6 (10 Stuks)
612 949313 4.65 5.63

Moer M6 (10st)
613 949556 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
614 322047

Bout
615 324412 13.95 16.88

Lengteaanslag Compleet
616 324464 40.84 49.41

Stopper
617 974561 7.05 8.53

Vleugelschroef M6x20
618 949404 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
619 324369

Knop M6 X 11
620 998836 1.65 2.00

Machineschroef M4x10 Zwart
621 304043 1.05 1.27

Voetplaatrubber
622 964851 1.05 1.27

Ring (h)
623 306985 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
625 321551

Niet meer leverbaar
626 321388

Niet meer leverbaar
627 321434

Niet meer leverbaar
628 305546

Niet meer leverbaar
629 309418

Niet meer leverbaar
630 301721

Niet meer leverbaar
631 310875

Niet meer leverbaar
632 339237

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.