Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki C12RSH'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C12RSH


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen tekening 2
Klik voor vergroting

Onderdelen tekening 3
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki C12RSH

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Houder As
6 324391@1417 14.40 17.42

Inbusstelschroef M8x16
17 324612@1417 1.65 2.00

Vertandinding
19 324399@1417 6.30 7.62

Flat Hd.screw M4x16 (10 Pcs)
20 949325@1417 1.05 1.27

Schaalverdeling
21 324416@1417 3.15 3.81

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
22 303409@1417

Schachtpin
23 324401@1417 7.20 8.71

Ring M16
24 955818@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
25 324402@1417

Draaitafel
26 324394@1417 170.78 206.64

Veer (e)
27 321417@1417 3.45 4.17

Stopper
28 322280@1417 4.95 5.99

Pin Plaatje
32 321336@1417 1.65 2.00

Ring M4 (oud 949429z)
33 949429@1417 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
34 949215@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
37 324378@1417

Vleugelschroef M6x12
38 307947@1417 1.35 1.63

Knop Bout M10
39 308396@1417 7.65 9.26

Ring
41 996722@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
42 322047@1417

Machineschroef M5x12 Zwart
43 996247@1417 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
44 324380@1417 7.05 8.53

MATERIAALAANSLAG
45A 324454@1417 29.70 35.94

Nylon Moer M6
47 311144@1417 1.05 1.27

Plate (b)
48 324377@1417 1.50 1.82

Vleugelschroef M6x17
49 302459@1417 1.05 1.27

Bout M8x35 Zwart (oud 996215)
50 307221@1417 1.04 1.26

Materiaalaanslag (b)
51 324385@1417 14.85 17.97

Schroef Hd M6x25 (10 Stuks)
53 949342@1417 1.65 2.00

Houder
54 998834@1417 9.30 11.25

Bout M6x10 (10 Stuks)
55 949610@1417 1.20 1.45

VOET RUBBER
58A 323606@1417 1.05 1.27

Voetplaat
59 324456@1417 157.71 190.83

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
59A 336253@1417

Machine Schroef M5x16 Zwart
60 302317@1417 1.05 1.27

Zaagbladgeleider
61 324411@1417 3.00 3.63

Zaagbladgeleider
62 324410@1417 3.00 3.63

KNOP
63 324370@1417 14.55 17.61

Inbusschroef M6x10
64 307956@1417 1.05 1.27

Machineschroef M5x16 Zwart
65 307294@1417 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
66 949217@1417 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
67 949429@1417 1.05 1.27

Indicator
68 321329@1417 1.65 2.00

Vulring (a)
69 321342@1417 1.65 2.00

Moer M6 (10 Stuks)
70 949567@1417 1.05 1.27

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
71 949455@1417 1.05 1.27

Tandwiel
72 324407@1417 1.65 2.00

Schachtpin
73 324405@1417 6.00 7.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
73A 336255@1417

Houder
74 324404@1417 4.65 5.63

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
74A 336257@1417

Houder
75 324403@1417 6.75 8.17

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
75A 336258@1417

Schachtpin
76 324408@1417 4.50 5.44

Ring M6 (10 Stuks)
77 949432@1417 1.05 1.27

Moer M6 (10st)
78 949556@1417 1.05 1.27

Knop
79 324409@1417 2.55 3.09

Metalen Bus
80 950817@1417 1.05 1.27

Tandwiel
81 324406@1417 4.80 5.81

Veerring M5 (10 Stuks)
82 949454@1417 1.04 1.26

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
83 949241@1417 1.35 1.63

Overbrengings Schacht
85 321339@1417 1.80 2.18

Deksel
87 324395@1417 1.50 1.82

Schachtpin (c)
88 324396@1417 3.00 3.63

Ontgrendelaar
89 321338@1417 1.65 2.00

Veer
90 321340@1417 1.80 2.18

Schachtpin (a)
91A 334378@1417 1.80 2.18

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
92 322283@1417

Plaat
93 324381@1417 1.50 1.82

Materiaalaanslag
94A 324455@1417 29.70 35.94

Materiaalaanslag (a)
96 324384@1417 14.55 17.61

Geleidingsring
98 324400@1417 1.50 1.82

Schaalverdeling (a)
99 315210@1417 5.85 7.08

Ring
100 673489@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
101 336256@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
102 336254@1417

Ring M10 ( 10 Stuks )
103 949445@1417 1.35 1.63

Veerring
104 942827@1417 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x8
105 944109@1417 1.70 2.06

Kogellager 6000dducmps2s
106 6000DD@1417 6.00 7.26

Sluitring M8 ( 10 Stuks )
107 949426@1417 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
131 949217@1417 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
132 949429@1417 1.05 1.27

Nylon Clip
133 948193@1417 1.05 1.27

Nylon Clip
133 948614@1417 1.05 1.27

Houder
134 324417@1417 13.80 16.70

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
135 961554@1417

Machineschroef M5x16 Zwart
139 307294@1417 1.05 1.27

Beschermplaat
140 324383@1417 10.35 12.52

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
141 949215@1417 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
142 949429@1417 1.05 1.27

Bus
143 324415@1417 6.45 7.80

Lagerbus
144 324414@1417 19.11 23.13

Lengteaanslag (a)
145 324413@1417 72.19 87.35

KNOP M6X25
146 324418@1417 3.00 3.63

Veer (oud 996224)
147 947859@1417 1.04 1.26

Inbusschroef M6x10
148 307956@1417 1.05 1.27

Geleidestang
149 324465@1417 17.88 21.63

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x10
150 877839@1417 1.05 1.27

Huls
151 324388@1417 4.80 5.81

Veer
152A 310898@1417 13.75 16.64

Koppelingsbout
153 305180@1417 4.50 5.44

Koppelingveer
154 305179@1417 1.05 1.27

Vastzethandel
156A 325298@1417 3.15 3.81

Bout M8x65
157 323903@1417 6.45 7.80

Ring M8 (10 Stuks)
158 949433@1417 1.05 1.27

Moer ( 10 Stuks )
159 949782@1417 6.75 8.17

Stopperhouder
160 323904@1417 8.70 10.53

Stopper
161 323905@1417 12.15 14.70

Vastzetpin
162 324420@1417 6.00 7.26

Machineschroef M4x12 Zwart
163 935196@1417 1.04 1.26

Indicator
164 321329@1417 1.65 2.00

Geleidestang
166 324466@1417 36.16 43.76

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
172 305558@1417 1.04 1.26

Scharnierpunt
173 324467@1417 64.63 78.20

Grendel
174 324421@1417 1.65 2.00

Machineschroef M5x16 Zwart
175 307294@1417 1.05 1.27

Houder
176 324372@1417 7.50 9.08

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
179 949215@1417 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
180 949429@1417 1.05 1.27

Deksel
181 320183@1417 3.30 3.99

Blokkeerpin
182 324419@1417 5.40 6.53

O-ring (p-9)
183 872645@1417 1.65 2.00

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
184 949215@1417 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
185 949429@1417 1.05 1.27

Scharnierpen
186A 324387@1417 2.10 2.54

VOET RUBBER
187A 323606@1417 1.05 1.27

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
188 949237@1417 1.05 1.27

Bus
189 303854@1417 1.05 1.27

Verbindingstang
190 328522@1417 13.05 15.79

LINK SINDS MEI 2019 VOOR EUROPA
190 324376@1417 8.70 10.53

Regelaar
191 319270@1417 5.85 7.08

Koppelingsbout
193 305180@1417 4.50 5.44

Koppelingveer
194 305179@1417 1.05 1.27

Adjusting Washer
195 962614@1417 1.04 1.26

Plate (b)
196 319268@1417 1.65 2.00

Koppelingveer
197 305179@1417 1.05 1.27

Laser Markeerder
198B 329863@1417 43.18 52.24

Veer
199 319267@1417 1.50 1.82

Inbusstelschroef M5x6
200 319541@1417 1.50 1.82

Deksel (a)
201 319271@1417 15.54 18.80

Plaat (a)
202 322291@1417 3.30 3.99

Ring M4 (oud 949429z)
204 949429@1417 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
205 949217@1417 1.05 1.27

Veer
206 319267@1417 1.50 1.82

Holder (b)
207 319269@1417 7.80 9.44

Handgreep
231 324460@1417 11.40 13.79

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
232 305558@1417 1.04 1.26

Spanningsregelaar
233 371121@1417 18.98 22.96

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
234 984750@1417

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
235 500461Z@1417 17.88 21.63

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
235 500447Z@1417 6.60 7.99

NULL
237 319349@1417 1.50 1.82

Handgreep
238 324461@1417 8.85 10.71

Snoertule D10.1
239 938051@1417 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
240 937631@1417 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
241 301653@1417 1.04 1.26

Machineschroef M5x25 Zwart
242 880734@1417 1.04 1.26

Koolborsteldop
243 945161@1417 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
244 999038@1417 9.30 11.25

Koolborstel (2 Stuks)
244 999065@1417 7.95 9.62

Koolborstelhouder (oud 938241z)
245 938241@1417 6.45 7.80

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
248 990541@1417 1.05 1.27

Afdekrooster
249 324445@1417 3.30 3.99

Inbusstelschroef M5x8
250 938477@1417 1.05 1.27

Behuizing
251 324459@1417 27.09 32.78

Contactpunt Koolborstelhouder
252 937623@1417 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
253 340703E@1417 59.68 72.21

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
254 324397@1417

Inbus Hd Tapschroef D5x50
255 953121@1417 1.04 1.26

Anker 230v
256 360790B@1417 74.11 89.68

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
256A 360711U@1417

Kogellager 6000vcmps2s
257 6000VV@1417 6.15 7.44

Luchtgeleider
258 324442@1417 3.30 3.99

Kogellager 6201vvcmps2s
259 6201VV@1417 6.45 7.80

Machine Schroef M5x10
262 976706@1417 1.04 1.26

Handgreepdeel (l)
263 324448@1417 12.30 14.88

Machineschroef M5x12 Zwart
264 996247@1417 1.05 1.27

As Plaatje
265 324462@1417 6.45 7.80

Bedrading (a)
266 324425@1417 6.45 7.80

Lasdop 50092 (10 Pcs)
267 959141@1417 3.75 4.54

Schakelaar
268 324424@1417 6.45 7.80

Handgreepdeel (r)
269 324449@1417 8.85 10.71

Knop
270 961468@1417 1.35 1.63

Borgveer
271 988821@1417 3.60 4.36

Stopperhouder
272 322314@1417 8.70 10.53

Veerplaat
273 322313@1417 1.65 2.00

Nylock Bout M8x40
274 303410@1417 1.05 1.27

Tandwielhuis
275 324437@1417 79.89 96.66

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
276 949217@1417 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
277 949429@1417 1.05 1.27

Nylon Clip
278 973313@1417 1.05 1.27

Machineschroef M6x25 (10 Stuks)
279 949260@1417 1.35 1.63

Kogellager 606zzmc3ps2s
280 606ZZM@1417 15.40 18.63

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
281 949455@1417 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
282 949425@1417 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
283 935196@1417 1.04 1.26

Bolt (a) M10
284 988101@1417 1.95 2.36

Ring (b)
285B 323652@1417 4.20 5.08

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
286 328326@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
287 324452@1417

Schroef M4x10 (10 Stuks)
288 949322@1417 1.05 1.27

Deksel
289 307731@1417 2.55 3.09

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
290 328523@1417

Beschermkap
290A 336341@1417 10.95 13.25

Terugveer
291A 328188@1417 1.50 1.82

As Kompleet
292 324438@1417 36.99 44.75

Kogellager 6003ddcmps2s
293 6003DD@1417 7.50 9.08

Lagerhouder
294 324439@1417 10.20 12.34

Kogellager 608vvmc2eps2l
295 608VVM@1417 5.70 6.90

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
296 949241@1417 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
297 949454@1417 1.04 1.26

Stofgeleider
298 321364@1417 1.80 2.18

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
299 312492@1417

Tandwiel
300 324440@1417 32.04 38.77

Inlegspie 4x4x15 *td5-1-1*
301 948919@1417 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
302 6201VV@1417 6.45 7.80

Deksel
303 322301@1417 3.30 3.99

Schroef M4x10 (10 Stuks)
304 949322@1417 1.05 1.27

Poelie (b)
305 324441@1417 10.65 12.89

Kogellager
306 321399@1417 6.45 7.80

Poelie (a)
307 324443@1417 4.20 5.08

Super Lock Washer
308 961157@1417 1.05 1.27

Moer M10 (10 Stuks)
309 949560@1417 2.40 2.90

Snaar
310 324427@1417 26.26 31.78

Naaldroller
311 983545@1417 1.05 1.27

Lagerhouder
312A 325259@1417 3.15 3.81

Machineschroef M5x20 Zwart
313 995096@1417 1.05 1.27

Blokkeerpin
314 307732@1417 4.50 5.44

Ring M4 (oud 949429z)
315 949429@1417 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
316 949215@1417 1.05 1.27

Pulley Deksel
317 324450@1417 8.25 9.98

Bedrading
318 324458@1417 1.65 2.00

Schakelaar
319 319503@1417 12.60 15.25

Tandwiel Huis
320 324821@1417 3.00 3.63

Tandwiel Huis
321 324822@1417 3.30 3.99

Condensator (oud 987178)
333 930039@1417 1.95 2.36

Terminal
334 958308Z@1417 5.55 6.72

Knop Bout
335 998879@1417 1.05 1.27

Beschermarm
336 326828@1417 11.85 14.34

Houder
337 321394@1417 1.65 2.00

Tussen Plaatje
338 328521@1417 10.05 12.16

Hendel
339 328518@1417 12.45 15.06

Vulring
340 302757@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
341 307811@1417

Machine Schroef M4x16
342 954878@1417 1.05 1.27

Afdekplaatje
343 328519@1417 3.00 3.63

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
344 307811@1417

Veer
345 322457@1417 1.50 1.82

Machineschroef M5x16 Zwart
346 307294@1417 1.05 1.27

Krimpkous
347 324518@1417 12.15 14.70

Flens (d)
348 324633@1417 5.85 7.08

Ring (c)
349 328520@1417 9.45 11.43

Machine Schroef M5x10 Zwart
351 336342@1417 1.04 1.26

Guard (c)
352 336343@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 985051@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502A 322955@1417

Knop M6 X 32
601 960017@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 321390@1417

Vleugelschroef M6 X 15
604 301806@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
605 321374@1417

Knop M6 X 32
606 960017@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
607 321390@1417

Vleugelschroef M6 X 15
609 301806@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
610 321373@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
611 321549@1417

Vleugelmoertjes M6 (10 Stuks)
612 949313@1417 4.65 5.63

Moer M6 (10st)
613 949556@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
614 322047@1417

Bout
615 324412@1417 13.95 16.88

Lengteaanslag Compleet
616 324464@1417 40.84 49.41

Stopper
617 974561@1417 7.05 8.53

Vleugelschroef M6x20
618 949404@1417 7.65 9.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
619 324369@1417

Knop M6 X 11
620 998836@1417 1.65 2.00

Machineschroef M4x10 Zwart
621 304043@1417 1.05 1.27

Voetplaatrubber
622 964851@1417 1.05 1.27

Ring (h)
623 306985@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
625 321551@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
626 321388@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
627 321434@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
628 305546@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
629 309418@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
630 301721@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
631 310875@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.