Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C12RSH2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C12RSH2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Shaft (c) D16
1 339629 1.04 1.26

Inbusstelschroef M8x16
2 324612 1.65 2.00

Turn Table
3 339633 87.86 106.31

Schaalverdeling
4 324416 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
5 303409

Zaagbladgeleider
6 324411 3.00 3.63

Machine Schroef M5x16 Zwart
7 302317 1.05 1.27

Zaagbladgeleider
8 324410 3.00 3.63

Schachtpin
9 324401 7.20 8.71

Ring M16
10 955818 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
11 324402

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
12 949217 1.05 1.27

Indicator
13 321329 1.65 2.00

Vulring (a)
14 321342 1.65 2.00

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
15 949215 1.05 1.27

Overbrengings Schacht
16 321339 1.80 2.18

Schachtpin (a)
17 334378 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
18 322283

Veer (e)
20 321417 3.45 4.17

Stopper
21 322280 4.95 5.99

Niet meer leverbaar
22 339624

Niet meer leverbaar
23 339625

Ring
24 996722 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
25 322047

Machineschroef M5x12 Zwart
26 996247 1.05 1.27

Inbusschroef M6x10
28 307956 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
29 339626

Niet meer leverbaar
30 339657

Bout M8x35 Zwart (oud 996215)
31 307221 1.04 1.26

Vleugelschroef M6 X 22
32 322959 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
33 339628

Houder
34 998834 9.30 11.25

Bout M6x10 (10 Stuks)
35 949610 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
36 339631

Deksel
37 324395 1.50 1.82

Schachtpin (c)
38 324396 3.00 3.63

Pin Plaatje
39 321336 1.65 2.00

Geleidingsring
40 324400 1.50 1.82

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
41 949431 1.04 1.26

Houder
42 321331 1.65 2.00

Machineschroef M5x20 Zwart
43 995096 1.05 1.27

Ontgrendelaar
44 321338 1.65 2.00

Veer
45 321340 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
46 339656

Niet meer leverbaar
47 339627

VOET RUBBER
51 323606 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
52 370011

Ring M4 (oud 949429z)
53 949429 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
54 935196 1.04 1.26

Nylon Clip
81 948614 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
82 339732

Niet meer leverbaar
83 961554

Niet meer leverbaar
84 339621

Niet meer leverbaar
85 339620

Niet meer leverbaar
86 339619

Niet meer leverbaar
87 339618

Niet meer leverbaar
88 339622

Niet meer leverbaar
89 339623

Vastzetpin
90 324420 6.00 7.26

Inbusschroef M6x10
94 307956 1.05 1.27

Grendel
98 324421 1.65 2.00

Machineschroef M5x16 Zwart
99 307294 1.05 1.27

Bus
100 324415 6.45 7.80

KNOP M6X25
101 324418 3.00 3.63

Veer (oud 996224)
102 947859 1.04 1.26

Support
103A 334458 8.85 10.71

Lagerbus
104 324414 19.11 23.13

Deksel
105 320183 3.30 3.99

Blokkeerpin
106 324419 5.40 6.53

O-ring (p-9)
107 872645 1.65 2.00

Scharnierpen
108 324387 2.10 2.54

Scharnierpunt
109 324467 64.63 78.20

Niet meer leverbaar
110 312672

Regelaar
111 319270 5.85 7.08

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
112 949237 1.05 1.27

Bus
113 303854 1.05 1.27

LINK SINCE MAY 2019 FOR EUROPE
114 324376 8.70 10.53

Veer
115 319267 1.50 1.82

Plate (b)
116 319268 1.65 2.00

Clutch Spring
117 305179 1.05 1.27

Laser Markeerder
118 329863 43.18 52.24

Inbusstelschroef M5x6
119 319541 1.50 1.82

Cover (a)
120 319271 15.54 18.80

Plaat (a)
121 322291 3.30 3.99

Clutch Screw
123 305180 4.50 5.44

Adjusting Washer
124 962614 1.04 1.26

Holder (b)
125 319269 7.80 9.44

Niet meer leverbaar
141 339644

Spanningsregelaar
142A 371121 18.98 22.96

Niet meer leverbaar
143 984750

Niet meer leverbaar
144 500234Z

Niet meer leverbaar
144 500247Z

Niet meer leverbaar
144 500439Z

Niet meer leverbaar
144 500455Z

Niet meer leverbaar
144 500487Z

Snoertule D10.1
145 938051 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
146 937631 1.04 1.26

Cord Bush
147 319349 1.50 1.82

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
148 301653 1.04 1.26

Schakelaar
149 319503 12.60 15.25

Machineschroef M5x25 Zwart
150 880734 1.04 1.26

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
151 305558 1.04 1.26

Lasdop 50092 (10 Pcs)
153 959141 3.75 4.54

Bedrading
154 324458 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
157 339643

Koolborsteldop
158 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
159 999065 7.95 9.62

Koolborstelhouder (oud 938241z)
160 938241 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
161 938477 1.05 1.27

Huls
162 324388 4.80 5.81

Veer
163 310898 13.75 16.64

GEAR CASE (OLD 339640)
164A 373191 81.95 99.16

Stator Ass'y (b) 220-240 Volt
165 340925E 47.58 57.57

Contactpunt Koolborstelhouder
166 937623 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
167 339734

Niet meer leverbaar
168 339642

Anker 230v
169 361021C 40.84 49.41

Kogellager 6000vcmps2s
170 6000VV 6.15 7.44

Kogellager 6201vvcmps2s
171 6201VV 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
172 339641

Schroef M4x10 (10 Stuks)
173 949322 1.05 1.27

Poelie (a)
174 324443 4.20 5.08

Naaldroller
175 983545 1.05 1.27

Lagerhouder
176 325259 3.15 3.81

Machineschroef M5x20 Zwart
177 995096 1.05 1.27

Snaar
178 324427 26.26 31.78

Borgveer
186 988821 3.60 4.36

Blokkeerpin
187 307732 4.50 5.44

Knop
188 961468 1.35 1.63

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x10
189 877839 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
190 935196 1.04 1.26

Machineschroef M6x25 (10 Stuks)
192 949260 1.35 1.63

Kogellager 606zzmc3ps2s
193 606ZZM 15.40 18.63

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
194 949455 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
195 949425 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
196 339649

Niet meer leverbaar
197 339648

Niet meer leverbaar
199 339653

Bolt (a) M10
200 988101 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
201 339652

Niet meer leverbaar
202 324269

Niet meer leverbaar
202 328213

Niet meer leverbaar
202 328326

Niet meer leverbaar
203 324452

Deksel
204 307731 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
205 339654

Terugveer
206 328188 1.50 1.82

As Kompleet
207 324438 36.99 44.75

KOGELLAGER 6003VVCM (NYLON RETAINER)
208 327694 5.25 6.35

Lagerhouder
209 324439 10.20 12.34

Kogellager 608vvmc2eps2l
210 608VVM 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
211 333963

Schakelaar
212 324424 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
213 339636

Niet meer leverbaar
213 339637

Niet meer leverbaar
214 339646

Niet meer leverbaar
215 373165

Machineschroef M5x20 Zwart
216 995096 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 333732

Niet meer leverbaar
502 322955

Ring (c)
503 328520 9.45 11.43

Knop M6 X 32
601 960017 1.65 2.00

Stopper
602 974561 7.05 8.53

Vleugelschroef M6x20
603 949404 7.65 9.26

Lengteaanslag Compleet
604 324464 40.84 49.41

Niet meer leverbaar
605 321549

Vleugelmoertjes M6 (10 Stuks)
606 949313 4.65 5.63

Moer M6 (10st)
607 949556 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
608 322047

Bout
609 324412 13.95 16.88

Niet meer leverbaar
610 324369

Inbusschroef M6x10
611 307956 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
612 339626

Machineschroef M4x10 Zwart
613 304043 1.05 1.27

Voetplaatrubber
614 964851 1.05 1.27

Ring (h)
615 322677 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
616 339661

Niet meer leverbaar
617 339662

Niet meer leverbaar
618 339660

Vleugelschroef M6 X 15
619 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
621 321390

Niet meer leverbaar
622 339730

Niet meer leverbaar
623 339731

Niet meer leverbaar
624 321390

Vleugelschroef M6 X 15
626 301806 1.05 1.27

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.