Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C18DBAL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C18DBAL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Ring (a)
1 329975 6.45 7.80

Lagerhouder
2 338920 33.55 40.60

Ring D11
3 316487 1.65 2.00

Eerste Tandwiel
4 338925 7.20 8.71

O-ring (s-15)
5 319567 1.65 2.00

Inlegspie 4x4x10 *td5-1-4*
6 930511 2.40 2.90

Tandwielas Set
7 338924 28.60 34.61

Kogellager 606zzmc3ps2s
8 606ZZM 15.40 18.63

Lagerhouder
9 338921 5.55 6.72

Machineschroef M4x12
10 951039 1.05 1.27

Ring
11 339257 1.04 1.26

Terugveer
12 338926 1.04 1.26

Veerring
13 939548 4.65 5.63

Niet meer leverbaar
14 338915

As En Tandwielset
15 338923 9.90 11.98

Machineschroef M3x8 (10 Stuks)
16 949203 1.05 1.27

Lagerdeksel
17 338922 1.04 1.26

KOGELLAGER 6901VVMPS2L
18 6901VV 9.60 11.62

Lower Guard
19A 338905 3.60 4.36

Knop
20 338927 1.04 1.26

Schroef D4 X 10 (black)
21 302090 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
22 338935

Niet meer leverbaar
23 338916

Hex Flange Bolt
24 338917 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
25 338904

Niet meer leverbaar
25 339261

Machineschroef M4x12 Zwart
26 333781 1.20 1.45

Machineschroef M4x8 Zwart
27 323211 1.05 1.27

Led
28 339218 5.40 6.53

Rotor
29 361010 36.16 43.76

Blokkering
30 338918 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
31 338911

Gauge Plate
32 339258 1.80 2.18

Veer
33 334225 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
34 307811

Inbusstelschroef M5x6
35 319541 1.50 1.82

Tandwiel Huis
36 338907 21.31 25.79

Beschermschuim
37 310842 1.05 1.27

Schroef M5x20 (10 Stuks)
38 949793 1.35 1.63

Wave Washer 8
39 334242 1.73 2.09

COVER PLATE
40 371946 1.20 1.45

U-moer M5
41 308387 1.05 1.27

Schuif (a)
42 338930 3.15 3.81

Schroef M4x8 Zwart
43 325079 1.65 2.00

SCHROEF M4 MET RING
43 372219 1.04 1.26

Cam
44 333681 3.45 4.17

Ring
45 338931 1.04 1.26

PLATE
45 371947 1.04 1.26

Blokkering
46 338932 1.20 1.45

Cam Shaft
47 333680 5.10 6.17

Veer
48 336650 1.05 1.27

Knop
49 338901 1.04 1.26

Trekker
50 338899 1.04 1.26

Machineschroef M3,5x6
51 307887 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
52 338900

Switch
52A 371322 12.30 14.88

Machineschroef M4x14 Zwart
53 305691 1.05 1.27

Veld
54 340911 100.10 121.12

Handgreep
55 338903 14.30 17.30

Machineschroef M4x35 Zwart
56 334141 1.80 2.18

Flow Guide
57 338919 1.04 1.26

Behuizing
58 338902 6.30 7.62

Cushion
59 336554 1.04 1.26

Rubber Ring
60 338928 1.04 1.26

Machineschroef M4x8 Zwart
61 315500 1.35 1.63

Guide Piece
62 338913 1.04 1.26

Veerring
63 942827 1.04 1.26

Moer M6
64 333660 1.80 2.18

Hendel
65 333659 1.80 2.18

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
66 949425 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 Zwart
67 317200 1.65 2.00

Stopper Lever
68 333657 3.45 4.17

Spring (b)
69 339259 1.80 2.18

Vleugelschroef M6x18
70 307898 1.65 2.00

Veer
71 324876 1.80 2.18

Inbusschroef M5x10
72 334142 1.80 2.18

VOETPLAAT
73 371941 21.31 25.79

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
74 301653 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
75 301653 1.04 1.26

Handgreep
76 338934 3.15 3.81

Adjusting Screw (a)
78 339260 1.04 1.26

Tapschroef D4x30 Zwart
79 305490 1.04 1.26

Verloop Pin D6x13
80 320163 1.50 1.82

Bout M6
81 314623 1.80 2.18

Bevel Plate
82 338910 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
83 338912

Speciaal Boutje
84 333664 1.80 2.18

Sluitring M6
85 948167 1.04 1.26

Bout M6x22 Vierkant (met Superlock Ring)
86 314620 6.45 7.80

Schroef D3x12 Zwart
87 334333 1.80 2.18

Controller Cover (a)
88 338906 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
89 336385

Niet meer leverbaar
89 338892

BASE ASS'Y
90 371939 35.61 43.09

Niet meer leverbaar
501 337528

Niet meer leverbaar
502 336474

Niet meer leverbaar
503 336473

Niet meer leverbaar
504 336472

Niet meer leverbaar
505 339219

Niet meer leverbaar
506 338933

Niet meer leverbaar
508 944459

Niet meer leverbaar
509 990666

Beschermkapje Voor Batterij
510 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
601 329331

Duct Adapter (old 329331)
601A 339383 4.50 5.44

Niet meer leverbaar
602 962175

Vleugelschroef M6x18
603 307898 1.65 2.00

Veer
604 941056 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
605 339188

Speciale Bolt
606 321996 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
607 316161

Zijgeleider (650mm)
608 316104 91.58 110.81

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.