Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C18DBL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C18DBL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Ring (a)
1 329975 6.45 7.80

Veerring D10 (10 Stuks)
2 939540 1.95 2.36

Eerste Tandwiel
3 334144 9.00 10.89

O-ring (s-14)
4 876319 1.65 2.00

Inlegspie
5 302047 1.05 1.27

Second Shaft Ass'y
6 334226 26.95 32.61

Machineschroef M3x8 (10 Stuks)
7 949203 1.05 1.27

Kogellager 606zzmc3ps2s
8 606ZZM 15.40 18.63

Lagerhouder
9 333672 12.75 15.43

Bearing Holder Ass'y
10 334228 64.08 77.53

Machineschroef M4x12
11 951039 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
12 336552

Veer
13 333677 1.80 2.18

Veerring
14 939548 4.65 5.63

Ring (a)
15 333665 10.35 12.52

Tandwielas
16 334227 18.29 22.13

Lagerdeksel
17 333673 1.80 2.18

Kogellager 6900vv2mps2l
18 6900VV 4.05 4.90

Knob
19 333894 1.80 2.18

Schroef D4 X 10 (black)
20 302090 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
21 336832

Ring (b)
22 333666 6.75 8.17

Hex.bolt M5x14 (w-flange)
23 333893 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
24 336648

Machineschroef M4x12 Zwart
25 333781 1.20 1.45

Veld
26 340872 101.75 123.12

Rotor
27 336547 43.45 52.57

Rubber Ring (a)
28 328453 1.80 2.18

Machineschroef M4x6 (10 Stuks)
29 949214 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x6
30 319541 1.50 1.82

Tandwiel Huis
31 336646 20.35 24.62

Spring Hook
32 334137 1.80 2.18

Veer
33 334225 1.80 2.18

Blokkering
34 336555 2.85 3.45

Veer
35 336650 1.05 1.27

Knop
36B 339247 1.04 1.26

Cam
37 333681 3.45 4.17

Lock Sleeve
38 333682 3.45 4.17

Cam Shaft
39 333680 5.10 6.17

Trekker
40 336545 1.04 1.26

Machineschroef M3,5x6
41 307887 1.04 1.26

Schakelaar
42 332552 10.65 12.89

Machineschroef M4x14 Zwart
43 305691 1.05 1.27

Handgreep
44 336550 14.70 17.79

Flow Guide (c)
45 333669 1.80 2.18

Behuizing
46 336548 5.25 6.35

Cushion
47 336554 1.04 1.26

Rubber Ring
48 328201 1.05 1.27

Tapschroef D3x20 Met Ring
49 332929 1.80 2.18

Machineschroef M4x35 Zwart
50 334141 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
52 307811

Machineschroef M4x8 Zwart
53 317200 1.65 2.00

Guide Piece
54 320394 1.80 2.18

Veerring
55 942827 1.04 1.26

Moer M6
56 333660 1.80 2.18

Hendel
57 333659 1.80 2.18

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
58 949425 1.05 1.27

U-moer M5
59 308387 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x18
60 307898 1.65 2.00

Veer
61 324876 1.80 2.18

Voetplaat
62 336833 27.23 32.94

Bout M6
63 314623 1.80 2.18

Speciaal Boutje
64 333664 1.80 2.18

Stelschroef (a)
65 325236 5.10 6.17

Stelschroef M6x8
66 308109 1.04 1.26

Schroef D3x12 Zwart
67 334333 1.80 2.18

Control Cover
68 336553 1.35 1.63

Wave Washer 8
69 334242 1.73 2.09

Afdekplaat
70 333678 3.45 4.17

Verbindingsarm
71 333661 7.35 8.89

Schuif
72 336556 1.80 2.18

Schroef M4x8 Zwart
73 325079 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
74 335790

Voetplaat
75 336647 38.50 46.58

Led Micro Switch Set
76 338982 13.35 16.15

Niet meer leverbaar
502 990666

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504A 370338

Beschermkapje Voor Batterij
505 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
506 337528

Niet meer leverbaar
507 336472

Niet meer leverbaar
508 336473

Niet meer leverbaar
509 336474

INLEG C18DBL (HSC)
510 339727 32.31 39.10

Niet meer leverbaar
601 302756

Niet meer leverbaar
602 329063

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.