Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C18DL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C18DL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout Linkse Draadm7x17,5 (oud 996258)
1 998335 1.05 1.27

Bevestigingsflens
2 324563 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
3 317451

Niet meer leverbaar
3 317452

Niet meer leverbaar
3 324295

Ring D15.9/i.d.14.5
4 990100 1.65 2.00

Onderlegring
5 317465 9.00 10.89

Onderlegring
5 317466 9.00 10.89

Onderlegring
5 324569 4.20 5.08

Seal Lock Platte Schroef M3x12
6 308773 1.05 1.27

Lagerdeksel
7 308362 2.40 2.90

Kogellager 6002vvcmps2l
8 6002VV 7.35 8.89

Beschermkap
9 324567 7.05 8.53

Sluitring
10 318192 1.65 2.00

SEAL LOCK HD SCHROEF M5X12
11 305568 1.05 1.27

Lagerhouder
12 308361 3.30 3.99

Tandwiel
13 324564 34.24 41.43

Tapschroef D5x50
14 317449 1.65 2.00

Schroef M5x20 (10 Stuks)
15 949793 1.35 1.63

Beschermschuim
16 310842 1.05 1.27

Naam Plaat
17 326773 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
18A 331434

Beschermkap (oud 331434)
18B 336370 21.45 25.95

Terugveer
19 317203 3.30 3.99

Terugveer
19A 336369 1.50 1.82

Light Cover Ass'y
21 324577 1.05 1.27

NYLOCK BOUT M4X12
22 317196 1.65 2.00

Binnenbescherming (b)
23 324565 9.15 11.07

Kogellager 609vvmc2ps2s
24 609VVM 6.00 7.26

Schakelblokkering
25 324568 2.10 2.54

Bout M5
26 317914 1.65 2.00

Binnenbescherming (a) (oud 324578)
27A 331435 9.98 12.07

Motor
28 324572 102.58 124.12

Motor (b) Set
28A 334848 125.40 151.73

Schroef
29 958715 1.04 1.26

Houder
30 319820 7.35 8.89

Lamp 12v 5w
31 315229 9.30 11.25

Contactlipje
32 319823 1.50 1.82

Handgreepdeksel Set (oud 324576)
34A 334223 30.53 36.94

Veer (oud 961803z)
37 961803 1.20 1.45

Vleugelbout (a) M6x15
38 308364 1.05 1.27

Sluitring M6
39 948167 1.04 1.26

Voetplaat
40 324561 22.83 27.62

Knop Bout
41 324562 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
42 947859 1.04 1.26

Stelschroef M6x6
43 302469 1.05 1.27

Bout M6x22 Vierkant (met Superlock Ring)
44 314620 6.45 7.80

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
45 949425 1.05 1.27

Rol Pin D6x50 (10 Stuks)
46 949750 7.35 8.89

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
47 305812 1.04 1.26

Resistor
49 324570 4.20 5.08

Resistor (a)
50 324573 4.20 5.08

Lasdop 50092 (10 Pcs)
51 959141 3.75 4.54

Interne Bedrading
52 321002 1.35 1.63

Schakelaar C6dd
53 319825 18.56 22.46

Veertje (f)
54 301631 1.04 1.26

Contactlipje
55 317207 1.35 1.63

Knop
56A 331433 1.88 2.27

Veer
57 996118 2.55 3.09

Contactpuntje
58 324574 2.10 2.54

Contactlipjehouder
59 320997 1.20 1.45

Contactlipje
60 321000 4.05 4.90

Niet meer leverbaar
61 326240

Niet meer leverbaar
61 326241

Saw Cover And Return Spring Set
62 336371 24.34 29.45

Niet meer leverbaar
502 940543

Niet meer leverbaar
503 302756

Niet meer leverbaar
504 324579

Niet meer leverbaar
601 324580

Niet meer leverbaar
601 324581

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.