Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C18DMR


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C18DMR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout Linkse Draadm7x17,5 (oud 996258)
1 998335 1.05 1.27

Bevestigingsflens
2 324563 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
3 324293

Niet meer leverbaar
3 324294

Niet meer leverbaar
3 324295

Niet meer leverbaar
3 324615

Ring D15.9/i.d.14.5
4 990100 1.65 2.00

Onderlegring
5 317465 9.00 10.89

Onderlegring
5 317466 9.00 10.89

Onderlegring
5 324569 4.20 5.08

Seal Lock Platte Schroef M3x12
6 308773 1.05 1.27

Lagerdeksel
7 308362 2.40 2.90

Kogellager 6002vvcmps2l
8 6002VV 7.35 8.89

Beschermkap
9 324567 7.05 8.53

Sluitring
10 318192 1.65 2.00

SEAL LOCK HD SCHROEF M5X12
11 305568 1.05 1.27

Lagerhouder
12 308361 3.30 3.99

Tandwiel
13 324564 34.24 41.43

Tapschroef D5x50
14 317449 1.65 2.00

Schroef M5x20 (10 Stuks)
15 949793 1.35 1.63

Beschermschuim
16 310842 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
17 324560

Niet meer leverbaar
18A 331434

Beschermkap (oud 331434)
18B 336370 21.45 25.95

Terugveer
19 317203 3.30 3.99

Terugveer
19A 336369 1.50 1.82

Light Cover Ass'y
21 324577 1.05 1.27

NYLOCK BOUT M4X12
22 317196 1.65 2.00

Binnenbescherming (b)
23 324565 9.15 11.07

Kogellager 609vvmc2ps2s
24 609VVM 6.00 7.26

Schakelblokkering
25 324568 2.10 2.54

Bout M5
26 317914 1.65 2.00

Binnenbescherming (a) (oud 324578)
27A 331435 9.98 12.07

Motor
28 324572 102.58 124.12

Schroef
29 958715 1.04 1.26

Houder
30 319820 7.35 8.89

Lamp 12v 5w
31 315229 9.30 11.25

Contactlipje
32 319823 1.50 1.82

Handgreepdeksel Set (oud 324576)
34A 334223 30.53 36.94

Veer (oud 961803z)
36 961803 1.20 1.45

Vleugelbout (a) M6x15
37 308364 1.05 1.27

Sluitring M6
38 948167 1.04 1.26

Voetplaat
39 324561 22.83 27.62

Knop Bout
40 324562 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
41 947859 1.04 1.26

Stelschroef M6x6
42 302469 1.05 1.27

Bout M6x22 Vierkant (met Superlock Ring)
43 314620 6.45 7.80

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
44 949425 1.05 1.27

Rol Pin D6x50 (10 Stuks)
45 949750 7.35 8.89

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
46 305812 1.04 1.26

Resistor (a)
48 324573 4.20 5.08

Resistor
49 324570 4.20 5.08

Lasdop 50092 (10 Pcs)
50 959141 3.75 4.54

Interne Bedrading
51 321002 1.35 1.63

Schakelaar C6dd
52 319825 18.56 22.46

Veertje (f)
53 301631 1.04 1.26

Contactlipje
54 317207 1.35 1.63

Knop
55A 331433 1.88 2.27

Veer
56 996118 2.55 3.09

Contactpuntje
57 324574 2.10 2.54

Contactlipjehouder
58 320997 1.20 1.45

Contactlipje
59 321000 4.05 4.90

Niet meer leverbaar
60 322876

Niet meer leverbaar
60 322878

Niet meer leverbaar
60 322880

Niet meer leverbaar
60 322881

Niet meer leverbaar
60 323016

Niet meer leverbaar
60 323564

Saw Cover And Return Spring Set
61 336371 24.34 29.45

Niet meer leverbaar
502 324579

Niet meer leverbaar
503 940543

Niet meer leverbaar
504 302756

Niet meer leverbaar
601 322876

Niet meer leverbaar
602 317451

Niet meer leverbaar
602 317452

Niet meer leverbaar
603 324580

Niet meer leverbaar
603 324581

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.