Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C3606DA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C3606DA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Ring (a)
1 329975 6.45 7.80

Lagerhouder
2 338920 33.55 40.60

Ring D11
3 316487 1.65 2.00

Eerste Tandwiel
4 338925 7.20 8.71

O-ring (s-15)
5 319567 1.65 2.00

Inlegspie 4x4x10 *td5-1-4*
6 930511 2.40 2.90

Tandwielas Set
7 338924 28.60 34.61

Kogellager 606zzmc3ps2s
8 606ZZM 15.40 18.63

Lagerhouder
9 338921 5.55 6.72

Machineschroef M4x12
10 951039 1.05 1.27

Ring
11 339257 1.04 1.26

TERUGVEER
12 373078 1.04 1.26

Veerring
13 939548 4.65 5.63

Niet meer leverbaar
14 338915

As En Tandwielset
15 338923 9.90 11.98

Machineschroef M3x8 (10 Stuks)
16 949203 1.05 1.27

Lagerdeksel
17 338922 1.04 1.26

KOGELLAGER 6901VVMPS2L
18 6901VV 9.60 11.62

Lower Guard
19 338905 3.60 4.36

Knop
20 338927 1.04 1.26

Schroef D4 X 10 (black)
21 302090 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
22 338935

Niet meer leverbaar
23 338916

Hex Flange Bolt
24 338917 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
25 372880

Machineschroef M4x12 Zwart
26 333781 1.20 1.45

Machineschroef M4x8 Zwart
27 323211 1.05 1.27

Led
28 339218 5.40 6.53

ROTOR (C) ASS'Y
29 361078 47.58 57.57

Blokkering
30 338918 1.50 1.82

LINK
31 371943 4.35 5.26

Gauge Plate
32 339258 1.80 2.18

Veer
33 334225 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
34 307811

Inbusstelschroef M5x6
35 319541 1.50 1.82

Tandwiel Huis
36 338907 21.31 25.79

Beschermschuim
37 310842 1.05 1.27

Schroef M5x20 (10 Stuks)
38 949793 1.35 1.63

Wave Washer 8
39 334242 1.73 2.09

COVER PLATE
40 371946 1.20 1.45

U-moer M5
41 308387 1.05 1.27

Schuif (a)
42 338930 3.15 3.81

SCHROEF M4 MET RING
43 372219 1.04 1.26

Cam
44 333681 3.45 4.17

PLATE
45 371947 1.04 1.26

Blokkering
46 338932 1.20 1.45

Cam Shaft
47 333680 5.10 6.17

Veer
48 336650 1.05 1.27

Knop
49 338901 1.04 1.26

Trekker
50 338899 1.04 1.26

SWITCH
51 371907 13.75 16.64

STATOR FET PCB ASS'Y
52 340992 127.60 154.40

Machineschroef M4x14 Zwart
53 305691 1.05 1.27

HANDLE SET (GREEN)
54 371908 18.70 22.63

Machineschroef M4x35 Zwart
55 334141 1.80 2.18

Flow Guide
56 338919 1.04 1.26

Behuizing
57 338902 6.30 7.62

Cushion
58 336554 1.04 1.26

RING
59 372734 1.04 1.26

Rubber Ring
60 338928 1.04 1.26

Machineschroef M4x8 Zwart
61 315500 1.35 1.63

Guide Piece
62 338913 1.04 1.26

Veerring
63 942827 1.04 1.26

Moer M6
64 333660 1.80 2.18

Hendel
65 333659 1.80 2.18

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
66 949425 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 Zwart
67 317200 1.65 2.00

Stopper Lever
68 333657 3.45 4.17

Spring (b)
69 339259 1.80 2.18

Vleugelschroef M6x18
70 307898 1.65 2.00

Veer
71 324876 1.80 2.18

Inbusschroef M5x10
72 334142 1.80 2.18

VOETPLAAT
73 371941 21.31 25.79

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
74 301653 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
75 301653 1.04 1.26

Handgreep
76 338934 3.15 3.81

Adjusting Screw (a)
78 339260 1.04 1.26

Tapschroef D4x30 Zwart
79 305490 1.04 1.26

Verloop Pin D6x13
80 320163 1.50 1.82

Bout M6
81 314623 1.80 2.18

Bevel Plate
82 338910 1.65 2.00

SUB LINK
83 371944 2.40 2.90

SPECIAL SCREW
84 371945 1.04 1.26

Sluitring M6
85 948167 1.04 1.26

Bout M6x22 Vierkant (met Superlock Ring)
86 314620 6.45 7.80

Schroef D3x12 Zwart
87 334333 1.80 2.18

HANDLE COVER (GREEN)
88 371909 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
89 371750

BASE ASS'Y
90 371939 35.61 43.09

Niet meer leverbaar
502 990666

Niet meer leverbaar
503 944459

Beschermkapje Voor Batterij
504 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
506 337528

Niet meer leverbaar
507 336474

Niet meer leverbaar
508 336473

Niet meer leverbaar
509 336472

Niet meer leverbaar
510 373138

Niet meer leverbaar
511 302756

Niet meer leverbaar
601 316161

Zijgeleider (650mm)
602 316104 91.58 110.81

Duct Adapter (old 329331)
603 339383 4.50 5.44

Niet meer leverbaar
604 962175

Vleugelschroef M6x18
605 307898 1.65 2.00

Veer
606 941056 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
607 339188

Speciale Bolt
608 321996 1.65 2.00

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.