Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C3607DA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C3607DA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

TANDWIELAS
1 373643 14.70 17.79

LAGERHOUDER
2 373810 2.25 2.72

Seal Lock Platte Schroef M5x14
3 992013 1.05 1.27

Kogellager 6003vvcmps2s
4 6003VV 7.65 9.26

BUSH
5 373811 1.80 2.18

Ring
6 370591 1.04 1.26

TERUGVEER
7 373011 1.04 1.26

LOWER GUARD
8 373812 13.75 16.64

Lagerdeksel
9 302435 1.35 1.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
10 990430 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
11 321639

Niet meer leverbaar
12 302411

Flens
13 333555 1.20 1.45

Hex Flange Bolt
14 338917 1.04 1.26

Machineschroef M4x12 Zwart
15 935196 1.04 1.26

Lever (old 320957)
16 328045 1.20 1.45

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
17 301653 1.04 1.26

LED
18 373644 3.90 4.72

ROTOR
19 361087 37.26 45.09

Blokkering
20 338918 1.50 1.82

Veer
21 334225 1.80 2.18

TANDWIELHUIS
22 373641 28.33 34.27

FLOW GUIDE (A)
23 373814 1.20 1.45

Beschermschuim
24 337080 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
25 949794 1.65 2.00

BOUT M6 (SQUARE)
26 372747 1.04 1.26

Machineschroef M4x35 Zwart
29 334141 1.80 2.18

Flow Guide
30 338919 1.04 1.26

Behuizing
31 338902 6.30 7.62

Cushion
32 336554 1.04 1.26

RING
33 372734 1.04 1.26

Rubber Ring
34 338928 1.04 1.26

Ring
35 670514 1.05 1.27

LOCK NUT
36 372746 1.05 1.27

LEVER
37 372745 1.05 1.27

Sluitring
38 320975 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x6
40 319541 1.50 1.82

SEAL LOCK HEX. SOCKET SET SCREW M6X10
43 373815 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
44 372741

BEVEL PLATE
45 372744 1.50 1.82

Rol Pin D6x50 (10 Stuks)
46 949750 7.35 8.89

Verloop Pin D6x13
47 320163 1.50 1.82

LINK
48 372754 1.95 2.36

Tapschroef D4x30 Zwart
49 305490 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
50 301653 1.04 1.26

Handgreep
51 338934 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
53 307811

Schroef D3x12 Zwart
55 334333 1.80 2.18

HANDLE COVER (GREEN)
56 371909 1.95 2.36

Knop
57 338901 1.04 1.26

Veer
58 336650 1.05 1.27

Trekker
59 338899 1.04 1.26

SWITCH
60 371907 13.75 16.64

STATOR FET PCB ASS'Y
61 341002 122.38 148.07

Machineschroef M4x14 Zwart
62 305691 1.05 1.27

HANDLE SET (GREEN)
63 371908 18.70 22.63

Niet meer leverbaar
64 371750

Niet meer leverbaar
64 372120

Niet meer leverbaar
64 372121M

Niet meer leverbaar
64 373320

Niet meer leverbaar
65 373816

BASE
66 373817 34.79 42.09

Niet meer leverbaar
502 944459

Beschermkapje Voor Batterij
503 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
506 337528

Niet meer leverbaar
507 336474

Niet meer leverbaar
508 336473

Niet meer leverbaar
509 336472

Niet meer leverbaar
510 373646

STOFAFZUIGADAPTER
602 372757 3.00 3.63

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.