Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C6BUM


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C6BUM

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Geleidingsring
1 998887 9.30 11.25

KOGELLAGER 6003VVCM (NYLON RETAINER)
2 327694 5.25 6.35

Terugveer
3 370374 1.04 1.26

Lower Guard
4 370357 11.10 13.43

Lagerdeksel
5 302435 1.35 1.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
6 990430 1.04 1.26

Ring (a)
7 370272 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
8 324678

Saw Cover
9 370355 10.50 12.70

Machineschroef M4x12
10 951039 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
11 997247

Machineschroef M4x12 Zwart
12 935196 1.04 1.26

Lever (oud 302464)
14 370542 1.04 1.26

Machineschroef M4x12 Zwart
15 935196 1.04 1.26

Ring (b)
16 370279 2.25 2.72

Zeskantbout Hd. M8x15,5
17 324662 1.95 2.36

Contactpunt Koolborstelhouder
18 930703 2.40 2.90

Veld 220-230 Volt
19 340946E 41.25 49.91

Fan Guide
20 370342 1.20 1.45

Anker 230v
21 361037E 34.79 42.09

Inbusstelschroef M5x6
22 962782 1.04 1.26

Gear Cover
23 370352 21.59 26.12

Stelschroef (a)
24 322096 1.95 2.36

Beschermschuim
25 961729 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
26 949794 1.65 2.00

Spindle And Gear Set
27 370372 11.40 13.79

Lager Houder
28 302433 2.55 3.09

Seal Lock Platte Schroef M5x14
29 992013 1.05 1.27

Riving Knife
30 370366 3.60 4.36

Hex. Socket Hd. Bolt M8
31 370287 1.05 1.27

Diagonal Bolt M8
32 370662 8.40 10.16

Lock Lever
33 370363 1.20 1.45

Veer (a)
34 330982 1.05 1.27

Kogellager 6001vvcmps2l
35 6001VV 6.60 7.99

Machineschroef M6x14
36 333922 1.20 1.45

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
37 949455 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
38 949425 1.05 1.27

Vergrendelingshendel
39 323923 1.05 1.27

Borgmoer
40 333921 4.20 5.08

Ring (g)
41 318452 1.20 1.45

Knop
42 324660 4.35 5.26

O-ring
43 676531 1.04 1.26

Ring M8 (10 Stuks)
44 949433 1.05 1.27

Sleeve (a)
45 370825 4.50 5.44

Sleeve (b)
46 370268 3.00 3.63

Washer
47 370376 1.04 1.26

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M4x6
48 370278 1.04 1.26

Bolt (square) D6
49 370377 1.04 1.26

Inbusbout M5x12
50 305755 1.04 1.26

Bevel Plate (c)
51 370370 1.04 1.26

U-moer M5
52 308387 1.05 1.27

Machineschroef M5x14 Zwart
53 678653 1.05 1.27

Bevel Plate (a)
54 370347 2.85 3.45

Vleugelschroef M6 X 15
55 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
56 947859 1.04 1.26

Stelschroef M6x6
57 302469 1.05 1.27

Base
58 370358 25.30 30.61

Bevel Plate (b)
59 370348 2.40 2.90

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
60 949425 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x17
61 302459 1.05 1.27

Link
62 370362 17.05 20.63

Machineschroef M5x50
63 997841 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
64 301653 1.04 1.26

Inbusstelschroef M5x8
65 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
66 960685 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
67 999056 6.45 7.80

Koolborsteldop
68 945161 1.20 1.45

Cord Holder
69 370269 1.04 1.26

Snoertule D8.8
70 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
71 500390Z

Housing Ass'y
73 370820 29.70 35.94

Rubberenstuk
74 331006 1.95 2.36

Lagerbus
75 322089 4.80 5.81

Kogellager 608vv
76 333945 1.80 2.18

Kabelschoentje
77 331707 1.88 2.27

Klemstrip (old 994566)
78 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
79 984750

Lasdop 50092 (10 Pcs)
80 959141 3.75 4.54

RUBBEREN PEN
81 931701 1.05 1.27

Schakelaar
82 334474 10.05 12.16

Internal Wire
83 370661 1.65 2.00

Condensator (oud 987178)
84 930039 1.95 2.36

Handle Cover
85 370341 9.15 11.07

PLATE (C)
86 371212 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
87 935196 1.04 1.26

Guide
501 370587 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
502 872422

Lever
503 370264 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
504 337528

Niet meer leverbaar
505 336472

Niet meer leverbaar
506 336473

Niet meer leverbaar
507 336474

Niet meer leverbaar
508 370588

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.