Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C6BUY


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C6BUY

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Ring
1 991733 1.05 1.27

Ring D11
2 316487 1.65 2.00

Eerste Tandwiel
3 331756 8.25 9.98

O-ring
4 331304 1.05 1.27

Inlegspie 4x4x10 *td5-1-4*
5 930511 2.40 2.90

Lagerhouder
6 330999 55.14 66.72

Seal Lock Schroef M4x12
7A 328628 1.05 1.27

Beschermkap
8 330967 11.85 14.34

TERUGVEER
9A 336975 1.04 1.26

SLUITRING
10 330981 1.05 1.27

Veerring
11 939548 4.65 5.63

Ring (a)
12 330985 5.03 6.08

Niet meer leverbaar
13 330889

Flens
14 330986 3.15 3.81

Bout M7x17.5 Met Ring
15 957749 1.05 1.27

Machineschroef M3
16 331001 1.95 2.36

Naaldroller
17 998426 1.05 1.27

Hendel
18 330977 1.05 1.27

Schroef M4x8 Zwart
19 325079 1.65 2.00

Zijhandgreep
20 330973 4.20 5.08

Inbusstelschroef M5x6
21 962782 1.04 1.26

Gear Cover (old 331024)
22A 337078 19.94 24.12

Beschermschuim
23A 337080 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
24 949794 1.65 2.00

Hitachi Plaatje
25 328922 1.95 2.36

Machineschroef M4x12 Zwart
26 935196 1.04 1.26

Rubberenstuk
29 331006 1.95 2.36

Lagerbus
30 322089 4.80 5.81

Kogellager 608vvmc2eps2l
31 608VVM 5.70 6.90

Stofpakking
32 315877 1.05 1.27

Contactpunt Koolborstelhouder
33 930703 2.40 2.90

Veld 220-230 Volt
34 340763E 57.95 70.12

Tapschroef D5x55
35 953174 1.04 1.26

Luchtgeleider
36 330971 3.45 4.17

Anker 230v
37 360882E 94.46 114.30

Blokkering
38 330976 2.10 2.54

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
39 990541 1.05 1.27

Veer (a)
40 330982 1.05 1.27

Kogellager 6000vcmps2s
41 6000VV 6.15 7.44

Knop
42 324660 4.35 5.26

O-ring
43 676531 1.04 1.26

Bus
44 319830 2.10 2.54

Schakelaar
45 316445 23.38 28.28

Handgreepdeksel
46 331758 13.35 16.15

Condensator (oud 987178)
48 930039 1.95 2.36

Draadeindhuls
49 981373 1.05 1.27

Kroonsteentje
50 938307 2.13 2.57

Lasdop 50092 (10 Pcs)
51 959141 3.75 4.54

Draadeindhuls
54 981373 1.05 1.27

Klemstrip (old 994566)
55 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
56 984750

Bedrading Blauw 70l
57 324680 1.05 1.27

Interne Bedrading
58A 313505 1.05 1.27

Snoertule D10.1
61 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
61 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
62 500214Z

Niet meer leverbaar
62 500234Z

Niet meer leverbaar
62 500248Z

Niet meer leverbaar
62 500423Z

Niet meer leverbaar
62 500439Z

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
64 301653 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
65 331760

Machineschroef M6x40 Zwart
66 322123 1.65 2.00

Inbusstelschroef M5x8
67 938477 1.05 1.27

Brush Holder
68 957051 5.25 6.35

Koolborstel (2 Stuks)
69 999056 6.45 7.80

Koolborsteldeksel
70 935829 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M6x14
71 322260 1.50 1.82

Vergrendelingshendel
72 322600 3.15 3.81

Borgmoer
73 328048 1.05 1.27

Sluitring
74 320975 1.05 1.27

U-moer M5
75 308387 1.05 1.27

Machineschroef M4
76 331003 1.95 2.36

Klem
77 324659 1.95 2.36

Inbusstelschroef M5x6
78 319541 1.50 1.82

Instelplaat Met Gradenverdeling
79 330975 3.15 3.81

Verloop Pin D6x13
80 320163 1.50 1.82

MOER
81 942808 1.05 1.27

Stelschroef (a)
82 322096 1.95 2.36

Schroef M6
83A 337081 1.04 1.26

Bout M8
84 303800 2.55 3.09

Ring M6 (10 Stuks)
85 949432 1.05 1.27

Bout (h) M6x10
86 331513 1.05 1.27

Spouwmes
87 330974 2.10 2.54

Bout M6x10
88 331004 5.55 6.72

Hendel
89 330972 1.95 2.36

Veer (b)
90 330983 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x12
91 307947 1.35 1.63

Machineschroef M5x12 Zwart
92 331761 1.65 2.00

Geleiderail Adapter
93 330968 8.33 10.07

Geleiderail Plaat
94 330978 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
95 330979

Stelschroef M6x6
96 302469 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
97 330980

Voetplaat
98A 337082 33.55 40.60

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
99 949425 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x17
100 302459 1.05 1.27

Bout M6x10
101 331004 5.55 6.72

Hendel
102 330972 1.95 2.36

Veer (b)
103 330983 1.05 1.27

Tandwiel Huis+ Voetplaat
105 337084 55.00 66.55

Niet meer leverbaar
501 990666

Niet meer leverbaar
502 940543

Niet meer leverbaar
503 302756

Niet meer leverbaar
504 331497

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.