Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C6MEY


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C6MEY

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Ring (a)
1 329975 6.45 7.80

Lagerhouder (oud 339373)
2A 370007 41.11 49.75

Stopring
3 940079 1.04 1.26

Afdekplaatje
4 339378 1.04 1.26

Demper (a)
5 339377 1.04 1.26

Tandwielas Set (oud 339376)
6A 370008 22.41 27.12

Kogellager 606zzmc3ps2s
7 606ZZM 15.40 18.63

Lagerhouder
8 338921 5.55 6.72

Machineschroef M4x12
9 951039 1.05 1.27

Ring
10 339257 1.04 1.26

Terugveer
11 338926 1.04 1.26

Veerring
12 939548 4.65 5.63

Niet meer leverbaar
13 338915

As En Tandwielset
14 338923 9.90 11.98

Machineschroef M3x8 (10 Stuks)
15 949203 1.05 1.27

Lagerdeksel
16 338922 1.04 1.26

KOGELLAGER 6901VVMPS2L
17 6901VV 9.60 11.62

Lower Guard
18A 338905 3.60 4.36

Knop
19 338927 1.04 1.26

Schroef D4 X 10 (black)
20 302090 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
21 338935

Niet meer leverbaar
22 338916

Hex Flange Bolt
23 338917 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
24 339261

Machineschroef M4x12 Zwart
25 333781 1.20 1.45

Machineschroef M4x8 Zwart
26 323211 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
27 339220

Rotor
28 361011 40.84 49.41

Led Case (c)
29 339374 1.04 1.26

Blokkering
30 338918 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
31 338911

LINK
31A 371943 4.35 5.26

Gauge Plate
32 339258 1.80 2.18

Veer
33 334225 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
34 307811

Inbusstelschroef M5x6
35 319541 1.50 1.82

Tandwiel Huis
36 338907 21.31 25.79

Beschermschuim
37 310842 1.05 1.27

Schroef M5x20 (10 Stuks)
38 949793 1.35 1.63

Wave Washer 8
39 334242 1.73 2.09

Niet meer leverbaar
40 338929

COVER PLATE
40A 371946 1.20 1.45

U-moer M5
41 308387 1.05 1.27

Schuif (a)
42 338930 3.15 3.81

Schroef M4x8 Zwart
43 325079 1.65 2.00

SCHROEF M4 MET RING
43A 372219 1.04 1.26

Cam
44 333681 3.45 4.17

Ring
45 338931 1.04 1.26

PLATE
45A 371947 1.04 1.26

Blokkering
46 338932 1.20 1.45

Cam Shaft
47 333680 5.10 6.17

Veer
48 336650 1.05 1.27

Knop
49 338901 1.04 1.26

Trekker
50 338899 1.04 1.26

Machineschroef M3,5x6
51 307887 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
52 338900

Switch
52A 371322 12.30 14.88

Machineschroef M4x14 Zwart
53 305691 1.05 1.27

Stator Sensor Pcb Ass'y
54 340913B 139.98 169.37

Lasdop 50092 (10 Pcs)
55 959141 3.75 4.54

Klemstrip (old 994566)
56 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
57 984750

Snoertule D8.8
58 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
59 338937

Handle Set (green) (old 338937)
59A 371937 16.78 20.30

Machineschroef M4x35 Zwart
60 334141 1.80 2.18

Flow Guide
61 338919 1.04 1.26

Behuizing
62 338902 6.30 7.62

Cushion
63 336554 1.04 1.26

Rubber Ring
64 338928 1.04 1.26

Machineschroef M4x8 Zwart
65 315500 1.35 1.63

Guide Piece
66 338913 1.04 1.26

Veerring
67 942827 1.04 1.26

Moer M6
68 333660 1.80 2.18

Hendel
69 333659 1.80 2.18

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
70 949425 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 Zwart
71 317200 1.65 2.00

Stopper Lever
72 333657 3.45 4.17

Spring (b)
73 339259 1.80 2.18

Vleugelschroef M6x18
74 307898 1.65 2.00

Veer
75 324876 1.80 2.18

Inbusschroef M5x10
76 334142 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
77 338909

VOETPLAAT
77A 371941 21.31 25.79

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
78 301653 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
79 301653 1.04 1.26

Handgreep
80 338934 3.15 3.81

Adjusting Screw (a)
82 339260 1.04 1.26

Tapschroef D4x30 Zwart
83 305490 1.04 1.26

Verloop Pin D6x13
84 320163 1.50 1.82

Bout M6
85 314623 1.80 2.18

Bevel Plate
86 338910 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
87 338912

SUB LINK
87A 371944 2.40 2.90

Speciaal Boutje
88 333664 1.80 2.18

SPECIAL SCREW
88A 371945 1.04 1.26

Sluitring M6
89 948167 1.04 1.26

Bout M6x22 Vierkant (met Superlock Ring)
90 314620 6.45 7.80

Cord Holder
91 338938 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
92 500247Z

Niet meer leverbaar
92 500439Z

Niet meer leverbaar
93 338908

BASE ASS'Y
93A 371939 35.61 43.09

Niet meer leverbaar
501 940543

Niet meer leverbaar
502 990666

Niet meer leverbaar
503 302756

Niet meer leverbaar
601 316161

Zijgeleider (650mm)
602 316104 91.58 110.81

Niet meer leverbaar
603 302756

Niet meer leverbaar
604 329331

Duct Adapter (old 329331)
604A 339383 4.50 5.44

Niet meer leverbaar
605 339188

Speciale Bolt
606 321996 1.65 2.00

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.