Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C6U2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C6U2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tandwiel
1 302449 14.71 17.80

Lager Houder
2 302433 2.55 3.09

Seal Lock Platte Schroef M5x14
3 992013 1.05 1.27

BUS (OUD 961807Z)
4 961807 2.15 2.60

Kogellager 6003vvcmps2s
5 6003VV 7.65 9.26

Beschermap
6 324677 11.55 13.98

Return Spring
7A 337100 1.04 1.26

Lagerdeksel
8 302435 1.35 1.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
9 990430 1.04 1.26

Binnenflens Voor Asgat 30mm
10 302476 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
11 324678

Beschermkap
12 324674 4.35 5.26

Machineschroef M4x14 Zwart
13 305691 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
15 324669

Speciaal Boutje
16 324139 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
17 302464

Lever (oud 302464)
17A 370542 1.04 1.26

Machineschroef M4x10 Zwart
18 304043 1.05 1.27

Sluitmoer
19 302423 2.10 2.54

Zeskantbout Hd. M8x15,5
20 324662 1.95 2.36

RUBBEREN BUS
21 325060 1.05 1.27

Lagerbus
22 322089 4.80 5.81

Kogellager 608vvmc2eps2l
23 608VVM 5.70 6.90

Contactpunt Koolborstelhouder
24 930703 2.40 2.90

Veld 230 Volt
25 340641E 31.63 38.27

Inbus Hd Tapschroef D5x50
26 953121 1.04 1.26

Luchtgeleider
27 324675 1.95 2.36

Anker 230v
28 360729E 49.23 59.56

Schakelblokkering
29 324655 1.95 2.36

Kogellager 6001vvcmps2l
30 6001VV 6.60 7.99

RUBBEREN RING (OUD 996252)
31 958130 1.65 2.00

Roll Pin D6x40 (10 Stuks)
32 949686 6.75 8.17

Tandwielhuis
33A 337096 21.31 25.79

Cushion
34A 337097 1.20 1.45

Schroef ( 10 Stuks )
35 949794 1.65 2.00

Knop
36 324660 4.35 5.26

O-ring
37 676531 1.04 1.26

Bus
38 303801 3.60 4.36

Spouwmes C6u (oud 302467)
39 303838 5.78 6.99

Zeskantbout Hd. M8x10
40 324664 1.95 2.36

Vleugelmoer M8
41 324658 3.00 3.63

Ring M8 (10 Stuks)
42 949433 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 15
43 301806 1.05 1.27

Stelschroef M6x6
44 302469 1.05 1.27

Voetplaat
45 324676 52.66 63.72

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
46 949425 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x17
47 302459 1.05 1.27

Machineschroef M4x6 (10 Stuks)
48 949214 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
49 949453 1.05 1.27

Klem
50 324659 1.95 2.36

Bout M8x30
51 302457 1.04 1.26

Instelplaat Met Gradenverdeling
52 308479 3.00 3.63

Vastzetnagel D6x17
53 308480 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
54 301653 1.04 1.26

Behuizing
55 324665 21.04 25.46

Handgreepdeksel
58 324667 5.10 6.17

Machine Schoef M5x45 Zwart (oud 303883)
59 302434 1.04 1.26

Schakelaar
60 963756Z 13.20 15.97

RUBBEREN PEN (OUD 976441)
61 946362 1.05 1.27

Draadeindhuls
62 981373 1.05 1.27

Condensator (oud 987178)
63 930039 1.95 2.36

Draadeindhuls
64 981373 1.05 1.27

Bout M8 X 105mm
65 316444 3.90 4.72

Inbusstelschroef M5x8
66 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
67 958900 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
68 999043 4.50 5.44

Koolborsteldop
69 945161 1.20 1.45

Snoertule D8.8
70 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
71 500234Z

Niet meer leverbaar
71 500247Z

Niet meer leverbaar
71 500248Z

Klemstrip (old 994566)
72 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
73 984750

Gear Cover Set
74 337102 22.83 27.62

Niet meer leverbaar
501 302756

Niet meer leverbaar
502 872422

Knop
503 303338 2.40 2.90

Ring
504 302443 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
505 325317

Niet meer leverbaar
506 337528

Niet meer leverbaar
507 336472

Niet meer leverbaar
508 336473

Niet meer leverbaar
509 336474

Niet meer leverbaar
510 337659

Niet meer leverbaar
601 317848

Niet meer leverbaar
602 317849

Bar
603 317850 2.25 2.72

Bar
604 317851 2.25 2.72

Vleugelschroef M6 X 15
605 301806 1.05 1.27

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
606 949237 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
607 949454 1.04 1.26

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.