Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C6U3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C6U3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Geleidingsring
1 998887 9.30 11.25

KOGELLAGER 6003VVCM (NYLON RETAINER)
2 327694 5.25 6.35

Terugveer
3 370374 1.04 1.26

Lower Guard
4 370357 11.10 13.43

Lagerdeksel
5 302435 1.35 1.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
6 990430 1.04 1.26

Ring (a)
7 370272 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
8 324678

Saw Cover
9 370355 10.50 12.70

Machineschroef M4x12
10 951039 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
11 997247

Machineschroef M4x12 Zwart
12 935196 1.04 1.26

Lever (oud 302464)
13 370542 1.04 1.26

Machineschroef M4x12 Zwart
14 935196 1.04 1.26

Ring (b)
15 370279 2.25 2.72

Zeskantbout Hd. M8x15,5
16 324662 1.95 2.36

Contactpunt Koolborstelhouder
17 930703 2.40 2.90

Veld 220-230 Volt
18 340945E 28.60 34.61

Fan Guide
19 370342 1.20 1.45

Anker 230v
20 361037E 34.79 42.09

Flow Guide (a)
21 370346 1.04 1.26

Flow Guide (a)
22 370345 1.04 1.26

Gear Cover
23 370351 21.18 25.62

Roll Pin D6x40 (10 Stuks)
24 949686 6.75 8.17

Beschermschuim
25 961729 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
26 949794 1.65 2.00

Spindle And Gear Set
27 370372 11.40 13.79

Lager Houder
28 302433 2.55 3.09

Seal Lock Platte Schroef M5x14
29 992013 1.05 1.27

Riving Knife
30 370366 3.60 4.36

Hex. Socket Hd. Bolt M8
31 370287 1.05 1.27

Diagonal Bolt M8
32 370663 6.30 7.62

Lock Lever
33 370363 1.20 1.45

Veer (a)
34 330982 1.05 1.27

Kogellager 6001vvcmps2l
35 6001VV 6.60 7.99

Vleugelschroef M6 X 15
36 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
37 947859 1.04 1.26

Vleugelmoer M8
38 324658 3.00 3.63

Ring M8 (10 Stuks)
39 949433 1.05 1.27

Machineschroef M4
40 331003 1.95 2.36

Klem
41 324659 1.95 2.36

Inbusstelschroef M5x6
42 319541 1.50 1.82

Bevel Plate
43 370367 1.80 2.18

Verloop Pin D6x13
44 320163 1.50 1.82

Knop
45 324660 4.35 5.26

O-ring
46 676531 1.04 1.26

Ring M8 (10 Stuks)
47 949433 1.05 1.27

Bout M8x30
48 302457 1.04 1.26

Stelschroef M6x6
49 302469 1.05 1.27

Sleeve (a)
50 370267 4.20 5.08

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M4x6
51 370278 1.04 1.26

Sleeve (b)
52 370268 3.00 3.63

Washer
53 370376 1.04 1.26

Base Ass'y
54 370360 17.46 21.13

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
55 949425 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x17
56 302459 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
57 301653 1.04 1.26

Housing Ass'y
58 370339 23.65 28.62

Machineschroef M5x50
60 997841 1.05 1.27

Vastzetnagel D6x17
61 308480 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x8
62 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
63 958900 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
64 999043 4.50 5.44

Koolborsteldop
65 945161 1.20 1.45

Cord Holder
66 370269 1.04 1.26

Snoertule D8.8
67 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
68 500235Z

Niet meer leverbaar
68 500390Z

Rubberenstuk
69 331006 1.95 2.36

Lagerbus
70 322089 4.80 5.81

Kogellager 608vv
71 333945 1.80 2.18

Kabelschoentje
72 331707 1.88 2.27

Klemstrip (old 994566)
73 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
74 984750

Lasdop 50092 (10 Pcs)
75 959141 3.75 4.54

RUBBEREN PEN
76 931701 1.05 1.27

Schakelaar
77 334474 10.05 12.16

Internal Wire
78 370661 1.65 2.00

Condensator (oud 987178)
79 930039 1.95 2.36

Handle Cover
80 370341 9.15 11.07

PLATE (C)
81 371212 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
82 935196 1.04 1.26

Guide
501 370587 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
502 872422

Lever
503 370264 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
504 370664

Niet meer leverbaar
505 337528

Niet meer leverbaar
506 336472

Niet meer leverbaar
507 336473

Niet meer leverbaar
508 336474

Niet meer leverbaar
509 370590

Geleiderail
601 330998 14.65 17.73

Geleiderail Adapter
602 330968 8.33 10.07

Geleiderail Plaat
603 330978 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
604 330979

Niet meer leverbaar
605 330980

Vleugelschroef M6x12
606 307947 1.35 1.63

Machineschroef M5x12 Zwart
607 331761 1.65 2.00

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.