Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C6UM


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C6UM

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Geleidingsring
1 998887 9.30 11.25

KOGELLAGER 6003VVCM (NYLON RETAINER)
2 327694 5.25 6.35

Terugveer
3 370374 1.04 1.26

Lower Guard
4 370357 11.10 13.43

Lagerdeksel
5 302435 1.35 1.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
6 990430 1.04 1.26

Ring (a)
7 370272 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
8 324678

Saw Cover
9 370355 10.50 12.70

Machineschroef M4x12
10 951039 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
11 997247

Machineschroef M4x12 Zwart
12 935196 1.04 1.26

Lever (oud 302464)
13 370542 1.04 1.26

Machineschroef M4x12 Zwart
14 935196 1.04 1.26

Ring (b)
15 370279 2.25 2.72

Zeskantbout Hd. M8x15,5
16 324662 1.95 2.36

Contactpunt Koolborstelhouder
17 930703 2.40 2.90

Veld 220-230 Volt
18 340945E 28.60 34.61

Fan Guide
19 370342 1.20 1.45

Anker 230v
20 361037E 34.79 42.09

Inbusstelschroef M5x6
21 962782 1.04 1.26

Gear Cover
22 370352 21.59 26.12

Stelschroef (a)
23 322096 1.95 2.36

Beschermschuim
24 961729 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
25 949794 1.65 2.00

Spindle And Gear Set
26 370372 11.40 13.79

Lager Houder
27 302433 2.55 3.09

Seal Lock Platte Schroef M5x14
28 992013 1.05 1.27

Riving Knife
29 370366 3.60 4.36

Hex. Socket Hd. Bolt M8
30 370287 1.05 1.27

Diagonal Bolt M8
31 370662 8.40 10.16

Lock Lever
32 370363 1.20 1.45

Veer (a)
33 330982 1.05 1.27

Kogellager 6001vvcmps2l
34 6001VV 6.60 7.99

Machineschroef M6x14
35 333922 1.20 1.45

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
36 949455 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
37 949425 1.05 1.27

Vergrendelingshendel
38 323923 1.05 1.27

Borgmoer
39 333921 4.20 5.08

Ring (g)
40 318452 1.20 1.45

Knop
41 324660 4.35 5.26

O-ring
42 676531 1.04 1.26

Ring M8 (10 Stuks)
43 949433 1.05 1.27

Sleeve (a)
44 370825 4.50 5.44

Sleeve (b)
45 370268 3.00 3.63

Washer
46 370376 1.04 1.26

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M4x6
47 370278 1.04 1.26

Bolt (square) D6
48 370377 1.04 1.26

Inbusbout M5x12
49 305755 1.04 1.26

Bevel Plate (c)
50 370370 1.04 1.26

U-moer M5
51 308387 1.05 1.27

Machineschroef M5x14 Zwart
52 678653 1.05 1.27

Bevel Plate (a)
53 370347 2.85 3.45

Vleugelschroef M6 X 15
54 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
55 947859 1.04 1.26

Stelschroef M6x6
56 302469 1.05 1.27

Base
57 370358 25.30 30.61

Bevel Plate (b)
58 370348 2.40 2.90

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
59 949425 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x17
60 302459 1.05 1.27

Link
61 370362 17.05 20.63

Machineschroef M5x50
62 997841 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
63 301653 1.04 1.26

Inbusstelschroef M5x8
64 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
65 958900 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
66 999043 4.50 5.44

Koolborsteldop
67 945161 1.20 1.45

Cord Holder
68 370269 1.04 1.26

Snoertule D8.8
69 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
70 500390Z

Housing Ass'y
72 370339 23.65 28.62

Rubberenstuk
73 331006 1.95 2.36

Lagerbus
74 322089 4.80 5.81

Kogellager 608vv
75 333945 1.80 2.18

Kabelschoentje
76 331707 1.88 2.27

Klemstrip (old 994566)
77 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
78 984750

Lasdop 50092 (10 Pcs)
79 959141 3.75 4.54

RUBBEREN PEN
80 931701 1.05 1.27

Schakelaar
81 334474 10.05 12.16

Internal Wire
82 370661 1.65 2.00

Condensator (oud 987178)
83 930039 1.95 2.36

Handle Cover
84 370341 9.15 11.07

PLATE (C)
85 371212 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
86 935196 1.04 1.26

Guide
501 370587 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
502 872422

Lever
503 370264 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
504 337528

Niet meer leverbaar
505 336472

Niet meer leverbaar
506 336473

Niet meer leverbaar
507 336474

Niet meer leverbaar
508 370588

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.