Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C7BMR


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C7BMR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1A 337255

Beschermschuim
3 961729 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
4 949794 1.65 2.00

Naaldlager Hk1010 (oud 982027z)
5 982027 6.75 8.17

As En Tandwielset
6 320960 16.58 20.06

Lager Houder
7 302433 2.55 3.09

Seal Lock Platte Schroef M5x14
8 992013 1.05 1.27

Kogellager 6003vvcmps2s
9 6003VV 7.65 9.26

BUS (OUD 961807Z)
10 961807 2.15 2.60

Terugveer
11 328049 1.20 1.45

Return Spring (old 320968)
11A 337063 5.55 6.72

Niet meer leverbaar
12 328044

Lagerdeksel
13 302435 1.35 1.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
14 990430 1.04 1.26

ONDERLEGRING
15 320970 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
16 327761

Niet meer leverbaar
17 320953

Bout M8x15,5
18 320971 1.05 1.27

Lever (old 320957)
19 328045 1.20 1.45

Machineschroef M4x12 Zwart
20 935196 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
21 328504

Niet meer leverbaar
22 328503

Borgmoer
23 328048 1.05 1.27

Sluitring
24 320975 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
25 328506

Niet meer leverbaar
27 328501

Kogellager 6000vcmps2s
28 6000VV 6.15 7.44

Ring
29 302428 1.04 1.26

Contactpunt Koolborstelhouder
30 937623 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
31 340527C

Terminal M4.0 (10 Stuks)
32 930804 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
33 328046

ANKER 110-120 VOLT
34 360577U 116.74 141.25

Schakelblokkering
35 320959 2.55 3.09

Sluitring
36 980700 1.04 1.26

Kogellager 6202vvcmps2s
37 6202VV 7.05 8.53

Rubber Ring
38 303792 1.05 1.27

Inbus Hd Tapschroef D5x50
39 953121 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
41 303292

Koolborstelhouder (oud 938241z)
42 938241 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
43 999038 9.30 11.25

Koolborsteldop
44 945161 1.20 1.45

Tapschroef D4x10 Zwart (+ Ring)
45 311945 1.05 1.27

Schakelaar
46 320950 32.18 38.93

Kroonsteentje
47 938307 2.13 2.57

Niet meer leverbaar
48 328507

Machineschroef M5x50
49 997841 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
50 328042

Machineschroef M5x25 Zwart
51 880734 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
52 301653 1.04 1.26

Terminal M4.0 (10 Stuks)
53 930804 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
54 984750

Klemstrip (old 994566)
55 937631 1.04 1.26

Snoertule D10.1
56 938051 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
57 500453Z

Stelschroef M6x8
58 308109 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
59 328047

Seal Lock Schroef M6x14
60 322260 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
61 328502

Borgmoer
62 328048 1.05 1.27

Sluitring
63 320975 1.05 1.27

Instelplaat Met Gradenverdeling
64 320962 2.70 3.27

Inbusstelschroef M5x6
65 319541 1.50 1.82

Roll Pin D6x40 (10 Stuks)
66 949686 6.75 8.17

Verloop Pin D6x13
67 320163 1.50 1.82

MOER
68 942808 1.05 1.27

Geleidingstang
69 320963 3.15 3.81

MOER
70 942808 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
71 337256

Niet meer leverbaar
501 940543

Niet meer leverbaar
601 302691

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.