Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C7BU2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C7BU2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

As Tandwiel
1 302988 14.44 17.47

Lager Houder
2 302433 2.55 3.09

Seal Lock Platte Schroef M5x14
3 992013 1.05 1.27

BUS (OUD 961807Z)
4 961807 2.15 2.60

Kogellager 6003vvcmps2s
5 6003VV 7.65 9.26

Beschermap Voor C7u2/c7bu2
6 324661 11.55 13.98

Return Spring (old 303512)
7A 337101 1.04 1.26

Lagerdeksel
8 302435 1.35 1.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
9 990430 1.04 1.26

Binnenflens Voor Asgat 30mm
10 302476 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
11 324668

BESCHERMKAP
12 324654 5.40 6.53

Machineschroef M4x14 Zwart
13 305691 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
16 324669

Speciaal Boutje
17 324139 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
18 302464

Lever (oud 302464)
18A 370542 1.04 1.26

Machineschroef M4x10 Zwart
19 304043 1.05 1.27

Sluitmoer
20 302423 2.10 2.54

Zeskantbout Hd. M8x15,5
21 324662 1.95 2.36

RUBBEREN BUS
22 325060 1.05 1.27

Lagerbus
23 322089 4.80 5.81

Kogellager 608vvmc2eps2l
24 608VVM 5.70 6.90

Contactpunt Koolborstelhouder
25 930703 2.40 2.90

Veld 230 Volt
26 340425G 35.06 42.43

Veld 110 Volt
26 340445G 38.64 46.75

Tapschroef D5x55
27 953174 1.04 1.26

Luchtgeleider
28 324656 1.95 2.36

ANKER 110 VOLT
29 360726C 49.09 59.40

Anker 230v
29 360726E 49.09 59.40

Schakelblokkering
30 324655 1.95 2.36

Kogellager 6001vvcmps2l
31 6001VV 6.60 7.99

RUBBEREN RING (OUD 996252)
32 958130 1.65 2.00

Roll Pin D6x40 (10 Stuks)
33 949686 6.75 8.17

Gear Cover Ass'y (old 324653)
34A 337095 23.51 28.45

Cushion
35A 337097 1.20 1.45

Schroef ( 10 Stuks )
36 949794 1.65 2.00

Knop
37 324660 4.35 5.26

O-ring
38 676531 1.04 1.26

Bus
39 303801 3.60 4.36

Vleugelmoer M8
40 324658 3.00 3.63

Ring M8 (10 Stuks)
41 949433 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 15
42 301806 1.05 1.27

Stelschroef M6x6
43 302469 1.05 1.27

Base Ass'y (fluorine) (old 324672)
44A 337099 54.73 66.22

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
45 949425 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x17
46 302459 1.05 1.27

Machineschroef M4x6 (10 Stuks)
47 949214 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
48 949453 1.05 1.27

Klem
49 324659 1.95 2.36

Bout M8x30
50 302457 1.04 1.26

Instelplaat Met Gradenverdeling
51 308479 3.00 3.63

Vastzetnagel D6x17
52 308480 1.05 1.27

SPOUWMES
53 324663 5.40 6.53

Zeskantbout Hd. M8x10
54 324664 1.95 2.36

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
55 301653 1.04 1.26

Behuizing
56 324682 31.63 38.27

Handgreepdeksel
59 324683 5.10 6.17

Machine Schoef M5x45 Zwart (oud 303883)
60 302434 1.04 1.26

Bedrading Blauw 70l
61 324680 1.05 1.27

Lasdop 50092 (10 Pcs)
62 959141 3.75 4.54

Schakelaar
63 316445 23.38 28.28

RUBBEREN PEN (OUD 976441)
64 946362 1.05 1.27

Draadeindhuls
65 981373 1.05 1.27

Terminal
66 961419Z 1.04 1.26

Kroonsteentje
67 938307 2.13 2.57

Interne Bedrading
68 313505 1.05 1.27

Condensator (oud 987178)
69 930039 1.95 2.36

Condensator (oud 930030/991313)
69 994273 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
70 324681

Draadeindhuls
71 981373 1.05 1.27

Bout M8 X 105mm
72 316444 3.90 4.72

Inbusstelschroef M5x8
73 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
74 960685 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
75 999056 6.45 7.80

Koolborsteldop
76 945161 1.20 1.45

Snoertule D8.8
77 953327 1.04 1.26

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
78 500461Z 17.88 21.63

Klemstrip (old 994566)
79 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
80 984750

Resistor
81 316446 37.95 45.92

Gear Cover Set
82 337104 79.61 96.33

Niet meer leverbaar
501 302756

Niet meer leverbaar
502 872422

Knop
503 303338 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
504 325318

Niet meer leverbaar
506 337528

Niet meer leverbaar
507 336472

Niet meer leverbaar
508 336473

Niet meer leverbaar
509 336474

Niet meer leverbaar
510 337659

Niet meer leverbaar
601 317848

Niet meer leverbaar
602 317849

Bar
603 317850 2.25 2.72

Bar
604 317851 2.25 2.72

Vleugelschroef M6 X 15
605 301806 1.05 1.27

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
606 949237 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
607 949454 1.04 1.26

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.