Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C7BU3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C7BU3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Geleidingsring
1 998887 9.30 11.25

KOGELLAGER 6003VVCM (NYLON RETAINER)
2 327694 5.25 6.35

Ring
3 370591 1.04 1.26

Terugveer
4 370373 1.04 1.26

Lower Guard
5 370356 11.55 13.98

Lagerdeksel
6 302435 1.35 1.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
7 990430 1.04 1.26

Ring (a)
8 370272 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
9 324668

Saw Cover
10 370354 10.95 13.25

Machineschroef M4x12
11 951039 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
12 997247

Machineschroef M4x12 Zwart
13 935196 1.04 1.26

Lever (oud 302464)
15 370542 1.04 1.26

Machineschroef M4x12 Zwart
16 935196 1.04 1.26

Ring (b)
17 370279 2.25 2.72

Zeskantbout Hd. M8x15,5
18 324662 1.95 2.36

Contactpunt Koolborstelhouder
19 930703 2.40 2.90

Veld 110 Volt
20 340946C 41.80 50.58

Veld 220-230 Volt
20 340946E 41.25 49.91

Fan Guide
21 370342 1.20 1.45

ANKER 110 VOLT
22 361037C 35.06 42.43

Anker 230v
22 361037E 34.79 42.09

Flow Guide (b)
23 370344 1.04 1.26

Flow Guide (a)
24 370343 1.04 1.26

Gear Cover
25 370349 21.59 26.12

Roll Pin D6x40 (10 Stuks)
26 949686 6.75 8.17

Beschermschuim
27 961729 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
28 949794 1.65 2.00

Spindle And Gear Set
29 370371 11.55 13.98

Bearing Holder
30 370353 5.40 6.53

Seal Lock Platte Schroef M5x14
31 992013 1.05 1.27

Arm
32 370364 4.20 5.08

Riving Knife
33 370365 3.75 4.54

Hex. Socket Hd. Bolt M8
34 370287 1.05 1.27

Diagonal Bolt M8
35 370663 6.30 7.62

Lock Lever
36 370363 1.20 1.45

Veer (a)
37 330982 1.05 1.27

Kogellager 6001vvcmps2l
38 6001VV 6.60 7.99

Vleugelschroef M6 X 15
39 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
40 947859 1.04 1.26

Vleugelmoer M8
41 324658 3.00 3.63

Ring M8 (10 Stuks)
42 949433 1.05 1.27

Machineschroef M4
43 331003 1.95 2.36

Klem
44 324659 1.95 2.36

Inbusstelschroef M5x6
45 319541 1.50 1.82

Bevel Plate
46 370367 1.80 2.18

Plate
47 370368 2.70 3.27

Step Pin
48 370295 1.04 1.26

Knop
49 324660 4.35 5.26

O-ring
50 676531 1.04 1.26

Ring M8 (10 Stuks)
51 949433 1.05 1.27

Bout M8x30
52 302457 1.04 1.26

Stelschroef M6x6
53 302469 1.05 1.27

Sleeve (a)
54 370267 4.20 5.08

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M4x6
55 370278 1.04 1.26

Sleeve (b)
56 370268 3.00 3.63

Base Ass'y
57 370359 18.01 21.80

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
58 949425 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x17
59 302459 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
60 301653 1.04 1.26

Housing Ass'y
61 370820 29.70 35.94

Machineschroef M5x50
63 997841 1.05 1.27

Vastzetnagel D6x17
64 308480 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x8
65 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
66 960685 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
67 999056 6.45 7.80

Koolborsteldop
68 945161 1.20 1.45

Cord Holder
69 370269 1.04 1.26

Snoertule D8.8
70 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
71 500235Z

Niet meer leverbaar
71 500390Z

Rubberenstuk
72 331006 1.95 2.36

Lagerbus
73 322089 4.80 5.81

Kogellager 608vv
74 333945 1.80 2.18

Kabelschoentje
75 331707 1.88 2.27

Klemstrip (old 994566)
76 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
77 984750

Lasdop 50092 (10 Pcs)
78 959141 3.75 4.54

RUBBEREN PEN
79 931701 1.05 1.27

Schakelaar
80 334474 10.05 12.16

Internal Wire
81 370661 1.65 2.00

Condensator (oud 987178)
82 930039 1.95 2.36

Handle Cover
83 370341 9.15 11.07

PLATE (C)
84 371213 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
85 935196 1.04 1.26

Guide
501 370587 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
502 872422

Lever
503 370264 1.04 1.26

Geleiderail
601 331762 14.65 17.73

Geleiderail Adapter
602 330968 8.33 10.07

Geleiderail Plaat
603 330978 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
604 330979

Niet meer leverbaar
605 330980

Vleugelschroef M6x12
606 307947 1.35 1.63

Machineschroef M5x12 Zwart
607 331761 1.65 2.00

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.