Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C7MFA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C7MFA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Metaal
1 963803 1.50 1.82

As En Tandwielset
2 322088 32.18 38.93

Lagerhouder
3 308361 3.30 3.99

SEAL LOCK HD SCHROEF M5X12
4 305568 1.05 1.27

Sluitring
5 318192 1.65 2.00

Beschermkap (bewegende Gedeelte)
6A 336976 7.20 8.71

TERUGVEER
7A 336975 1.04 1.26

Kogellager 6002vvcmps2l
8 6002VV 7.35 8.89

Lagerdeksel
9 308362 2.40 2.90

Seal Lock Platte Schroef M3x12
10 308773 1.05 1.27

Ring Voor Nzl & Aus
11 322099 7.35 8.89

Ring (a)
11 323928 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
12 323893

Niet meer leverbaar
12 323894

Niet meer leverbaar
13 323924

Bout M7x17.5 Met Ring
14 957749 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
15 302464

Lever (oud 302464)
15A 370542 1.04 1.26

Machineschroef M4x10 Zwart
16 304043 1.05 1.27

Machine Schoef M5x45 Zwart (oud 303883)
17 302434 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
18 301653 1.04 1.26

Huis (groen)
20 323929 26.68 32.28

Huis
20 323930 31.49 38.10

Behuizing Zwart
20 332415 14.30 17.30

RUBBEREN PEN
21 931701 1.05 1.27

DRUKRING
22 316394 3.30 3.99

Kogellager 608vvmc2eps2l
23 608VVM 5.70 6.90

Ring (a)
24 982631 1.04 1.26

Contactpunt Koolborstelhouder
25 930703 2.40 2.90

Draadeindhuls
26 981373 1.05 1.27

Veld 110 Volt
27 340614C 24.75 29.95

Veld 230 Volt
27 340614E 24.75 29.95

Luchtgeleider
28 322002 1.35 1.63

ANKER 110 VOLT
29 360694C 41.80 50.58

Anker 230v
29 360694E 41.80 50.58

Niet meer leverbaar
30 323925

Plaat
31 323926 2.10 2.54

Ring M10 (10 Stuks)
32 949458 1.05 1.27

Dopmoer M10
33 323927 1.65 2.00

Inbusstelschroef M5x6
34 962782 1.04 1.26

Tandwielhuis Compleet
35A 336974 15.40 18.63

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
37 949237 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
38 949454 1.04 1.26

Inbusstelschroef M5x8
39 938477 1.05 1.27

Brush Holder
40 957051 5.25 6.35

Koolborstel (2 Stuks)
41 999043 4.50 5.44

Koolborsteldeksel
42 935829 1.05 1.27

Snoertule D8.8
43 953327 1.04 1.26

Draadeindhuls
44 981373 1.05 1.27

Klemstrip (old 994566)
45 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
46 984750

Tapschroef D5x55
47 953174 1.04 1.26

Schakelblokkering
48 307918 5.25 6.35

Kogellager 6000vcmps2s
49 6000VV 6.15 7.44

Rubber Ring
50 318647 1.65 2.00

Beschermschuim
51 961729 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
52 949794 1.65 2.00

MOER
53 942808 1.05 1.27

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
54 500237Z 11.40 13.79

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
54 500447Z 6.60 7.99

Schakelaar
55 963756Z 13.20 15.97

Condensator (oud 987178)
56 930039 1.95 2.36

Handgreepdeksel (groen)
57 323931 5.70 6.90

Handgreepdeksel (grijs)
57 323932 5.70 6.90

U-moer M5
58A 308387 1.05 1.27

Borgbus
58 315253 7.35 8.89

Vleugelschroef M6x18
59 307898 1.65 2.00

Veer
60 941056 1.05 1.27

VLEUGELBOUT (A)
61 307937 1.05 1.27

Sluitring M6
62 948167 1.04 1.26

Voetplaat
63B 330840 38.09 46.09

Stelschroef (a)
64 315183 4.80 5.81

Stelschroef (a)
64A 322096 1.95 2.36

Seal Lock Schroef M6x14
65 322260 1.50 1.82

Vergrendelingshendel
66 323923 1.05 1.27

Borgmoer
67 323922 2.10 2.54

Sluitring
68 320975 1.05 1.27

Stelschroef M6x8
69 308109 1.04 1.26

Tandwiel Huis+ Beschermkap
70 336977 21.45 25.95

Niet meer leverbaar
501 302756

Niet meer leverbaar
502 990666

Niet meer leverbaar
503 940543

Niet meer leverbaar
601 302981

Niet meer leverbaar
602 954619

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.