Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C7SB2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C7SB2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Naaldlager Hk1010 (oud 982027z)
1 982027 6.75 8.17

As En Tandwielset
2 320960 16.58 20.06

Lager Houder
3 302433 2.55 3.09

Seal Lock Platte Schroef M5x14
4 992013 1.05 1.27

Kogellager 6003vvcmps2s
5 6003VV 7.65 9.26

BUS (OUD 961807Z)
6 961807 2.15 2.60

Lower Guard (old 320956)
7B 337062 12.90 15.61

Lever (old 320957)
9A 328045 1.20 1.45

Machineschroef M4x12 Zwart
10 935196 1.04 1.26

Lagerdeksel
11 302435 1.35 1.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
12 990430 1.04 1.26

ONDERLEGRING
13 320970 3.15 3.81

Onderlegring
13 324597 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
14 302411

Niet meer leverbaar
14 302412

Niet meer leverbaar
14 320843

Bevestigingsflens
15 324598 3.15 3.81

Bout M8x15,5
16 320971 1.05 1.27

Beschermkap
17A 324594 10.05 12.16

Niet meer leverbaar
17B 334346

Machineschroef M4x12
18 951039 1.05 1.27

Machineschroef M5x55
20 308357 1.04 1.26

Behuizing
22 320951 16.36 19.80

Kogellager 6000vcmps2s
23 6000VV 6.15 7.44

Ring
24 302428 1.04 1.26

Contactpunt Koolborstelhouder
25 937623 1.04 1.26

Terminal M4.0 (10 Stuks)
26 930804 3.00 3.63

Stator Ass'y 110-120 Volt
27 340528C 34.51 41.76

Veld 220-230 Volt
27 340528G 49.36 59.73

Veld 110 Volt
27 340638G 34.24 41.43

Luchtgeleider
28 320958 1.35 1.63

Anker 230v
29 360577G 60.91 73.70

ANKER 110-120 VOLT
29 360577U 116.74 141.25

Schakelblokkering
30 320959 2.55 3.09

Sluitring
31 980700 1.04 1.26

Kogellager 6202vvcmps2s
32 6202VV 7.05 8.53

Rubber Ring
33 303792 1.05 1.27

Beschermschuim
37 961729 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
38 949794 1.65 2.00

MOER
39 942808 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x8
40 938477 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
41 301653 1.04 1.26

Koolborstelhouder (oud 938241z)
42 938241 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
43 999038 9.30 11.25

Koolborsteldop
44 945161 1.20 1.45

Snoertule D10.7
45 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
45 958049 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
46 500234Z

Niet meer leverbaar
46 500439Z

Niet meer leverbaar
46 500453Z

Terminal M4.0 (10 Stuks)
47 930804 3.00 3.63

Aansluitklem
47 980063 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
48 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
49 984750

Inbus Hd Tapschroef D5x50
50 953121 1.04 1.26

Schakelaar
51 320969 21.31 25.79

Tapschroef D4x12
52 305720 1.05 1.27

Handgreepdeksel
53 320952 2.70 3.27

Grip Cover
54A 333782 3.15 3.81

Seal Lock Schroef M6x14
55A 322260 1.50 1.82

Vergrendelingshendel
56A 322600 3.15 3.81

Lock Nut Set (w/screw)
57A 322261 2.10 2.54

Sluitring
58 320975 1.05 1.27

Voetplaat Kompleet
59 324599 26.68 32.28

Inbusstelschroef M5x6
60 319541 1.50 1.82

Instelplaat Met Gradenverdeling
61 320962 2.70 3.27

Roll Pin D6x40 (10 Stuks)
62 949686 6.75 8.17

Verloop Pin D6x13
63 320163 1.50 1.82

MOER
64 942808 1.05 1.27

Geleidingstang
65 320963 3.15 3.81

Stelschroef M6x8
66B 308109 1.04 1.26

Lange Moer
67 320966 2.70 3.27

Vergrendelingshendel
68 322601 3.15 3.81

Blokkeerplaatje
71 324595 2.10 2.54

Machineschroef M4 X 8
72 958523 1.04 1.26

Vleugelschroef M6 X 15
73 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
74 947859 1.04 1.26

Condensator (oud 987178)
75 930039 1.95 2.36

Tandwiel Huis+ Beschermkap
79 337064 36.99 44.75

Lower Guard Ass'y
80 337330 14.10 17.06

Niet meer leverbaar
501 321188

Niet meer leverbaar
502 940543

Niet meer leverbaar
503 302691

Niet meer leverbaar
601 302691

Niet meer leverbaar
602 302690

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.