Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C7SB3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C7SB3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

AS EN TANDWIELSET
1 372751 6.75 8.17

LAGERHOUDER
2 373810 2.25 2.72

Seal Lock Platte Schroef M5x14
3 992013 1.05 1.27

Kogellager 6003vvcmps2s
4 6003VV 7.65 9.26

BUSH
5 373811 1.80 2.18

Ring
6 370591 1.04 1.26

TERUGVEER
7 373011 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
8 372758

Lagerdeksel
9 302435 1.35 1.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
10 990430 1.04 1.26

ONDERLEGRING
11 320970 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
12 302411

Niet meer leverbaar
12 372102

Flens
13 333555 1.20 1.45

Zeskantbout Hd. M8x15,5
14 324662 1.95 2.36

Machineschroef M4x12 Zwart
15 935196 1.04 1.26

Lever (old 320957)
16 328045 1.20 1.45

Kogellager 608vvmc2eps2l
17 608VVM 5.70 6.90

Ring (a)
18 982631 1.04 1.26

Contactpunt Koolborstelhouder
19 930703 2.40 2.90

VELD 110 VOLT
20 340982B 23.10 27.95

VELD 230-240 VOLT
20 340982E 23.10 27.95

LUCHTGELEIDER
21 372743 1.20 1.45

ANKER 230-240 VOLT
22 361073E 28.60 34.61

ANKER 110-120 VOLT
22 361073U 39.33 47.58

Blokkering
23 333568 2.10 2.54

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
24 301653 1.04 1.26

Luchtgeleider
25 333570 1.20 1.45

TANDWIELDEKSEL
26 372740 17.05 20.63

Luchtgeleider (a)
27 333569 2.10 2.54

Beschermschuim
28 337080 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
29 949794 1.65 2.00

Kogellager 6001vvcmps2l
30 6001VV 6.60 7.99

Rubber Ring
31 333566 1.20 1.45

BOUT M6 (SQUARE)
32 372747 1.04 1.26

Terminal M4.0 (10 Stuks)
36 930804 3.00 3.63

Machineschroef M5x50
38 997841 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x8
39 938477 1.05 1.27

BEHUIZING
40 372738 14.30 17.30

Koolborstelhouder
41 958900 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
42 999043 4.50 5.44

Koolborsteldop
43 945161 1.20 1.45

Cord Holder
44 370269 1.04 1.26

SCHAKELAAR
45 372781 9.75 11.80

Tapschroef D4x12
46 305720 1.05 1.27

Terminal M4.0 (10 Stuks)
47 930804 3.00 3.63

Klemstrip (old 994566)
48 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
49 984750

RUBBEREN PEN
50 931701 1.05 1.27

Snoertule D10.1
52 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
52 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
53 500439Z

Niet meer leverbaar
53 500453Z

HANDGREEP DEKSEL
54 372739 2.85 3.45

Grip Cover
55 333782 3.15 3.81

Ring
56 670514 1.05 1.27

LOCK NUT
57 372746 1.05 1.27

LEVER
58 372745 1.05 1.27

Sluitring
59 320975 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x6
61 319541 1.50 1.82

BEVEL PLATE
62 372744 1.50 1.82

Rol Pin D6x50 (10 Stuks)
63 949750 7.35 8.89

Verloop Pin D6x13
64 320163 1.50 1.82

LINK
65 372754 1.95 2.36

Stelschroef M6x8
66 308109 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
67 372741

Niet meer leverbaar
68 372752

Niet meer leverbaar
503 872422

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.