Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C7ST


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C7ST

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Metaal
1 963803 1.50 1.82

As En Tandwielset
2 333564 10.20 12.34

Lager Houder
3 302433 2.55 3.09

Seal Lock Platte Schroef M5x14
4 992013 1.05 1.27

Kogellager 6003vvcmps2s
5 6003VV 7.65 9.26

BUS (OUD 961807Z)
6 961807 2.15 2.60

Terugveer
7 333567 1.20 1.45

Beschermkap (bewegende Gedeelte)
8 333572 9.15 11.07

Lagerdeksel
9 302435 1.35 1.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
10 990430 1.04 1.26

Onderlegring
11 324597 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
12A 302412

Niet meer leverbaar
12 333757

Niet meer leverbaar
12 333758

Niet meer leverbaar
12B 334509

Flens
13 333555 1.20 1.45

Bout M8x15,5
14 320971 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
15 935196 1.04 1.26

Lever (old 320957)
16 328045 1.20 1.45

Kogellager 608vvmc2eps2l
17 608VVM 5.70 6.90

Ring (a)
18 982631 1.04 1.26

Terminal M4.0 (10 Stuks)
19 930804 3.00 3.63

Veld 110 Volt
20 340807B 26.68 32.28

Veld 220-240 Volt
20 340807E 26.68 32.28

Luchtgeleider
21 333565 1.20 1.45

Anker 230v
22 360907E 38.09 46.09

ANKER 110-127 VOLT
22 360907U 49.50 59.90

Blokkering
23 333568 2.10 2.54

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
24 301653 1.04 1.26

Luchtgeleider
25 333570 1.20 1.45

Tandwielhuis
26 333571 28.60 34.61

Luchtgeleider (a)
27 333569 2.10 2.54

Beschermschuim
28 961729 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
29 949794 1.65 2.00

Kogellager 6001vvcmps2l
30 6001VV 6.60 7.99

Rubber Ring
31 333566 1.20 1.45

Bout M6 (oud 333563)
32A 333920 1.20 1.45

Schroef D5x65
33 960251 1.05 1.27

Contactpunt Koolborstelhouder
34 930703 2.40 2.90

Machineschroef M5x50
36 997841 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
37 982169

Huis
38 333558 15.68 18.97

Koolborstelhouder
39 958900 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
40 999043 4.50 5.44

Koolborsteldop
41 945161 1.20 1.45

Schakelaar
42 333554 12.90 15.61

Tapschroef D4x12
43 305720 1.05 1.27

Handgreepdeksel
44 333559 3.15 3.81

Grip Cover
45 333782 3.15 3.81

Aansluitklem
46 980063 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
47 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
48 984750

Snoertule D10.1
50 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
50 953327 1.04 1.26

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
51 500237Z 11.40 13.79

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
51 500447Z 6.60 7.99

Sluitring
53 320975 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
54 333783

Moer M4
55 322709 1.65 2.00

BOUT M6
56 333562 1.20 1.45

Rol Pin D6x50 (10 Stuks)
57 949750 7.35 8.89

Machineschroef M6x14
58A 333922 1.20 1.45

Borgmoer
60A 333921 4.20 5.08

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
64 949425 1.05 1.27

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
65 949455 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 333557

Niet meer leverbaar
502 940543

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.