Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C7UR


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C7UR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

AS + TANDWIELSET
1 372782 8.85 10.71

LAGERHOUDER
2 372765 2.70 3.27

Seal Lock Platte Schroef M5x14
3 992013 1.05 1.27

Kogellager 6003vvcmps2s
4 6003VV 7.65 9.26

BUSH
5 373811 1.80 2.18

Ring
6 370591 1.04 1.26

TERUGVEER
7 373026 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
8 372758

Lagerdeksel
9 302435 1.35 1.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
10 990430 1.04 1.26

Onderlegring
11 324597 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
12 302411

Niet meer leverbaar
12 302412

Niet meer leverbaar
12 372102

Bevestigingsflens
13 324598 3.15 3.81

Zeskantbout Hd. M8x15,5
14 324662 1.95 2.36

Machineschroef M4x12 Zwart
15 935196 1.04 1.26

Lever (old 320957)
16 328045 1.20 1.45

Kogellager 6000vcmps2s
17 6000VV 6.15 7.44

Ring
18 302428 1.04 1.26

Contactpunt Koolborstelhouder
19 937623 1.04 1.26

STATOR ASS'Y 110 VOLT (W/NOISE SUPPRESSOR) NEW
20 340983B 24.61 29.78

STATOR ASS'Y 230-240 VOLT (W/NOISE SUPPRESSOR)
20 340983F 24.61 29.78

LUCHTGELEIDER
21 372743 1.20 1.45

ANKER 230-240 VOLT
22 361074F 38.09 46.09

ANKER 110-120 VOLT
22 361074U 37.95 45.92

Schakelblokkering
23 320959 2.55 3.09

LUCHTGELEIDER (B)
24 372768 1.05 1.27

LUCHTGELEIDER (A)
25 372767 1.04 1.26

TANDWIELDEKSEL
26 372763 21.45 25.95

Beschermschuim
27 337080 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
28 949794 1.65 2.00

BOUT M8 (VIERKANT)
29 372774 1.04 1.26

Sluitring
32 980700 1.04 1.26

Kogellager 6202vvcmps2s
33 6202VV 7.05 8.53

O-RING (I.D. 34.5)
34 372783 1.04 1.26

Kabelschoentje
36 311741 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
38 301653 1.04 1.26

Machineschroef M5x50
39 997841 1.05 1.27

ACHTERHUIS
40 372762 2.25 2.72

Inbusstelschroef M5x8
41 938477 1.05 1.27

BEHUIZING
42 372759 14.40 17.42

Koolborstelhouder (oud 938241z)
43 938241 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
44 999038 9.30 11.25

Koolborsteldop
45 945161 1.20 1.45

Cord Holder
46 370269 1.04 1.26

SCREW D4X10 (PLASTIC TIE)
47 373166 1.04 1.26

SCHAKELAAR
48 372781 9.75 11.80

Aansluitklem
50 980063 1.04 1.26

RUBBEREN PEN
51 931701 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
52 984750

Klemstrip (old 994566)
53 937631 1.04 1.26

Snoertule D10.1
54 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
54 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
55 500247Z

Niet meer leverbaar
55 500439Z

Niet meer leverbaar
55 500453Z

HANDLE (A+B) SET
56 373027 8.55 10.35

LEVER (A)
57 372773 1.20 1.45

Ring
58 670514 1.05 1.27

BORG MOER
59 372772 1.35 1.63

Ring M8 (10 Stuks)
60 949433 1.05 1.27

BEVEL STAND
61 372764 6.30 7.62

INSTELPLAAT
62 372770 1.65 2.00

Seal Lock Platte Schroef M5x14
63 992013 1.05 1.27

Stelschroef M6x8
64 308109 1.04 1.26

VOETPLAAT
65 372769 12.15 14.70

LEVER
66 372745 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x6
67 319541 1.50 1.82

VEER (B)
68 372778 1.04 1.26

U-moer M5
69 308387 1.05 1.27

STOPPER LEVER
70 372776 1.04 1.26

SPECIALE BOUT
71 372777 1.04 1.26

STEP PIN
72 372775 1.04 1.26

SEAL LOCK HEX. SOCKET SET SCREW M5X8
73 372779 1.04 1.26

Roll Pin D6x40 (10 Stuks)
74 949686 6.75 8.17

LINK
75 372771 2.85 3.45

SEAL LOCK FLAT HD. SCREW M4X8
76 328604 1.80 2.18

VOETPLAAT COMPLEET
77 372785 25.30 30.61

Niet meer leverbaar
503 872422

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.