Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C7UY


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C7UY

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Ring
1 991733 1.05 1.27

Ring D11
2 316487 1.65 2.00

Eerste Tandwiel
3 331756 8.25 9.98

O-ring
4 331304 1.05 1.27

Inlegspie 4x4x10 *td5-1-4*
5 930511 2.40 2.90

Lagerhouder
6 330999 55.14 66.72

Seal Lock Schroef M4x12
7A 328628 1.05 1.27

Beschermkap
8 331015 12.45 15.06

Terugveer
9A 337086 1.04 1.26

SLUITRING
10 330981 1.05 1.27

Veerring
11 939548 4.65 5.63

Ring (a)
12 330985 5.03 6.08

Niet meer leverbaar
13 330888

Flens
14 330986 3.15 3.81

Bout M7x17.5 Met Ring
15 957749 1.05 1.27

Machineschroef M3
16 331001 1.95 2.36

Naaldroller
17 998426 1.05 1.27

Hendel
18 330977 1.05 1.27

Schroef M4x8 Zwart
19 325079 1.65 2.00

Zijhandgreep
20 330973 4.20 5.08

Inbusstelschroef M5x6
21 962782 1.04 1.26

Tandwieldeksel
22A 337079 20.76 25.12

Beschermschuim
23 961729 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
24 949794 1.65 2.00

Hitachi Plaatje
25 328922 1.95 2.36

Machineschroef M4x12 Zwart
26 935196 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
27 997247

Rubberenstuk
28 331006 1.95 2.36

Lagerbus
29 322089 4.80 5.81

Kogellager 608vvmc2eps2l
30 608VVM 5.70 6.90

Stofpakking
31 315877 1.05 1.27

Contactpunt Koolborstelhouder
32 930703 2.40 2.90

Veld 220-230 Volt
33 340762E 51.84 62.72

Veld 110 Volt
33 340762G 32.31 39.10

Tapschroef D5x55
34 953174 1.04 1.26

Luchtgeleider
35 330971 3.45 4.17

Anker 230v
36 360882E 94.46 114.30

Blokkering
37 330976 2.10 2.54

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
38 990541 1.05 1.27

Veer (a)
39 330982 1.05 1.27

Kogellager 6000vcmps2s
40 6000VV 6.15 7.44

Knop
41 324660 4.35 5.26

O-ring
42 676531 1.04 1.26

Bus
43 319830 2.10 2.54

SCHAKELAAR
44 302470 10.95 13.25

Schakelaar
44 963756Z 13.20 15.97

Handgreepdeksel
45 330969 8.40 10.16

Terminal M4.0 (10 Stuks)
46 930804 3.00 3.63

Condensator (oud 987178)
47 930039 1.95 2.36

Draadeindhuls
48 981373 1.05 1.27

Draadeindhuls
49 981373 1.05 1.27

Klemstrip (old 994566)
50 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
51 984750

Snoertule D10.1
52 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
52 953327 1.04 1.26

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
53 500461Z 17.88 21.63

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
55 301653 1.04 1.26

Behuizing
56 330995 26.60 32.19

Machineschroef M6x40 Zwart
57 322123 1.65 2.00

Inbusstelschroef M5x8
58 938477 1.05 1.27

Brush Holder
59 957051 5.25 6.35

Koolborstel (2 Stuks)
60 999043 4.50 5.44

Koolborsteldeksel
61 935829 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M6x14
62 322260 1.50 1.82

Vergrendelingshendel
63 322600 3.15 3.81

Borgmoer
64 328048 1.05 1.27

Sluitring
65 320975 1.05 1.27

U-moer M5
66 308387 1.05 1.27

Machineschroef M4
67 331003 1.95 2.36

Klem
68 324659 1.95 2.36

Inbusstelschroef M5x6
69 319541 1.50 1.82

Instelplaat Met Gradenverdeling
70 330975 3.15 3.81

Verloop Pin D6x13
71 320163 1.50 1.82

MOER
72 942808 1.05 1.27

Stelschroef (a)
73 322096 1.95 2.36

Schroef M6
74A 337081 1.04 1.26

Bout M8
75 303800 2.55 3.09

Ring M6 (10 Stuks)
76 949432 1.05 1.27

Bout (h) M6x10
77 331513 1.05 1.27

Spouwmes
78 331016 3.15 3.81

Bout M6x10
79 331004 5.55 6.72

Hendel
80 330972 1.95 2.36

Veer (b)
81 330983 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x12
82 307947 1.35 1.63

Machineschroef M5x12 Zwart
83 331761 1.65 2.00

Geleiderail Adapter
84 330968 8.33 10.07

Geleiderail Plaat
85 330978 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
86 330979

Stelschroef M6x6
87 302469 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
88 330980

Voetplaat
89A 337083 35.75 43.26

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
90 949425 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x17
91 302459 1.05 1.27

Bout M6x10
92 331004 5.55 6.72

Hendel
93 330972 1.95 2.36

Veer (b)
94 330983 1.05 1.27

Geleiderail
95 331762 14.65 17.73

Aansluitklem
96 980063 1.04 1.26

Machineschroef M3,5x6
97 305499 1.05 1.27

Tandwiel Huis+ Voetplaat
98 337085 57.34 69.38

Niet meer leverbaar
501 990666

Niet meer leverbaar
502 940543

Niet meer leverbaar
503 302756

Niet meer leverbaar
504 331498

Niet meer leverbaar
506 337528

Niet meer leverbaar
507 336472

Niet meer leverbaar
508 336473

Niet meer leverbaar
509 336474

Niet meer leverbaar
510 337658

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.