Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C8


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C8

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Naaldlager Hk1010 (oud 982027z)
1 982027 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
2 303362

Lager Houder
3 302433 2.55 3.09

Seal Lock Platte Schroef M5x14
4 992013 1.05 1.27

Kogellager 6003vvcmps2s
5 6003VV 7.65 9.26

BUS (OUD 961807Z)
6 961807 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
7 303361

Niet meer leverbaar
9 302426

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
10 949215 1.05 1.27

Lagerdeksel
11 302435 1.35 1.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
12 990430 1.04 1.26

Ring
13 303365 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
14 303359

Sluitmoer
15 302423 2.10 2.54

Flange Bout
16 302427 1.05 1.27

Machine Schoef M5x45 Zwart (oud 303883)
17 302434 1.04 1.26

Huis
18 302421 22.96 27.78

Kogellager 6000vcmps2s
20 6000VV 6.15 7.44

Ring
21 302428 1.04 1.26

Contactpunt Koolborstelhouder
22 937623 1.04 1.26

Draadeindhuls
23 981373 1.05 1.27

Veld 220-230 Volt
24 340199E 33.41 40.43

Niet meer leverbaar
25 302430

Anker 230v
26 360187E 116.74 141.25

Schakelblokkering
27 302431 4.20 5.08

Stofring
28 302429 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
29 6201VV 6.45 7.80

Rubber Ring
30 302432 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
31 303360

Beschermschuim
32 961729 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
33 949794 1.65 2.00

Inbusstelschroef M5x8
34 938477 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
35 301653 1.04 1.26

Koolborstelhouder
36 983362 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
37 999038 9.30 11.25

Koolborsteldop
38 961781 2.55 3.09

Lasdop 50091 (10 Stuks)
39 959140 3.30 3.99

Snoertule D10.7
40 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
40 958049 1.04 1.26

Draadeindhuls
41 981373 1.05 1.27

Snoerklem
42 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
43 984750

Niet meer leverbaar
44 500201Z

Niet meer leverbaar
44 500214Z

Niet meer leverbaar
44 500234Z

Niet meer leverbaar
44 500420Z

Niet meer leverbaar
44 500423Z

Niet meer leverbaar
44 500439Z

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
44A 500447Z 6.60 7.99

Schroef D5x65
45 960251 1.05 1.27

MOER
46 942808 1.05 1.27

Draadeindhuls
47 981373 1.05 1.27

Condensator (oud 987178)
48 930039 1.95 2.36

SWITCH (1P PILLAR TYPE) W/O LOCK
49 302446 17.88 21.63

Niet meer leverbaar
50 302422

Vleugelbout M6x20
51A 328923 1.50 1.82

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
52 949455 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
53 949425 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
54 303363

Niet meer leverbaar
55 303868

Niet meer leverbaar
56 302697

Veer (oud 996224)
57 947859 1.04 1.26

Stelschroef M6x8
58B 308109 1.04 1.26

Clamp Lever
59 302440 1.80 2.18

Machineschroef M4x6 (10 Stuks)
60 949214 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
61 302441

Ring
62 961482 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
63 303869

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
64 949425 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 957683

Niet meer leverbaar
502A 302691

Niet meer leverbaar
601A 302691

Niet meer leverbaar
602 303377

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.