Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C8FC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Hikoki C8FC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Instelknop
1 302696 9.00 10.89

Ring M10 ( Oud 949434z , 10 St. )
2 949434 1.35 1.63

Ring
3 302506 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
4 302504

Niet meer leverbaar
5 302505

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x10
6A 877839 1.05 1.27

VEER
7 302508 3.30 3.99

Scharnierpunt (oud 303519)
8A 302499 26.95 32.61

Niet meer leverbaar
9 302510

Beugel
10 302509 9.00 10.89

Vulring
11 302757 1.04 1.26

Ring
12 303074 1.04 1.26

Machineschroef M4 X 8
13 958523 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
14 302500

Scharnierhouder (oud 303520)
15A 302498 21.73 26.29

Inbusstelschroef M5x10
16 952384 1.04 1.26

Bescherm Set (oud 315562)
17D 320750 13.80 16.70

Schroef M4x6
19 998850 1.05 1.27

Houder (oud 302501)
20A 320749 6.45 7.80

Knop M6 X 22
21 302503 1.65 2.00

Moer M6 (10st)
22 949556 1.05 1.27

Knop M6 X 37
23 302497 1.04 1.26

Veer
24 302493 1.05 1.27

Stalen Kogel D9.53 ( 10 Stuks )
25 959152 3.00 3.63

Knop M6 X 22
27 302503 1.65 2.00

Bout Met Linkse Draad M10 X 60
28 302698 1.95 2.36

Knop M6 X 37
29 302497 1.04 1.26

Klemstuk (oud 962724)
30 998351 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
31 302496

Materiaalaanslag (old303522)
32B 302495 34.51 41.76

Zaagbladgeleider
33 302494 3.30 3.99

Tafelpin
34 302515 11.10 13.43

Niet meer leverbaar
35B 311438

Geleidingsring
36A 302492 1.65 2.00

Plateau C8fc
37C 320665 104.78 126.78

Ring
39 996257 1.05 1.27

Bout M6 X 10
40B 302491 1.05 1.27

Scharnieras Van Tandwielhuis
41 302507 5.85 7.08

Blokkeerpin
42 302518 4.50 5.44

O-ring (p-6)
44 984528 1.05 1.27

Veer
45 998852 1.05 1.27

Veerring
46 974577 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
47 303154

Niet meer leverbaar
47 500234Z

Niet meer leverbaar
47 952802Z

Niet meer leverbaar
47 952804Z

Niet meer leverbaar
47 952806Z

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
48 949237 1.05 1.27

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
49 949431 1.04 1.26

Nylon Clip
50 996530 1.05 1.27

Nylon Clip
50 998902 1.04 1.26

Tandwielhuis
51 303524 55.41 67.05

Niet meer leverbaar
52 302517

Niet meer leverbaar
53C 331852

Knop M6 X 11
54 998836 1.65 2.00

Knop M10 X 66
55 302522 9.60 11.62

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
57 949425 1.05 1.27

Klemplaat
58 302532 2.40 2.90

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
59 949216 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
60 302533

Tapschroef D4x25 Zwart
61A 307028 1.05 1.27

Nylon Clip
62 948193 1.05 1.27

Nylon Clip
62 948614 1.05 1.27

Sluitring (b) (oud 976448)
63 962569 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
64A 301653 1.04 1.26

Kap
65 996254 2.40 2.90

Machineschroef M5x50
66 997841 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
68 998868

Handgreepdeksel (oud 996271)
69A 307706 4.20 5.08

Veld 110v
70 340219C 67.10 81.19

Veld
70 340219E 67.10 81.19

Niet meer leverbaar
70A 340760

Contactpunt Koolborstelhouder
71 930703 2.40 2.90

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
72A 307224 1.05 1.27

Luchtgeleider
73A 954584 1.80 2.18

ANKER 110V-115V ( OLD G )
74A 360072C 116.74 141.25

Anker
74A 360072E 116.74 141.25

Kogellager 608vvmc2eps2l
75 608VVM 5.70 6.90

Spie
76 976301 1.05 1.27

Kogellager 6001vvcmps2l
77 6001VV 6.60 7.99

RUBBEREN RING (OUD 996252)
78A 958130 1.65 2.00

Housing Ass'y
79B 302520 39.74 48.08

Inbusstelschroef M5x6
80 966426 1.05 1.27

Koolborstelhouder
81B 981586 6.45 7.80

Koolborsteldop
82 996259 1.05 1.27

Koolborstel (2 Stuks)
83 999043 4.50 5.44

Snoertule D10.1
84A 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
84A 953327 1.04 1.26

Draadeindhuls
85 981373 1.05 1.27

Klemstrip (old 994566)
87 937631 1.04 1.26

Schroef D4 X 16
88 995062 1.05 1.27

Tandwiel + Lagers En Lagerhouder
89 998837 61.33 74.20

Kogellager 608vvmc2eps2l
90 608VVM 5.70 6.90

Lagerhouder
91 996238 15.54 18.80

Kogellager 6004vvcmps2s
92 6004VV 8.55 10.35

Beschermkaphouder
93 302512 14.10 17.06

Schroef M5 X 35
94 996240 1.05 1.27

VEER
95 302511 1.05 1.27

Beschermkap (oud 998299)
96 998308 16.64 20.13

Borgring
97 302513 2.40 2.90

Schroef M4x12
98 996244 1.05 1.27

Flens (c)
99 998838 5.49 6.64

Niet meer leverbaar
100 998858

Niet meer leverbaar
100 998859

Niet meer leverbaar
100A 998863

Tussenflens
101 303525 10.20 12.34

Bout Linkse Draadm7x17,5 (oud 996258)
102A 998335 1.05 1.27

Schroef Hd M5x12 (10 Stuks)
103 949332 1.04 1.26

Beschermkap
104 303526 12.15 14.70

Niet meer leverbaar
104B 331848

Niet meer leverbaar
106 303527

Veer
107 303528 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
108 303529

Vulring D30
109 974663Z 4.66 5.64

Vulring D25.4
109 976819 4.80 5.81

Condensator
110A 303530 8.40 10.16

Contactlipje
111 938108 1.20 1.45

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
112 949236 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
113 949454 1.04 1.26

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
114 949424 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
116 311439

Niet meer leverbaar
117 311440

Niet meer leverbaar
118 312672

Niet meer leverbaar
701C 322955

Niet meer leverbaar
702 940543

Niet meer leverbaar
901 998861

Niet meer leverbaar
902 303554

Niet meer leverbaar
902A 320897

Knop M6 X 37
903 302497 1.04 1.26

Knop M6 X 32
903A 960017 1.65 2.00

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.