Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C8FSE


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Hikoki C8FSE

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Machineschroef M4x12 Zwart
1 935196 1.04 1.26

Vastzethandel (oud 996219)
2 312488 9.21 11.15

Bout Linkse Draad D10
3 329409 4.20 5.08

Ring
4 965077 1.05 1.27

Vastzetpin
5 325028 4.20 5.08

Rubberenring
6 996407 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
7 949215 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
8 949429 1.05 1.27

As
9 320141 10.20 12.34

Schaalverdeling (b)
10 329417 2.10 2.54

Geleidingsring (a)
11 329408 1.20 1.45

Veer
12 312481 2.55 3.09

Draaitafel
13 329422 87.45 105.81

Schachtpin (b)
14 329418 3.00 3.63

Ring M12 ( Oud 949437z , 10 St. )
15 949437 1.95 2.36

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
16 949217 1.05 1.27

Indicator
17 321329 1.65 2.00

Machineschroef M6x16 (10 Stuks)
18 949256 1.35 1.63

Zaagbladgeleider
19 329421 2.10 2.54

Vulring (a)
20 321342 1.65 2.00

Schachtpin (a)
21 329416 1.20 1.45

Ring
22 673489 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
23 322283

Overbrengings Schacht
24 321339 1.80 2.18

Ontgrendelaar
25 321338 1.65 2.00

Veer
26 321340 1.80 2.18

Schachtpin (c)
27 329415 2.10 2.54

Schroef M6x6
28 987860 1.05 1.27

Veer (e)
29 321417 3.45 4.17

Stopper
30 322280 4.95 5.99

Deksel
31 324395 1.50 1.82

Drukring
32 875249 1.35 1.63

Pin Plaatje
33 321336 1.65 2.00

Knop M10 X 66
34 302522 9.60 11.62

Vleugelschroef M6 X 15
35 301806 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
37 949432 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
38 329859 2.10 2.54

Klemplaat
39 302532 2.40 2.90

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
40 949216 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
41 329860

Bout M8x35 (10 Stuks)
42 949678 2.55 3.09

Veerring M8 ( 10 Stuks )
43 949457 1.05 1.27

Ring M8 (10 Stuks)
44 949433 1.05 1.27

VLEUGELBOUT (A)
45 307937 1.05 1.27

Materiaalaanslag (b)
46 329420 13.35 16.15

Houder
51 998844 7.95 9.62

Bout M6x10 (10 Stuks)
52 949610 1.20 1.45

Geleidingsring
53 324400 1.50 1.82

Materiaalaanslag (a)
54 329419 14.70 17.79

Voetplaat
55 329414 113.99 137.92

VOET RUBBER
56 323606 1.05 1.27

Schaalverdeling (a)
57 315210 5.85 7.08

Huls
81 322889 1.05 1.27

Veer
82 329410 9.60 11.62

Niet meer leverbaar
83 961554

Scharnierpunt
84 329427 117.84 142.58

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
85 949237 1.05 1.27

Afstandbusje
86 998980 1.04 1.26

Verbindingstang
87A 329411 7.35 8.89

As
88 320141 10.20 12.34

O-ring (p-6)
89 984528 1.05 1.27

Blokkeerpin
90 302518 4.50 5.44

Deksel
91 324058 5.10 6.17

Ring M4 (oud 949429z)
92 949429 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
93 949215 1.05 1.27

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
94 500447Z 6.60 7.99

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
94 500461Z 17.88 21.63

Machineschroef M4x12 Zwart
95 935196 1.04 1.26

Nylon Clip
96 948193 1.05 1.27

Nylon Clip
96 948614 1.05 1.27

Houder
97 329492 7.95 9.62

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
98 949215 1.05 1.27

Lagerbus
99 329424 30.80 37.27

Sluitring
100 326141 7.80 9.44

KNOP M6X25
101 324418 3.00 3.63

Veer (oud 996224)
102 947859 1.04 1.26

Inbusschroef M6x10
103 307956 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
104 949217 1.05 1.27

Indicator
105 321329 1.65 2.00

Inbusstelschroef M6x8
106 301575 1.05 1.27

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
107 305558 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
108 303409

Lengteaanslag (a)
109 329428 72.19 87.35

Houder
110 324372 7.50 9.08

Knop Bout
111 998879 1.05 1.27

Beschermarm (a)
112 321333 11.85 14.34

Houder
113 321394 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
151 984750

Snoertule D10.1
152 938051 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
153 937631 1.04 1.26

Behuizing
154 329437 34.24 41.43

Machineschroef M6x40 Zwart
156 322123 1.65 2.00

Inbusstelschroef M5x8
157 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
158 957571 2.40 2.90

Koolborstel (1 Paar)
159 999001 6.75 8.17

Koolborsteldop
160 931266 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
161 301653 1.04 1.26

Handgreepdeksel
162 329438 15.81 19.13

Krimpkous
163 324518 12.15 14.70

Lasdop 50092 (10 Pcs)
164 959141 3.75 4.54

Interne Bedrading (g)
165 329461 2.10 2.54

Schakelaar
166 324424 6.45 7.80

Terminal
167 958308Z 5.55 6.72

Condensator 220-240 Volt
168 329861 7.05 8.53

Condensator 110 Volt
168 329862 7.05 8.53

Afdekdop
169 329439 1.20 1.45

Veer
170 323433 1.80 2.18

Schakelblokkering
171 323432 5.10 6.17

Luchtgeleider
172 329436 2.10 2.54

Tapschroef Hex.hd.d4x60
173 960108 1.04 1.26

Contactpunt Koolborstelhouder
174 931867 1.05 1.27

Veld 110 Volt
175 340729C 32.31 39.10

Veld 220-230 Volt
175 340729E 32.31 39.10

Veld 220-230 Volt
175 340729G 26.40 31.94

Kogellager 6000vcmps2s
176 6000VV 6.15 7.44

Stofpakking
177 315877 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
178 608VVM 5.70 6.90

Lagerbus
179 322089 4.80 5.81

Rubberenstuk
180 322090 1.80 2.18

Anker 230v
181 360839E 41.80 50.58

Anker 230v
181 360839G 36.44 44.09

Knop
182 961468 1.35 1.63

Borgveer
183 988821 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
184 303409

Machineschroef M5x8
185 996274 1.05 1.27

As Plaatje
186 329413 6.75 8.17

Machineschroef M4x12 Zwart
188 935196 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x10
189 877839 1.05 1.27

Tandwielhuis
190 329431 83.60 101.16

Hitachi Plaatje
191 328922 1.95 2.36

Bout M6x16 Met Ring Zwart
192 308259 1.05 1.27

Machineschroef M6x25 (10 Stuks)
193 949260 1.35 1.63

Kogellager 606zzmc3ps2s
194 606ZZM 15.40 18.63

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
195 949455 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
196 949425 1.05 1.27

Veer
197 329463 1.20 1.45

Schakelblokkering
198 329462 5.10 6.17

Schroef M6
199 322950 1.05 1.27

Stofgeleider
200 321364 1.80 2.18

Guide Holder
201 335780 2.70 3.27

Bout Linkse Draadm7x17,5 (oud 996258)
202 998335 1.05 1.27

Vulring D30
204 974663Z 4.66 5.64

Vulring D25.4
204 976819 4.80 5.81

Schroef M4x10 (10 Stuks)
205 949322 1.05 1.27

Deksel
206 307731 2.55 3.09

Beschermkap (bewegende Gedeelte)
207 329412 27.23 32.94

Terugveer
208 317203 3.30 3.99

AS KOMPLEET
209 329432 24.75 29.95

KOGELLAGER 6003VVCM (NYLON RETAINER)
210 327694 5.25 6.35

Lagerhouder
211 329435 6.45 7.80

Kogellager 608vvmc2eps2l
212 608VVM 5.70 6.90

FLENS (D)
213 308789 15.84 19.16

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
214 949241 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
215 949454 1.04 1.26

Ring (g)
218 318452 1.20 1.45

Controller
219 336578 49.78 60.23

Tapschroef D4x12
220 305720 1.05 1.27

Bedrading L300
221 336579 2.10 2.54

Bedrading L140
222 336580 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 940543

Niet meer leverbaar
502 322955

Nylon Moer M6
601 963837 1.05 1.27

Plaat
602 329465 1.20 1.45

Omheiningsdeel
603 330138 20.00 24.20

Schroef Hd M6x25 (10 Stuks)
604 949342 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
605 329464

Niet meer leverbaar
606 321374

Knop M6 X 32
607 960017 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
608 321390

Vleugelschroef M6 X 15
610 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
611 322957

Knop M6 X 11
612 998836 1.65 2.00

Ring (h)
614 306985 1.05 1.27

Voetplaatrubber
615 964851 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
616 304043 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
617 318967 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
618 321551

Niet meer leverbaar
619 329782

Stopper
620 974561 7.05 8.53

Vleugelschroef M6x20
621 949404 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
622 321390

Vleugelschroef M6 X 15
624 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
625 321373

Niet meer leverbaar
627 321549

Vleugelmoertjes M6 (10 Stuks)
628 949313 4.65 5.63

Moer M6 (10st)
629 949556 1.05 1.27

Ring
630 967329 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
631A 322047

Bout M6x65
632 996283 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
633 321553

Niet meer leverbaar
634 998840

Niet meer leverbaar
635 998858

Niet meer leverbaar
636 998859

Niet meer leverbaar
637 339237

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.