Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C8FSHE


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Hikoki C8FSHE

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Machineschroef M4x12 Zwart
1 935196 1.04 1.26

Vastzethandel (oud 996219)
2 312488 9.21 11.15

Bout Linkse Draad D10
3 329409 4.20 5.08

Ring
4 965077 1.05 1.27

Vastzetpin
5 325028 4.20 5.08

Rubberenring
6 996407 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
7 949215 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
8 949429 1.05 1.27

As
9 320141 10.20 12.34

Schaalverdeling (b)
10 329417 2.10 2.54

Geleidingsring (a)
11 329408 1.20 1.45

Veer
12 312481 2.55 3.09

Draaitafel
13 329422 87.45 105.81

Schachtpin (b)
14 329418 3.00 3.63

Ring M12 ( Oud 949437z , 10 St. )
15 949437 1.95 2.36

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
16 949217 1.05 1.27

Indicator
17 321329 1.65 2.00

Machineschroef M6x16 (10 Stuks)
18 949256 1.35 1.63

Zaagbladgeleider
19 329421 2.10 2.54

Vulring (a)
20 321342 1.65 2.00

Schachtpin (a)
21 329416 1.20 1.45

Ring
22 673489 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
23 322283

Overbrengings Schacht
24 321339 1.80 2.18

Ontgrendelaar
25 321338 1.65 2.00

Veer
26 321340 1.80 2.18

Schachtpin (c)
28 329415 2.10 2.54

Schroef M6x6
29 987860 1.05 1.27

Veer (e)
30 321417 3.45 4.17

Stopper
31 322280 4.95 5.99

Deksel
32 324395 1.50 1.82

Drukring
33 875249 1.35 1.63

Pin Plaatje
34 321336 1.65 2.00

Knop M10 X 66
35 302522 9.60 11.62

Vleugelschroef M6 X 15
36 301806 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
38 949432 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
39 329859 2.10 2.54

Klemplaat
40 302532 2.40 2.90

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
41 949216 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
42 329860

Bout M8x35 (10 Stuks)
43 949678 2.55 3.09

Veerring M8 ( 10 Stuks )
44 949457 1.05 1.27

Ring M8 (10 Stuks)
45 949433 1.05 1.27

VLEUGELBOUT (A)
46 307937 1.05 1.27

Materiaalaanslag (b)
47 329420 13.35 16.15

Houder
52 998844 7.95 9.62

Bout M6x10 (10 Stuks)
53 949610 1.20 1.45

Geleidingsring
54 324400 1.50 1.82

Materiaalaanslag (a)
55 329419 14.70 17.79

Voetplaat
56 329414 113.99 137.92

VOET RUBBER
57 323606 1.05 1.27

Schaalverdeling (a)
58 315210 5.85 7.08

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
81 949215 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
82 949429 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
83 329491

Huls
84 322889 1.05 1.27

Veer
85 329410 9.60 11.62

Niet meer leverbaar
86 961554

Scharnierpunt
87 329427 117.84 142.58

Regelaar
88 319270 5.85 7.08

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
89 949237 1.05 1.27

Afstandbusje
90 998980 1.04 1.26

Verbindingstang
91A 329411 7.35 8.89

As
92 320141 10.20 12.34

VOET RUBBER
93 323606 1.05 1.27

O-ring (p-6)
94 984528 1.05 1.27

Blokkeerpin
95 302518 4.50 5.44

Clutch Screw
96 305180 4.50 5.44

Clutch Spring
97 305179 1.05 1.27

Adjusting Washer
98 962614 1.04 1.26

Plate (b)
99 319268 1.65 2.00

Veer
100 319267 1.50 1.82

Clutch Spring
101 305179 1.05 1.27

Veer
102 319267 1.50 1.82

Inbusstelschroef M5x6
103 319541 1.50 1.82

Cover (a)
104 319271 15.54 18.80

Plaat (a)
105 322291 3.30 3.99

Holder (b)
106 319269 7.80 9.44

Laser Markeerder
107 329863 43.18 52.24

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
108 949217 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
110 500234Z

Niet meer leverbaar
110 500247Z

Niet meer leverbaar
110 500423Z

Niet meer leverbaar
110 500434Z

Niet meer leverbaar
110 500435Z

Niet meer leverbaar
110 500439Z

Niet meer leverbaar
110 500455Z

Niet meer leverbaar
110 500456Z

Machineschroef M4x12 Zwart
111 935196 1.04 1.26

Nylon Clip
112 948193 1.05 1.27

Nylon Clip
112 948614 1.05 1.27

Houder
113 329492 7.95 9.62

Lagerbus
114 329424 30.80 37.27

Sluitring
115 326141 7.80 9.44

KNOP M6X25
116 324418 3.00 3.63

Veer (oud 996224)
117 947859 1.04 1.26

Inbusschroef M6x10
118 307956 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
119 949217 1.05 1.27

Indicator
120 321329 1.65 2.00

Inbusstelschroef M6x8
121 301575 1.05 1.27

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
122 305558 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
123 303409

Lengteaanslag (a)
124 329428 72.19 87.35

Houder
125 324372 7.50 9.08

Knop Bout
126 998879 1.05 1.27

Beschermarm (a)
127 321333 11.85 14.34

Houder
128 321394 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
151 984750

Snoertule D10.1
152 938051 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
153 937631 1.04 1.26

Cord Bush
154 319349 1.50 1.82

Behuizing
155 329490 34.24 41.43

Machineschroef M6x40 Zwart
157 322123 1.65 2.00

Inbusstelschroef M5x8
158 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
159 957571 2.40 2.90

Koolborstel (1 Paar)
160 999001 6.75 8.17

Koolborsteldop
161 931266 1.04 1.26

Schroef D4 X 4
162 303970 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
163 301653 1.04 1.26

Handgreepdeksel
164 329438 15.81 19.13

Spanningsregelaar
165 329488 49.36 59.73

Schakelaar
165 336581 20.08 24.29

Krimpkous
166 324518 12.15 14.70

Schakelaar
167 319503 12.60 15.25

Lasdop 50092 (10 Pcs)
168 959141 3.75 4.54

Interne Bedrading (g)
169 329461 2.10 2.54

Schakelaar
170 324424 6.45 7.80

Terminal
171 958308Z 5.55 6.72

CONDENSATOR
172A 336582 6.00 7.26

Doorzichtig Kapje
173 329821 6.75 8.17

Ring
174 322375 6.75 8.17

Lampje
175 329489 20.63 24.96

Veer
176 323433 1.80 2.18

Schakelblokkering
177 323432 5.10 6.17

Luchtgeleider
178 329436 2.10 2.54

Tapschroef Hex.hd.d4x60
179 960108 1.04 1.26

Contactpunt Koolborstelhouder
180 931867 1.05 1.27

Veld 220-230 Volt
181 340729E 32.31 39.10

Veld 220-230 Volt
181 340729G 26.40 31.94

Kogellager 6000vcmps2s
182 6000VV 6.15 7.44

Stofpakking
183 315877 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
184 608VVM 5.70 6.90

Lagerbus
185 322089 4.80 5.81

Rubberenstuk
186 322090 1.80 2.18

Anker 230v
187 360839E 41.80 50.58

Anker 230v
187 360839G 36.44 44.09

Knop
188 961468 1.35 1.63

Borgveer
189 988821 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
190 303409

Machineschroef M5x8
191 996274 1.05 1.27

As Plaatje
192 329425 4.50 5.44

Machineschroef M4x12 Zwart
194 935196 1.04 1.26

Machineschroef M4x12 Zwart
195 935196 1.04 1.26

Nylon Clip
196 980523 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x10
197 877839 1.05 1.27

Tandwielhuis
198 329431 83.60 101.16

Machineschroef M6x25 (10 Stuks)
199 949260 1.35 1.63

Kogellager 606zzmc3ps2s
200 606ZZM 15.40 18.63

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
201 949455 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
202 949425 1.05 1.27

Veer
203 329463 1.20 1.45

Schakelblokkering
204 329462 5.10 6.17

Schroef M6
205 322950 1.05 1.27

Hitachi Plaatje
206 328922 1.95 2.36

Bout M6x16 Met Ring Zwart
207 308259 1.05 1.27

Stofgeleider
208 321364 1.80 2.18

Guide Holder
209 335780 2.70 3.27

Bout Linkse Draadm7x17,5 (oud 996258)
210 998335 1.05 1.27

Vulring D30
212 974663Z 4.66 5.64

Vulring D25.4
212 976819 4.80 5.81

Schroef M4x10 (10 Stuks)
213 949322 1.05 1.27

Deksel
214 307731 2.55 3.09

Beschermkap (bewegende Gedeelte)
215 329412 27.23 32.94

Terugveer
216 317203 3.30 3.99

AS KOMPLEET
217 329432 24.75 29.95

KOGELLAGER 6003VVCM (NYLON RETAINER)
218 327694 5.25 6.35

Lagerhouder
219 329435 6.45 7.80

Kogellager 608vvmc2eps2l
220 608VVM 5.70 6.90

FLENS (D)
221 308789 15.84 19.16

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
222 949241 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
223 949454 1.04 1.26

Ring (g)
224 318452 1.20 1.45

Bedrading
225 324458 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
226 330137

Controller
227 336578 49.78 60.23

Tapschroef D4x12
228 305720 1.05 1.27

Bedrading L300
229 336579 2.10 2.54

Bedrading L140
230 336580 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 940543

Niet meer leverbaar
502 322955

Nylon Moer M6
601 963837 1.05 1.27

Plaat
602 329465 1.20 1.45

Omheiningsdeel
603 330138 20.00 24.20

Schroef Hd M6x25 (10 Stuks)
604 949342 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
605 329464

Niet meer leverbaar
606 321374

Knop M6 X 32
607 960017 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
608 321390

Vleugelschroef M6 X 15
610 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
611 322957

Knop M6 X 11
612 998836 1.65 2.00

Ring (h)
614 306985 1.05 1.27

Voetplaatrubber
615 964851 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
616 304043 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
617 318967 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
618 321551

Niet meer leverbaar
619 329782

Stopper
620 974561 7.05 8.53

Vleugelschroef M6x20
621 949404 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
622 321390

Vleugelschroef M6 X 15
624 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
625 321373

Niet meer leverbaar
627 321549

Vleugelmoertjes M6 (10 Stuks)
628 949313 4.65 5.63

Moer M6 (10st)
629 949556 1.05 1.27

Ring
630 967329 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
631A 322047

Bout M6x65
632 996283 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
633 321553

Niet meer leverbaar
634 998840

Niet meer leverbaar
635 998858

Niet meer leverbaar
636 998859

Niet meer leverbaar
637 339237

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.