Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C9BU2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C9BU2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Naaldlager Hk1212
1 673002 4.35 5.26

Tandwielas
2 303789 26.13 31.61

LAGERHOUDER
3 303790 8.85 10.71

Seal Lock Platte Schroef M6x14
4 303797 1.05 1.27

Geleidingsring
5 998887 9.30 11.25

Kogellager 6203vvcmps2s
6 6203VV 7.80 9.44

Niet meer leverbaar
7 325353

Beschermkap (oud 325353)
7A 337187 14.30 17.30

Niet meer leverbaar
8 303805

Return Spring (old 303805)
8A 337188 3.00 3.63

Lager Afdekring
9 303804 2.10 2.54

Seal Lock Platte Schroef M5x14
10 992013 1.05 1.27

Binnenflens Voor Asgat 30mm
11 302476 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
12 303810

Beschermkap
13 325354 14.03 16.97

Niet meer leverbaar
15 324669

Speciaal Boutje
16 324139 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
17 302464

Lever (oud 302464)
17A 370542 1.04 1.26

Machineschroef M4x10 Zwart
18 304043 1.05 1.27

Sluitmoer
19 302423 2.10 2.54

Zeskantbout Hd. M8x15,5
20 324662 1.95 2.36

Machineschroef M4x14 Zwart
21 305691 1.05 1.27

Contactpunt Koolborstelhouder
22 937623 1.04 1.26

Veld 230 Volt C9bu2
23 340661E 56.24 68.05

Luchtgeleider
24 325352 1.05 1.27

ANKER 110 VOLT
25 360778C 119.21 144.25

Anker 230v
25 360778E 77.14 93.34

Schakelblokkering
26 303793 4.65 5.63

Rol Pin D8x50 (10 Stuks)
27 949884 10.65 12.89

Tandwielhuis
28 325350 59.68 72.21

Cushion
29A 337097 1.20 1.45

Beschermschuim
29 961729 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
30 949794 1.65 2.00

Rubberen Bus
31 325356 1.05 1.27

Lagerbus
32 325355 3.00 3.63

Kogellager 6000vcmps2s
33 6000VV 6.15 7.44

Schroef D5x65
34 960251 1.05 1.27

Kogellager 6202vvcmps2s
35 6202VV 7.05 8.53

Rubber Ring
36 303792 1.05 1.27

Knop
37 324660 4.35 5.26

O-ring
38 676531 1.04 1.26

Bus
39 303801 3.60 4.36

Vleugelmoer M8
40 324658 3.00 3.63

Ring M8 (10 Stuks)
41 949433 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 15
42 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
43 947859 1.04 1.26

Stelschroef M6x6
44 302469 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
45 325366

Voetplaat
45A 337190 71.23 86.18

Machine Schroef M4x6 (met Ring)
46 317333 1.50 1.82

Klem
47 324659 1.95 2.36

Bout M8x30
48 302457 1.04 1.26

Instelplaat Met Gradenverdeling
49 308481 4.65 5.63

Niet meer leverbaar
50 308482

Spouwmes
51 303806 7.35 8.89

Zeskantbout Hd. M8x10
52 324664 1.95 2.36

Bout M8
53 303800 2.55 3.09

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
54 949425 1.05 1.27

Vleugelbout M6x20
55A 328923 1.50 1.82

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
56 301653 1.04 1.26

Drukknop
58 325358 1.05 1.27

Veer
59 325359 1.05 1.27

MACHINESCHROEF M5X40
60 303796 1.04 1.26

Inbusstelschroef M5x8
61 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
62 983362 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
63 999038 9.30 11.25

Koolborsteldop
64 961781 2.55 3.09

Behuizing
65 325362 28.05 33.94

Kroonsteentje
66 938307 2.13 2.57

Snoertule D10.7
67 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
67 958049 1.04 1.26

Cord For Gbr 110 Volt
68 500463Z 24.20 29.28

Schakelaar
69 325357 21.04 25.46

Tapschroef D4x12
70 305720 1.05 1.27

Aansluitklem
71 980063 1.04 1.26

RUBBEREN PEN (OUD 976441)
72 946362 1.05 1.27

Handgreepdeksel
73 325351 9.30 11.25

Aansluitklem
74 980063 1.04 1.26

Condensator (oud 987178)
75 930039 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
76 984750

Klemstrip (old 994566)
77 937631 1.04 1.26

Vastzetnagel D6x17
79 308480 1.05 1.27

Bedrading
80 330644 1.95 2.36

Lasdop 50092 (10 Pcs)
81 959141 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
501 303888

Niet meer leverbaar
502 872422

Knop
503 303338 2.40 2.90

Ring
504 302443 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
505 303811

Kruiskopschroef M6x16 (10 Stuks)
506 949340 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
507 325364

Niet meer leverbaar
601 325365

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.