Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C9BU3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C9BU3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Ring
1 370540 1.04 1.26

Geleidingsring
2 998887 9.30 11.25

Kogellager 6202vvcmps2s
3 6202VV 7.05 8.53

Terugveer
4 370543 1.65 2.00

Lower Guard
5 370283 13.80 16.70

Bearing Cover
6 370277 1.04 1.26

Seal Lock Platte Schroef M5x14
7 992013 1.05 1.27

Ring (a)
8 370272 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
9 303810

Saw Cover
10 370280 11.10 13.43

Machineschroef M4x12
11 951039 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
13 997247

Machineschroef M4x12 Zwart
14 935196 1.04 1.26

Lever (oud 302464)
15 370542 1.04 1.26

Ring (b)
16 370279 2.25 2.72

Zeskantbout Hd. M8x15,5
17 324662 1.95 2.36

Contactpunt Koolborstelhouder
18 937623 1.04 1.26

Veld 110 Volt
19 340941C 55.14 66.72

Veld 220-230 Volt
19 340941G 44.55 53.91

Fan Guide
20 370292 1.35 1.63

ANKER 110 VOLT
21 361033C 46.20 55.90

Anker 230v
21 361033E 46.20 55.90

Flow Guide (b)
22 370282 1.04 1.26

Flow Guide (a)
23 370281 1.04 1.26

Rol Pin D8x50 (10 Stuks)
24 949884 10.65 12.89

Gear Cover
25 370544 26.26 31.78

Beschermschuim
26 337080 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
27 949794 1.65 2.00

Spindle And Gear Set
28 370276 11.55 13.98

Bearing Holder
29 370275 5.40 6.53

Seal Lock Platte Schroef M6x14
30 303797 1.05 1.27

Arm
31 370297 5.70 6.90

Riving Knife
32 370298 4.35 5.26

Hex. Socket Hd. Bolt M8
33 370287 1.05 1.27

Diagonal Bolt M8
34 370266 6.30 7.62

Lock Lever
35 370291 1.50 1.82

Rubber Ring
36 303792 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 15
37 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
38 947859 1.04 1.26

Vleugelmoer M8
39 324658 3.00 3.63

Ring M8 (10 Stuks)
40 949433 1.05 1.27

Bout M8x30
41 302457 1.04 1.26

Stelschroef M6x6
42 302469 1.05 1.27

Base Ass'y
43 370294 24.89 30.11

Knop
44 324660 4.35 5.26

Ring M8 (10 Stuks)
45 949433 1.05 1.27

O-ring
46 676531 1.04 1.26

Sleeve (a)
47 370267 4.20 5.08

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M4x6
48 370278 1.04 1.26

Sleeve (b)
49 370268 3.00 3.63

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
50 949425 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 22
51 322959 1.05 1.27

Machineschroef M4
52 331003 1.95 2.36

Klem
53 324659 1.95 2.36

Inbusstelschroef M5x6
54 319541 1.50 1.82

Instelplaat Met Gradenverdeling
55 308481 4.65 5.63

Step Pin
56 370295 1.04 1.26

Plate
57 370296 1.80 2.18

Vastzetnagel D6x17
58 308480 1.05 1.27

Machineschroef M5x50
59 997841 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x8
60 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
61 983362 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
62 999065 7.95 9.62

Koolborsteldop
63 961781 2.55 3.09

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
64 301653 1.04 1.26

Cord Holder
65 370269 1.04 1.26

Snoertule D8.8
66 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
67 500390Z

BEHUIZING
69A 373924 23.93 28.95

Off Lock Button
70 370262 1.04 1.26

Veer (a)
71 335465 1.04 1.26

Veerplaat
72 992926 1.05 1.27

Rubber Bushing
73 370628 1.04 1.26

Lagerbus
74 325355 3.00 3.63

Kogellager 6000vcmps2s
75 6000VV 6.15 7.44

RUBBEREN PEN
76 931701 1.05 1.27

Switch
77 370260 13.75 16.64

Trigger
78 370261 1.04 1.26

Krimpkous
79 334379 4.65 5.63

Klemstrip (old 994566)
80 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
81 984750

Lasdop 50092 (10 Pcs)
82 959141 3.75 4.54

Condensator (oud 987178)
83 930039 1.95 2.36

Handle Cover
84 370290 10.35 12.52

PLATE (C)
85 371211 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
86 935196 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 303888

Niet meer leverbaar
502 872422

Niet meer leverbaar
504 303811

Niet meer leverbaar
505 323208

Lever
506 370264 1.04 1.26

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.