Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C9SA2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C9SA2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Naaldlager Hk1212
1 673002 4.35 5.26

Tandwielas
2 303789 26.13 31.61

LAGERHOUDER
3 303790 8.85 10.71

Seal Lock Platte Schroef M6x14
4 303797 1.05 1.27

Geleidingsring
5 998887 9.30 11.25

Kogellager 6203vvcmps2s
6 6203VV 7.80 9.44

Niet meer leverbaar
7 326803

Niet meer leverbaar
8 303906

Niet meer leverbaar
8A 328626

Lager Afdekring
9 303804 2.10 2.54

Seal Lock Platte Schroef M5x14
10 992013 1.05 1.27

Ring
11 303365 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
12 326829

Niet meer leverbaar
12 326830

Niet meer leverbaar
12A 335001

Beschermkap
13 325354 14.03 16.97

Speciaal Boutje
15 324139 1.65 2.00

Lever (oud 302464)
16A 370542 1.04 1.26

Machineschroef M4x10 Zwart
17 304043 1.05 1.27

Sluitmoer
18 302423 2.10 2.54

Zeskantbout Hd. M8x15,5
19 324662 1.95 2.36

Machineschroef M4x14 Zwart
20 305691 1.05 1.27

Contactpunt Koolborstelhouder
21 937623 1.04 1.26

Veld 110 Volt
22 340660P 42.21 51.08

Veld 230 Volt
22 340660Q 42.21 51.08

Luchtgeleider
23 325352 1.05 1.27

ANKER 110 VOLT
24 360759C 66.69 80.69

Anker 230v
24 360759E 66.69 80.69

Schakelblokkering
25 303793 4.65 5.63

Rol Pin D8x50 (10 Stuks)
26 949884 10.65 12.89

Tandwielhuis
27 325350 59.68 72.21

Niet meer leverbaar
27A 328627

Beschermschuim
28 961729 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
29 949794 1.65 2.00

Rubberen Bus
30 325356 1.05 1.27

Lagerbus
31 325355 3.00 3.63

Kogellager 6000vcmps2s
32 6000VV 6.15 7.44

Schroef D5x65
33 960251 1.05 1.27

Kogellager 6202vvcmps2s
34 6202VV 7.05 8.53

Rubber Ring
35 303792 1.05 1.27

Knop
36 324660 4.35 5.26

O-ring
37 676531 1.04 1.26

Bus
38 303801 3.60 4.36

Sluitring (oud 961436z)
39 961436 1.05 1.27

Vleugelmoer M8
40 324658 3.00 3.63

Ring M8 (10 Stuks)
41 949433 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 15
42 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
43 947859 1.04 1.26

Stelschroef M6x6
44 302469 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
45 326804

Machine Schroef M4x6 (met Ring)
46 317333 1.50 1.82

Klem
47 324659 1.95 2.36

Bout M8x30
48 302457 1.04 1.26

Instelplaat Met Gradenverdeling
49 308481 4.65 5.63

Niet meer leverbaar
50 308482

Vastzetnagel D6x17
51 308480 1.05 1.27

Bout M8
52 303800 2.55 3.09

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
53 949425 1.05 1.27

Vleugelbout M6x20
54A 328923 1.50 1.82

Inbusstelschroef M5x8
55 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
56 983362 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
57 999038 9.30 11.25

Koolborsteldop
58 961781 2.55 3.09

MACHINESCHROEF M5X40
59 303796 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
60 301653 1.04 1.26

Behuizing
62 325362 28.05 33.94

Drukknop
63 325358 1.05 1.27

Veer
64 325359 1.05 1.27

Schakelaar
65 325357 21.04 25.46

Tapschroef D4x12
66 305720 1.05 1.27

RUBBEREN PEN (OUD 976441)
67 946362 1.05 1.27

Handgreepdeksel
68 325351 9.30 11.25

Aansluitklem
69 980063 1.04 1.26

Kroonsteentje
70 938307 2.13 2.57

Terminal M4.0 (10 Stuks)
71 930804 3.00 3.63

Aansluitklem
71 980063 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
72 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
73 984750

Condensator (oud 987178)
74 930039 1.95 2.36

Snoertule D10.7
75 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
75 958049 1.04 1.26

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
76 500447Z 6.60 7.99

Schroef M4x14
77 311836 1.04 1.26

Afstandbusje
78 311837 1.04 1.26

Dopmoer M4
79 311839 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 303888

Niet meer leverbaar
502 872422

Niet meer leverbaar
503 303811

Kruiskopschroef M6x16 (10 Stuks)
504 949340 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
505 325364

Niet meer leverbaar
601 325365

Niet meer leverbaar
602 324669

Knop
603 303338 2.40 2.90

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.