Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C9SA3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C9SA3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Ring
1 370540 1.04 1.26

Geleidingsring
2 998887 9.30 11.25

Kogellager 6202vvcmps2s
3 6202VV 7.05 8.53

Terugveer
4 370543 1.65 2.00

Lower Guard
5 370284 13.80 16.70

Bearing Cover
6 370277 1.04 1.26

Seal Lock Platte Schroef M5x14
7 992013 1.05 1.27

Ring (a)
8 370271 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
9 326829

Niet meer leverbaar
9 326830

Niet meer leverbaar
9 370286

Saw Cover
10 370280 11.10 13.43

Machineschroef M4x12
11 951039 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
12 997247

Machineschroef M4x12 Zwart
13 935196 1.04 1.26

Lever (oud 302464)
14 370542 1.04 1.26

Ring (b)
15 370279 2.25 2.72

Zeskantbout Hd. M8x15,5
16 324662 1.95 2.36

Contactpunt Koolborstelhouder
17 937623 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
18 340942G 36.71 44.42

Veld 110 Volt
18 340942J 36.71 44.42

Fan Guide
19 370292 1.35 1.63

ANKER 110 VOLT
20 361033C 46.20 55.90

Anker 230v
20 361033E 46.20 55.90

Flow Guide (b)
21 370282 1.04 1.26

Flow Guide (a)
22 370281 1.04 1.26

Rol Pin D8x50 (10 Stuks)
23 949884 10.65 12.89

Gear Cover
24 370544 26.26 31.78

Beschermschuim
25 337080 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
26 949794 1.65 2.00

Spindle And Gear Set
27 370276 11.55 13.98

Bearing Holder
28 370275 5.40 6.53

Seal Lock Platte Schroef M6x14
29 303797 1.05 1.27

Diagonal Bolt M8
30 370266 6.30 7.62

Lock Lever
31 370291 1.50 1.82

Rubber Ring
32 303792 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 15
33 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
34 947859 1.04 1.26

Vleugelmoer M8
35 324658 3.00 3.63

Ring M8 (10 Stuks)
36 949433 1.05 1.27

Bout M8x30
37 302457 1.04 1.26

Stelschroef M6x6
38 302469 1.05 1.27

Base Ass'y
39 370294 24.89 30.11

Knop
40 324660 4.35 5.26

Ring M8 (10 Stuks)
41 949433 1.05 1.27

O-ring
42 676531 1.04 1.26

Sleeve (a)
43 370267 4.20 5.08

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M4x6
44 370278 1.04 1.26

Sleeve (b)
45 370268 3.00 3.63

Machineschroef M4
46 331003 1.95 2.36

Klem
47 324659 1.95 2.36

Inbusstelschroef M5x6
48 319541 1.50 1.82

Instelplaat Met Gradenverdeling
49 308481 4.65 5.63

Step Pin
50 370295 1.04 1.26

Vastzetnagel D6x17
51 308480 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
52 949425 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 22
53 322959 1.05 1.27

Machineschroef M5x50
54 997841 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x8
55 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
56 983362 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
57 999038 9.30 11.25

Koolborsteldop
58 961781 2.55 3.09

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
59 301653 1.04 1.26

Cord Holder
60 370269 1.04 1.26

Snoertule D10.1
61 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
61 953327 1.04 1.26

Cord 5m 2 X 1,0 W/plug 13a/250v For Gbr
62 500440Z 20.49 24.79

BEHUIZING
64A 373924 23.93 28.95

Off Lock Button
65 370262 1.04 1.26

Veerplaat
67 992926 1.05 1.27

Rubber Bushing
68 370628 1.04 1.26

Lagerbus
69 325355 3.00 3.63

Kogellager 6000vcmps2s
70 6000VV 6.15 7.44

RUBBEREN PEN
71 931701 1.05 1.27

Switch
72 370260 13.75 16.64

Krimpkous
73 334379 4.65 5.63

Klemstrip (old 994566)
74 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
75 984750

Trigger
76 370261 1.04 1.26

Lasdop 50092 (10 Pcs)
77 959141 3.75 4.54

Condensator (oud 987178)
78 930039 1.95 2.36

Handle Cover
79 370290 10.35 12.52

Niet meer leverbaar
501 303888

Niet meer leverbaar
502 872422

Niet meer leverbaar
503 303811

Niet meer leverbaar
504 323208

Lever
505 370264 1.04 1.26

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.