Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki C9U3'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C9U3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C9U3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Ring
1 370540 1.04 1.26

Geleidingsring
2 998887 9.30 11.25

Kogellager 6202vvcmps2s
3 6202VV 7.05 8.53

Terugveer
4 370543 1.65 2.00

Lower Guard
5 370283 13.80 16.70

Bearing Cover
6 370277 1.04 1.26

Seal Lock Platte Schroef M5x14
7 992013 1.05 1.27

Ring (a)
8 370271 2.25 2.72

Ring (a)
8 370272 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
9 303810

Niet meer leverbaar
9 326830

Saw Cover
10 370280 11.10 13.43

Machineschroef M4x12
11 951039 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
12 997247

Machineschroef M4x12 Zwart
13 935196 1.04 1.26

Lever (oud 302464)
14 370542 1.04 1.26

Ring (b)
15 370279 2.25 2.72

Zeskantbout Hd. M8x15,5
16 324662 1.95 2.36

Contactpunt Koolborstelhouder
17 937623 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
18 340942G 36.71 44.42

Veld 110 Volt
18 340942J 36.71 44.42

Fan Guide
19 370292 1.35 1.63

ANKER 110 VOLT
20 361033C 46.20 55.90

Anker 230v
20 361033E 46.20 55.90

Flow Guide (b)
21 370282 1.04 1.26

Flow Guide (a)
22 370281 1.04 1.26

Rol Pin D8x50 (10 Stuks)
23 949884 10.65 12.89

Gear Cover
24 370544 26.26 31.78

Beschermschuim
25 337080 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
26 949794 1.65 2.00

Spindle And Gear Set
27 370276 11.55 13.98

Bearing Holder
28 370275 5.40 6.53

Seal Lock Platte Schroef M6x14
29 303797 1.05 1.27

Arm
30 370297 5.70 6.90

Riving Knife
31 370298 4.35 5.26

Hex. Socket Hd. Bolt M8
32 370287 1.05 1.27

Diagonal Bolt M8
33 370266 6.30 7.62

Lock Lever
34 370291 1.50 1.82

Rubber Ring
35 303792 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 15
36 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
37 947859 1.04 1.26

Vleugelmoer M8
38 324658 3.00 3.63

Ring M8 (10 Stuks)
39 949433 1.05 1.27

Bout M8x30
40 302457 1.04 1.26

Stelschroef M6x6
41 302469 1.05 1.27

Base Ass'y
42 370294 24.89 30.11

Knop
43 324660 4.35 5.26

Ring M8 (10 Stuks)
44 949433 1.05 1.27

O-ring
45 676531 1.04 1.26

Sleeve (a)
46 370267 4.20 5.08

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M4x6
47 370278 1.04 1.26

Sleeve (b)
48 370268 3.00 3.63

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
49 949425 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 22
50 322959 1.05 1.27

Machineschroef M4
51 331003 1.95 2.36

Klem
52 324659 1.95 2.36

Inbusstelschroef M5x6
53 319541 1.50 1.82

Instelplaat Met Gradenverdeling
54 308481 4.65 5.63

Step Pin
55 370295 1.04 1.26

Plate
56 370296 1.80 2.18

Vastzetnagel D6x17
57 308480 1.05 1.27

Machineschroef M5x50
58 997841 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x8
59 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
60 983362 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
61 999038 9.30 11.25

Koolborsteldop
62 961781 2.55 3.09

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
63 301653 1.04 1.26

Cord Holder
64 370269 1.04 1.26

Snoertule D8.8
65 953327 1.04 1.26

Cord 5m 2 X 1,0 W/plug 13a/250v For Gbr
66 500440Z 20.49 24.79

Cord For Gbr 110 Volt
66 500517Z 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
68 370288

Niet meer leverbaar
68 370289

BEHUIZING
68A 373924 23.93 28.95

Off Lock Button
69 370262 1.04 1.26

Veer (a)
70 335465 1.04 1.26

Veerplaat
71 992926 1.05 1.27

Rubber Bushing
72 370628 1.04 1.26

Lagerbus
73 325355 3.00 3.63

Kogellager 6000vcmps2s
74 6000VV 6.15 7.44

RUBBEREN PEN
75 931701 1.05 1.27

Switch
76 370260 13.75 16.64

Trigger
77 370261 1.04 1.26

Krimpkous
78 334379 4.65 5.63

Klemstrip (old 994566)
79 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
80 984750

Lasdop 50092 (10 Pcs)
81 959141 3.75 4.54

Condensator (oud 987178)
82 930039 1.95 2.36

Handle Cover
83 370290 10.35 12.52

PLATE (C)
84 371211 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
85 935196 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 303888

Niet meer leverbaar
502 872422

Niet meer leverbaar
503 370627

Niet meer leverbaar
504 303811

Niet meer leverbaar
505 323208

Lever
506 370264 1.04 1.26

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.