Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CB18DBL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CB18DBL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 336385

Handgreep
2 338953 21.45 25.95

Trekker
3 338899 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
4 338900

Switch
4A 371322 12.30 14.88

Veer
5 336650 1.05 1.27

Knop
6 339247 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
8 307811

Machineschroef M3,5x6
9 307887 1.04 1.26

Dial
10 337397 1.50 1.82

O-ring (s-10)
11 987105 1.05 1.27

Behuizing
12 338951 10.05 12.16

Veld
13 340922 153.18 185.34

Anker Tandwiel Set
14 361012 54.73 66.22

Kogellager 625dd
15 333826 5.10 6.17

Kogellager 608vv
16 333945 1.80 2.18

Tapping Screw D4x16
17 339251 1.05 1.27

Tandwielhuis Deksel
18 339128 2.85 3.45

Lock Washer
19 339133 1.05 1.27

Tandwielset (a) (6 Stuks)
20 339249 8.55 10.35

Tandwiel (b)
21 339132 3.60 4.36

Ringtandwiel
22 339131 5.55 6.72

Pulley Shaft(a)
23 339129 22.14 26.79

Ball Bearing 6902vvcmps2l
24 6902VV 12.45 15.06

Tandwielhuis
25 339127 4.95 5.99

Ring
26 339130 2.40 2.90

Veerring D15 (10 Stuks)
27 939544 2.13 2.57

Gear Box Ass'y
28 339126 57.20 69.21

Tapping Screw D4x20 (w/flange)
29 339250 1.04 1.26

Machineschroef M6x16 (10 Stuks)
30 949256 1.35 1.63

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
31 949455 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
32 949432 1.05 1.27

Tension Lever
33 338965 1.04 1.26

Tension Lever Holder
34 338961 1.04 1.26

Tapschroef D3x20 Met Ring
35 332929 1.80 2.18

Ring
36 338963 3.60 4.36

Lever Shaft
37 338962 10.05 12.16

Sleeve
38 338964 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
39 339248

Rubber Cushion (old 339248)
39A 339495 1.04 1.26

Frame
40 338950 21.31 25.79

Ring (b)
41 338971 1.04 1.26

Bearing Pin
42 338978 1.04 1.26

Protection Plate
43 338970 1.04 1.26

Collar
44 338968 1.04 1.26

Slide Plate
45 338969 8.55 10.35

Tension Spring
46 338967 1.20 1.45

Seal Lock Hex.socket Set Screw M5x12
47A 339604 1.04 1.26

Borgmoer M5 (oud 949566z)(10 Stuks )
48 949566 1.04 1.26

Bearing Holder (b) Ass'y
49 338974 13.05 15.79

Bearing Holder (b)
50 338976 2.55 3.09

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
51 949424 1.05 1.27

Kogellager 606zzmc3ps2s
52 606ZZM 15.40 18.63

Ring M6 (10 Stuks)
53 949432 1.05 1.27

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
54 949455 1.05 1.27

Bearing Pin (b)
55 322681 1.20 1.45

Bearing Pin
56 322680 1.20 1.45

Bolt Washer M4 (black)
57 323210 1.05 1.27

Roller 604vv
58 323043 3.15 3.81

Geleiderplaat
59 338977 5.55 6.72

Bout M5x16 Hd Met Ring
60 996728 1.05 1.27

Bearing Holder (a) Ass'y
61 338973 13.05 15.79

Bearing Holder (a)
62 338975 2.55 3.09

Flat Washer
63 338972 1.04 1.26

Washer (a)
64 338960 1.04 1.26

Zeskant Hd Bout M6x16 (10 Stuks)
65 949755 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
66 338431

Pin D4
67 339134 1.05 1.27

Stopring
68 872971 1.05 1.27

Needle Bearing
69 338957 1.50 1.82

Blade Pulley Rubber
70 338959 1.35 1.63

Blade Pulley (b) Ass'y (old 339985)
71A 370037 17.46 21.13

Blade Pulley (a)
72 338955 14.85 17.97

Blade Pulley Cover (b)
73 339370 5.40 6.53

Blade Pulley Cover (a)
74 339369 5.40 6.53

Cover Holder (b)
75 339372 5.40 6.53

Tapping Screw D4x20 (w/flange)
76 339250 1.04 1.26

O-RING (S-4)
77 981317 1.05 1.27

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
78 949424 1.05 1.27

Cover Holder (a)
79 339371 5.40 6.53

Bout M5x16 Hd Met Ring
80 996728 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 944458

Beschermkapje Voor Batterij
502 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
503 338954

Niet meer leverbaar
505 981828

Niet meer leverbaar
601 338430

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.