Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CC14SF


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CC14SF

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout
1 325133 1.35 1.63

Deel Van Beschermkap (b)
2 325132 9.15 11.07

Deel Van Beschermkap (a)
4 325128 14.10 17.06

Borgmoer M5 (oud 949566z)(10 Stuks )
5 949566 1.04 1.26

Machineschroef M5x16 Zwart
6 307294 1.05 1.27

Bout (a)
7 325130 1.35 1.63

Afstandbusje
8 325131 2.10 2.54

Bout M10 X 20
11 949844 6.60 7.99

Sluitring
12 965724 1.35 1.63

Flens
13 325117 4.20 5.08

Flens (a)
13A 335333 4.65 5.63

Niet meer leverbaar
15 325120

Dopje
18 325127 1.05 1.27

Beschermkap (a)
19 325105 38.09 46.09

Beschermkap (a)
19A 335334 22.96 27.78

Niet meer leverbaar
19B 335858

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
21 949431 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
22 325136

Niet meer leverbaar
23 325134

Niet meer leverbaar
24 325135

Ring M10 ( Oud 949434z , 10 St. )
25 949434 1.35 1.63

As Kompleet
26 325103 39.88 48.25

Kogellager 6306vvcmps2s
27 6306VV 18.70 22.63

Blokkeerpin (b)
28 325017 2.10 2.54

Inbusschroef M5x16
30 318044 1.65 2.00

Haak
31 321234 1.65 2.00

Tandwielhuis
32 325113 41.80 50.58

Kogellager 6002vvcmps2l
33 6002VV 7.35 8.89

Veerring D15 (10 Stuks)
34 939544 2.13 2.57

ANKER 100-110 VOLT
35 360731 95.01 114.97

ANKER 100-110 VOLT
35A 360731 95.01 114.97

Anker 230v
35 360732F 83.60 101.16

Luchtgeleider
36A 326156 1.65 2.00

Kogellager 6000vcmps2s
37 6000VV 6.15 7.44

Gaugeveer
38 948363 1.05 1.27

Retaining Ring D6
39 955479 1.05 1.27

Blokkeerpin
40 321239 1.65 2.00

Terminal M4.0 (10 Stuks)
41A 930804 3.00 3.63

Schroef D5x75 (oud 963454z)
42 984271 1.04 1.26

Veld 110 Volt
43 340643G 96.94 117.29

Veld 230-240 Volt
43 340643H 96.94 117.29

Veld 230-240 Volt
43A 340643Q 70.40 85.18

Koolborstelcontact (oud 957004)
44 998744 1.20 1.45

LAGERBUS
45 325116 3.15 3.81

Machineschroef M5x35
46 312298 2.40 2.90

Behuizing
48 325125 34.24 41.43

Inbusstelschroef M5x8
49 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder (oud 500301)
50 980487 5.68 6.87

Koolborstel (2 Stuks)
51 999044 4.50 5.44

Koolborsteldop
52 940540 1.04 1.26

Veer
53 321422 4.80 5.81

Handgreepset (oud 325123+325124)
54A 331668 54.18 65.55

HANDGREEP COMPLEET
54B 333400 22.83 27.62

Niet meer leverbaar
54 333827

Schakelaar
55A 334189 13.80 16.70

Schakelaar
55 951894 25.99 31.44

Schakelaar (oud 951864z)
55 976825 22.00 26.62

Tapschroef D4x12
56 305720 1.05 1.27

Lasdop 50092 (10 Pcs)
57 959141 3.75 4.54

Condensator (oud 987178)
58 930039 1.95 2.36

Condensator (oud 930030/991313)
58 994273 4.29 5.19

Contactlipje
59 938108 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
60 321423

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
62 301653 1.04 1.26

Vastzetknopje
63 951895 3.30 3.99

Terminal M4.0 (10 Stuks)
64A 930804 3.00 3.63

Draadeindhuls
64 981373 1.05 1.27

Klemstrip (old 994566)
65 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
66 984750

Snoertule D10.1
67 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
67 953327 1.04 1.26

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
68 500447Z 6.60 7.99

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
68 500461Z 17.88 21.63

Niet meer leverbaar
69 325101

Niet meer leverbaar
69 333829

Schroefas
70 321226 17.33 20.96

Houder
71 325102 13.95 16.88

Inbusschroef M8x25
72 307357 1.35 1.63

Ketting
73 968520 2.10 2.54

Ring M8 (10 Stuks)
74 949433 1.05 1.27

Draadbout
75 321229 6.60 7.99

Spilt Pin D3x15 (10 Stuks)
76 949537 1.35 1.63

Ring M16
77 321232 1.65 2.00

Rol Pin D5x25 (10 Stuks)
78 949681 3.60 4.36

Materiaalaanslag (b)
79 325100 9.60 11.62

Scharnieras
80 321237 3.30 3.99

Voet Rubber
81 321223 2.55 3.09

Voetplaat
82 325121 47.58 57.57

Moer M8 Laag(10 Stuks)
83 949568 1.50 1.82

Veerring M8 ( 10 Stuks )
84 949457 1.05 1.27

Vonkenvanger
85 325108 2.10 2.54

Imbusbout M8x20 (oud 949656z 10s)
86 949656 5.55 6.72

Bout M10 X 20
88 949844 6.60 7.99

Ring M10 ( Oud 949434z , 10 St. )
89 949434 1.35 1.63

Schroef M5x12
90 326157 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 955857

Niet meer leverbaar
601 306858

Niet meer leverbaar
601 978958

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.