Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CD12F


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CD12F

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 305726

Niet meer leverbaar
2 307563

Niet meer leverbaar
3A 977089

Koolborstelhouder (oud 500301)
4A 980487 5.68 6.87

Koolborstel (2 Stuks)
5 999044 4.50 5.44

Koolborsteldop
6 978445 1.05 1.27

Huis (oud 951867z)
9A 951867 64.21 77.70

Lagerbus
10 951878 14.70 17.79

Niet meer leverbaar
11 306001

Koolborstelcontact (oud 957004)
12 998744 1.20 1.45

Contactlipje
14 938108 1.20 1.45

Tapping Screw D5x75
16A 320210 1.50 1.82

Kogellager 6300vvcmav2s
18 6300VV 8.25 9.98

Anker 230v
19 360313E 157.44 190.50

Afstandsbus
20 947622 1.04 1.26

RUBBEREN PEN (OUD 976441)
21 946362 1.05 1.27

Kogellager 6002dducmps2s
22 6002DD 7.05 8.53

Schroef D5x50 (oud 956669)
23A 931554 1.50 1.82

Kogellager 6000vcmps2s
24 6000VV 6.15 7.44

Veerring D16 (10 Stuks)
25 939545 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
26 306004

Inlegspie 5x5x10
27 948015 1.05 1.27

Tweede Tandwiel
28 306003 37.95 45.92

Kogellager 6200vvcmps2s
29 6200VV 6.15 7.44

Veerring
30 974577 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
31 306007

Niet meer leverbaar
32 303426

Tandwieldeksel (oud 307633)
33A 306006 40.84 49.41

Niet meer leverbaar
34 306008

Kogellager 6201vvcmps2s
35 6201VV 6.45 7.80

RUBBEREN PEN (OUD 976441)
36 946362 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
37 306005

Kogellager 6205dducmps2s
38 6205DD 10.35 12.52

Berschermkap ( Old 307565)
39A 306009 64.21 77.70

Machineschroef M6x45
40 300196 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
41 978956

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
42 949455 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
43 949830

Vulring (b)
44 305994 8.40 10.16

Tussenflens
45 305995 20.49 24.79

Niet meer leverbaar
46A 308088

Sluitmoer
47 305996 19.94 24.12

Niet meer leverbaar
48 305997

Rubber
49 306471 1.65 2.00

Machineschroef M5x12
50 995046 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
51 306011

Dust Collector Guide (a) (307566)
52B 306010 9.60 11.62

Machineschroef M5x12
53 995046 1.05 1.27

Beschermkap
55 307571 105.05 127.11

Drukring
56 302311 1.95 2.36

Bout M8x12
57 306013 5.85 7.08

Machineschroef M5x12
58 995046 1.05 1.27

Dust Collector Guide (c)
59B 305998 11.25 13.61

Beschermplaat
60 306015 7.65 9.26

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
61 990541 1.05 1.27

Draadeindhuls
62 981373 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
63 952806Z

Klemstrip (old 994566)
64 937631 1.04 1.26

Machineschroef M4x16 (10 Stuks)
65 949219 1.20 1.45

Snoertule D10.1
66A 938051 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
67A 307351

Niet meer leverbaar
68 305988

Niet meer leverbaar
69 305982

Retaining Ring D6
70 955479 1.05 1.27

Bus
71 971563 1.05 1.27

Schroefas
72 305983 26.40 31.94

Houderset Cd12f
73A 305984 75.90 91.84

Niet meer leverbaar
75 978946

Niet meer leverbaar
76 978947

Niet meer leverbaar
77 978948

Niet meer leverbaar
78 978949

Machineschroef M4x12 Zwart
79 935196 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
80 949688

Ring M8 (10 Stuks)
81 949433 1.05 1.27

Spilt Pin D3x15 (10 Stuks)
82 949537 1.35 1.63

Rol Pin D5x25 (10 Stuks)
83 949681 3.60 4.36

Ring M16
84 955818 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
85 305987

Niet meer leverbaar
86 305986

As Voor Materiaalklem
87 305985 11.55 13.98

Niet meer leverbaar
88 949339

Niet meer leverbaar
89 305981

Voet Plaat (a) (oud 307570)
90A 305980 198.28 239.91

Voetplaatrubber
91 964851 1.05 1.27

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
92 949431 1.04 1.26

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
93 949241 1.35 1.63

Handgreepdeksel (oud 951898)
94A 320266 6.75 8.17

Tapschroef D4x25 Zwart
95A 307028 1.05 1.27

Lasdop 50092 (10 Pcs)
96 959141 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
98 965140

Draadeindhuls
99 981373 1.05 1.27

Condensator
100 965141 11.85 14.34

Isolatiestuk
101 307564 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
102 307384

Niet meer leverbaar
103 968523

Tapschroef D4x10
104 977133 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
105 949429 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
106 955835

Schakelaar (oud 951864z)
107 976825 22.00 26.62

Handgreep
108A 951524 18.15 21.96

Niet meer leverbaar
109 306002

Tandwielhuis
110A 306000 110.83 134.10

Niet meer leverbaar
111 306065

Niet meer leverbaar
112 966292

Scharnierveer
113 305993 9.60 11.62

Bout M10x35
114 305126 1.35 1.63

Machineschroef M5x12
115 995046 1.05 1.27

Indicator
116 305990 1.95 2.36

Materiaalaanslag (b)
117 305989 55.41 67.05

Moer M8 (10 Stuks)
118 949558 1.05 1.27

Bout Zeskant M8 X 30
119 949759 7.05 8.53

Niet meer leverbaar
120 988872

Lock Nut M10
121A 949572 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
122 305992

Niet meer leverbaar
123B 305991

Vleugelschroef M6x10 ( 10 Stuks )
124 949394 7.05 8.53

Veerring M8 ( 10 Stuks )
125 949457 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
701 879055

Niet meer leverbaar
702A 875769

Niet meer leverbaar
901A 308089

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.