Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CD3605DAW2Z


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CD3605DAW2Z

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

LOWER GUARD
1 374360 3.30 3.99

RETURN SPRING
2 374253 1.04 1.26

Veerring
3 939548 4.65 5.63

WASHER (A)
4 374254 4.05 4.90

Niet meer leverbaar
5 374352

WASHER (B)
6 374255 1.95 2.36

Hex Flange Bolt
7 338917 1.04 1.26

SAW COVER (B)
8 374357 1.95 2.36

SPECIAL BOLT
9 324894 9.45 11.43

Machineschroef M4x12 Zwart
10 333781 1.20 1.45

SAW COVER (A)
11 374356 4.35 5.26

WING NUT M6
13 307882 3.75 4.54

DUST COVER
14 374347 1.04 1.26

CAP
15 324891 3.45 4.17

ROTOR ASS'Y
16 361100 34.10 41.26

Machineschroef M4x14 Zwart
17 305691 1.05 1.27

LOCK LEVER
18 374247 1.04 1.26

Veer
19 334225 1.80 2.18

LED (A)
20 374241 4.95 5.99

GEAR COVER (A)
21 375405 15.81 19.13

Ring (a)
22 329975 6.45 7.80

Ring D11
23 316487 1.65 2.00

Eerste Tandwiel
24 338925 7.20 8.71

O-ring (s-15)
25 319567 1.65 2.00

Inlegspie 4x4x10 *td5-1-4*
26 930511 2.40 2.90

SECOND SHAFT ASS'Y
27 374250 18.70 22.63

Kogellager 606zzmc3ps2s
28 606ZZM 15.40 18.63

BEARING HOLDER
29 374239 5.55 6.72

BEARING HOLDER ASS'Y
30 374252 35.89 43.42

Machineschroef M4x12
31 951039 1.05 1.27

BOLT (SQUARE) M6X20
32 375031 1.04 1.26

SPINDLE GEAR SET
33 374251 9.30 11.25

Machineschroef M3x8 (10 Stuks)
34 949203 1.05 1.27

Lagerdeksel
35 338922 1.04 1.26

KOGELLAGER 6901VVMPS2L
36 6901VV 9.60 11.62

SPRING
37 374781 1.04 1.26

KNOB
38 374780 1.04 1.26

Trekker
39 338899 1.04 1.26

SWITCH
40 371907 13.75 16.64

MV LABEL (B)
41 373914 1.04 1.26

STATOR FET PCB ASS'Y
42 341046 103.95 125.78

HANDLE SET (GREEN)
43 374302 12.00 14.52

MACHINE SCREW M4 (W/WASHERS)
44 375104 1.80 2.18

HOUSING SET
45 374240 4.50 5.44

Cushion
46 336554 1.04 1.26

Rubber Ring
47 338928 1.04 1.26

WASHER
48 375110 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
49 301653 1.04 1.26

BASE (C)
50 374358 15.81 19.13

Veerring
51 942827 1.04 1.26

LEVER
52 374246 2.70 3.27

LOCK NUT
53 374248 1.20 1.45

WAVE WASHER 12 MM NEW
54 375106 1.80 2.18

SPACER
55 374359 1.65 2.00

COVER NEW
56 338914 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
57 307811

Roll Pin D6x40 (10 Stuks)
59 949686 6.75 8.17

MV LABEL (A)
60 373913 1.04 1.26

Sluitring
61 320975 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
62 371750

Beschermkapje Voor Batterij
502 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
503 944459

Niet meer leverbaar
504 337528

Niet meer leverbaar
505 336472

Niet meer leverbaar
506 336473

Niet meer leverbaar
507 336474

Niet meer leverbaar
508 375343

Niet meer leverbaar
509 375344

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.