Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CD7SA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CD7SA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Beschermkap Voor Stofafzuiging (a)
1 329200 30.45 36.84

Beschermkap Voor Stofafzuiging (b)
2 329201 24.75 29.95

Veer
3 329204 2.10 2.54

Knop
4 329202 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
5 301653 1.04 1.26

Kijkglaasje
6 329205 10.50 12.70

Stofkap
7 329206 5.10 6.17

SEAL LOCK HD SCHROEF M5X12
9 305568 1.05 1.27

Ring
10 329736 2.10 2.54

Kogellager 6202vvcmps2s
11 6202VV 7.05 8.53

Beschermkap (bewegende Gedeelte)
12 329216 11.10 13.43

Lagerkap
13 330043 2.10 2.54

Machineschroef M4x10
14 307635 1.05 1.27

Afstandsbus
15 961366 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
16 608VVM 5.70 6.90

As En Tandwielset
17 329197 17.74 21.46

Lagerhouder
18 329198 4.20 5.08

BUS (OUD 961807Z)
19 961807 2.15 2.60

Terugveer
20 957062 1.04 1.26

Onderlegring
21 329738 4.20 5.08

Ring
21 993598 2.70 3.27

Ring D15.9/i.d.14.5
22 990100 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
23A 330742

Sluitring
24 957064 4.50 5.44

Bout M7x17.5 Met Ring
25 957749 1.05 1.27

MACHINESCHROEF M5X40
26 303796 1.04 1.26

Behuizing
27 329193 22.83 27.62

DRUKRING
28 316394 3.30 3.99

Stofpakking
29 315877 1.05 1.27

Stofafdichting (a)
29 330259 1.80 2.18

Veld 110 Volt
30 340715D 39.88 48.25

Veld 220-230 Volt
30 340715E 39.88 48.25

Luchtgeleider
31 329194 2.10 2.54

Anker 230v
32 360829E 76.04 92.01

ANKER 110-120 VOLT
32 360829U 85.53 103.49

Blokkering
33 329195 2.10 2.54

Bout M6x38
34 329218 2.10 2.54

Machineschroef M4x10 Zwart
35 304043 1.05 1.27

Tandwielhuis
36A 330748 96.88 117.22

Beschermschuim
37 961729 1.05 1.27

Schroef ( 10 Stuks )
38 949794 1.65 2.00

Kogellager 6001vvcmps2l
39 6001VV 6.60 7.99

Contactpunt Koolborstelhouder
40 930703 2.40 2.90

Schroef D5x70
41 961400 1.04 1.26

Veer
42 941056 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
43 949576

Vleugelschroef M6x12
44 307947 1.35 1.63

Bout M6
45 329729 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
46 949425 1.05 1.27

O-ring (4pc-5)
47 307292 1.05 1.27

Voetplaat
48 329199 39.88 48.25

Veerring
49 942827 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
50 329730

Inbusstelschroef M5x8
51 938477 1.05 1.27

Schroef D2.6x10
52 323239 1.65 2.00

Kapje
53 329740 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
54 329732

Koolborstelhouder
55 958900 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
56 999043 4.50 5.44

Koolborstel (2 Stuks)
56 999056 6.45 7.80

Koolborsteldop
57 945161 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
59 329217

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
60 305558 1.04 1.26

Zijhandgreep (b)
61A 330749 12.90 15.61

Led Lampje 220v-240v
62 329742 33.96 41.09

Machineschroef M5x16 Zwart
63 307294 1.05 1.27

Handgreep (b)
64 329215 13.50 16.34

Machine Schroef M5x20 Zwart
65 316229 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
66 329207

Niet meer leverbaar
67 330044

Niet meer leverbaar
68 329213

Niet meer leverbaar
69 330045

Schakelaar
70 319503 12.60 15.25

Schakelaar
71 324424 6.45 7.80

Handgreep (a)
72 329214 13.50 16.34

Kroonsteentje
73 938307 2.13 2.57

Condensator (oud 987178)
74 930039 1.95 2.36

Lasdop 50092 (10 Pcs)
75 959141 3.75 4.54

Snoertule D10.1
76 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
76 953327 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
77 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
78 984750

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
79 500461Z 17.88 21.63

Niet meer leverbaar
80 329743

Niet meer leverbaar
80 329744

Niet meer leverbaar
501 302756

Niet meer leverbaar
502 940543

Niet meer leverbaar
503 875769

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.