Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CE16SA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CE16SA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Schroef D5x30 (oud 986011)
1 957580 1.05 1.27

Tandwielhuis
2 998003 37.95 45.92

Inbusstelschroef M8x20
3 998008 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
4 608VVM 5.70 6.90

Drijfstang
5 998004 35.06 42.43

Naaldlager M152112
6 993163 6.75 8.17

As
7 998006 40.84 49.41

Tandwielhuisdeksel
8 998002 21.86 26.45

RUBBEREN PEN
9 931701 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
10 608VVM 5.70 6.90

ARMATURE ASS'Y 110 VOLT
11 360622C 77.00 93.17

Armature Ass'y 220-230 Volt
11 360622E 73.01 88.35

Armature Ass'y 240 Volt
11 360622F 77.00 93.17

Luchtgeleider
12 306840 1.80 2.18

Zeskant Hd Schroef D4x70
13 982021 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
14 340567E 55.41 67.05

Stator Ass'y 240 Volt
14 340567F 58.58 70.88

Ring
15 942204 1.05 1.27

Kogellager 626vvmc2erps2s
16 626VVM 5.70 6.90

Rubber Ring
17 309929 1.04 1.26

Beschermplaat Voor Ce16/ce16sa
18 998010 6.75 8.17

Veerring M5 (10 Stuks)
19 949454 1.04 1.26

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
20 949237 1.05 1.27

Pin
21 993546 1.05 1.27

Zuiger
22 998005 40.84 49.41

Niet meer leverbaar
23 998000

Bout ( 10 Stuks )
24 949812 2.40 2.90

Beitelhouder
25 998007 125.40 151.73

Niet meer leverbaar
26 998001

Stelschroef M4x14
27 998009 1.05 1.27

Moer M4 ( 10 Stuks )
28 949565 1.05 1.27

Veer
29 314429 1.04 1.26

Trekstang
30 314427 1.05 1.27

Schakelaarschuif
31 314428 1.04 1.26

Behuizing
32 314438 6.21 7.52

Bedrading (aarde)
34 314854 1.50 1.82

Kabelschoentje
35 311741 1.04 1.26

Condensator (oud 930030/991313)
36 994273 4.29 5.19

Schakelaarhouder
37 314432 2.10 2.54

Lasdop 50091 (10 Stuks)
38 959140 3.30 3.99

Kroonsteentje
39 938307 2.13 2.57

Koolborsteldop
41 936551 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
42 999021

Koolborstelhouder
43 313777 1.50 1.82

PUSHING BUTTON SWITCH
44 376230 7.20 8.71

Machineschroef M3,5x6
45 305499 1.05 1.27

Aansluitklem
46 980063 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
47 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
48 984750

Snoertule D10.1
49 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
49 953327 1.04 1.26

Achterkap
50 314433 5.18 6.26

Schroef D4x45 Met Ring
51 301815 1.05 1.27

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
52 500237Z 11.40 13.79

Snoer 230 Volt Gbr
52A 500450Z 31.63 38.27

Cord
52 930051 14.30 17.30

Niet meer leverbaar
501 943277

Niet meer leverbaar
502 949128

Vleugelbout Set
601 302355 4.95 5.99

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.