Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CF18DSAL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CF18DSAL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Return Spring
1 339456 33.41 40.43

O-ring
2 339455 7.35 8.89

Hex.socket Hd.bolt M5x25
4 339453 2.55 3.09

Scatter Prevent Guard
5 339494 7.35 8.89

Hex.socket Hd.bolt M8x20
6 339452 2.55 3.09

Lock Spring
7 339391 11.40 13.79

Hex.bolt M12x20
8 339454 2.55 3.09

Cutter Block (2 Pcs)
9 339450 170.09 205.81

Housing
10 339451 1113.06 1346.81

Retaining Ring
11 339475 2.55 3.09

Bearing Guide
12 339473 2.55 3.09

Needle Bearing
13 339474 44.55 53.91

Kogellager 608cm3
14 339472 6.15 7.44

Magnet Filter 18x8
15 339417 5.85 7.08

Ram Set
16 339466 22.28 26.95

Ram Return Spring
17 339467 2.55 3.09

Delivery Valve
18 339468 22.28 26.95

Delivery Valve Spring
19 306215 2.70 3.27

Veergeleider
20 334023 14.44 17.47

Pump Head Seal
21 334022 14.40 17.42

Cylinder
22 339465 1068.51 1292.90

Seal Packing
23 339460 8.25 9.98

Key 10x8x29.5
24 339459 7.35 8.89

Piston
25 339458 779.08 942.68

Sky Packing
26 339457 12.30 14.88

Hex.socket Hd.bolt M5x15
27 339398 1.95 2.36

O-ring
28 339416 4.65 5.63

Release Valve
29 339471 22.28 26.95

Hex.socket Flat Hd.bolt M8x12
30 339470 1.95 2.36

O-ring
31 339469 4.95 5.99

Niet meer leverbaar
32 339461

Belleville Spring Washer 8
33 339402 1.04 1.26

Retaining Ring
34 339403 2.55 3.09

Guide Clamp
35 339404 20.08 24.29

Back-up Ring
36 339406 11.55 13.98

Packing
37 339405 14.70 17.79

Return Valve Guide
38 339462 26.81 32.44

Back-up Ring
39 339409 11.70 14.16

O-ring
40 339408 4.65 5.63

Niet meer leverbaar
41 339463

Niet meer leverbaar
42 339464

Cam Shaft
43 339493 244.89 296.31

Hex.socket Hd.bolt M5x60
44 339489 2.55 3.09

Notch Washer D5
45 339435 1.04 1.26

Distance Piece P
46 339488 222.61 269.36

Kogellager 6902zz
47 339487 20.08 24.29

Ring
48 339484 40.15 48.58

Retaining Ring
49 339483 2.55 3.09

Kogellager 6002ru
50 339482 4.20 5.08

Pump Case
51 339477 333.99 404.12

Oil Seal
52 339481 11.70 14.16

Pump Case Packing
53 339476 7.35 8.89

Inner Cover
54 339448 67.79 82.02

Distance Piece M
55 339490 333.99 404.12

Spring Washer 57sw005 D5
56 339446 1.04 1.26

Tapping Srew D5x30
57 339491 2.55 3.09

O-ring Jas02037
58 339492 8.55 10.35

Notch Washer D4
59 339486 1.04 1.26

Hex.socket Hd.bolt M4x10
60 339485 1.35 1.63

Flat Hd.tapping Screw D6x12
61 339480 1.35 1.63

Air Back Nut
62 339479 12.30 14.88

Air Back
63 339478 15.68 18.97

Motor Housing Set
64 339447 275.41 333.25

Koolborsteldop
65 319847 1.65 2.00

Koolborstels (2 Stuks)
66 999100 4.20 5.08

Koolborstelblok
67 334311 4.65 5.63

Stofring
68 333797 2.10 2.54

Magneet
69 333796 14.30 17.30

Anker
70 360922 117.84 142.58

Schakelaar
71 333795 22.83 27.62

Machineschroef M3,5x6
72 307887 1.04 1.26

Controller Terminal Set
73 334313 40.01 48.42

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
74 301653 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
76 336385

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 944459

Smeerolie (70cc)
504 306295 10.05 12.16

Niet meer leverbaar
505 306254

Niet meer leverbaar
506 312831

Beschermkapje Voor Batterij
507 329897 1.80 2.18

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.