Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CF18DSL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CF18DSL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Return Spring
1 339395 44.55 53.91

Packing
2 339394 12.30 14.88

Hex.socket Hd.bolt M5x22
4 339393 2.55 3.09

Scatter Prevent Guard
5 339392 7.35 8.89

Lock Spring
6 339391 11.40 13.79

Hex.bolt M10x25
7 339389 1.20 1.45

Seal Washer
8 339388 4.95 5.99

Hex.socket Hd.bolt M5x35
9 339387 2.55 3.09

Housing
10 339386 1008.29 1220.03

Cutter Block (2 Pcs)
11 339390 153.04 185.18

Retaining Ring
12 339425 2.40 2.90

Bearing Guide
13 339422 2.40 2.90

Needle Bearing
14 339423 31.90 38.60

Bearing Guide
15 339424 2.40 2.90

Kogellager 635 7635
16 339421 31.90 38.60

Magnet Filter 18x8
17 339417 5.85 7.08

Cylinder
18 339412 1016.95 1230.51

Release Valve
19 339415 21.31 25.79

O-ring
20 339416 4.65 5.63

O-ring
21 339414 9.30 11.25

O-ring
22 339399 9.90 11.98

Back-up Ring
23 339400 12.30 14.88

Key 6x6x23
24 339397 7.35 8.89

Piston
25 339396 556.60 673.49

Hex.socket Hd.bolt M5x15
26 339398 1.95 2.36

Spring Pin D3x10
27 339413 2.40 2.90

Return Valve
28 339401 66.83 80.86

Belleville Spring Washer 8
29 339402 1.04 1.26

Retaining Ring
30 339403 2.55 3.09

Guide Clamp
31 339404 20.08 24.29

Packing
32 339405 14.70 17.79

Back-up Ring
33 339406 11.55 13.98

Return Valve Guide
34 339407 53.08 64.22

O-ring
35 339408 4.65 5.63

Back-up Ring
36 339409 11.70 14.16

Plain Washer D5
37 339410 1.04 1.26

U-nut M5
38 339411 2.40 2.90

Inner Cover
39 339448 67.79 82.02

Kogellager 61907 (gb)
40 334310 14.25 17.24

Distance Piece M
41 339444 381.43 461.52

Ringtandwiel
42 333807 4.65 5.63

Naaldroller
43 333806 1.05 1.27

Delivery Valve
44 339420 66.83 80.86

Ram Return Spring
45 339419 3.60 4.36

Ram Set
46 339418 82.78 100.16

Delivery Valve Spring
47 306215 2.70 3.27

Veergeleider
48 334023 14.44 17.47

Pump Head Seal
49 334022 14.40 17.42

Idle Gear
50 339441 63.66 77.03

Idle Gear Coller
51 339443 21.31 25.79

Miniature Bearing
52 339442 7.05 8.53

Tapping Srew D4x12
53 339432 1.20 1.45

Spring Washer D4
54 339433 1.04 1.26

Hex.socket Hd.bolt M5x45
55 339434 2.40 2.90

Notch Washer D5
56 339435 1.04 1.26

Pump Case
57 339426 381.43 461.52

Air Back Nut
58 339431 4.65 5.63

Air Back
59 339430 14.85 17.97

Pump Case Packing
60 339427 11.70 14.16

Spring Washer 57sw005 D5
61 339446 1.04 1.26

Tapping Srew D5x30
62 339445 2.40 2.90

Cam Shaft
63 339440 317.90 384.66

Hex.socket Hd.bolt M5x50
64 339439 2.40 2.90

Distance Piece P
65 339438 190.71 230.76

Kogellager 6901zz
66 339437 19.11 23.13

Oil Seal
67 339436 11.70 14.16

Seal Washer
68 339429 4.65 5.63

Hex. Bolt M10x10
69 339428 1.04 1.26

Motor Housing Set
70 339447 275.41 333.25

Koolborsteldop
71 319847 1.65 2.00

Koolborstels (2 Stuks)
72 999100 4.20 5.08

Koolborstelblok
73 334311 4.65 5.63

Stofring
74 333797 2.10 2.54

Magneet
75 333796 14.30 17.30

Armature Set
76 361025 593.31 717.91

Schakelaar
77 333795 22.83 27.62

Machineschroef M3,5x6
78 307887 1.04 1.26

Controller Terminal Set
79 334313 40.01 48.42

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
80 301653 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
82 336385

Niet meer leverbaar
501 931161

Niet meer leverbaar
502 944458

Smeerolie (70cc)
503 306295 10.05 12.16

Niet meer leverbaar
505 306254

Niet meer leverbaar
506 312831

Beschermkapje Voor Batterij
507 329897 1.80 2.18

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.