Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki CG-HT'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG-HT


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG-HT

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Stuurbuis
1 6689302 28.14 34.05

Niet meer leverbaar
2 6684831

Drive Shaft B 783l (old 036-38190-20)
3 6684832 20.73 25.08

Bushing (old 347-38466-20)
4 6684833 2.15 2.60

Main Pipe Ass'y
5 6699692 30.10 36.42

Gear Case A,24 Dia (old 300-32287-21)
21 6688653 30.25 36.60

BALL BEARING 6901ZZ/OD (OLD 999-61690-101/6695581)
22 6695582 9.74 11.78

STOP RING S-12, OUTER (OLD 993-52012-002)
23 6695302 1.15 1.39

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
24 6684732 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
25 6698772

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
26 6695293 1.15 1.39

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
27 6688643 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
28 6695042 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
29 6684709 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 6x12 (old 990-53060-125)
30 6695078 1.15 1.39

Ring
31 6684822 2.15 2.60

Gear Case B (old 301-32286-21) (old 6688834)
32 6695981 40.24 48.69

Niet meer leverbaar
33 6695528

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
34 6695294 1.15 1.39

Stop Ring E-6 (old 993-55060-000)
35 6695310 1.15 1.39

Gear Case Cover A (old 327-32280-20)
36 6689167 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x8 (old 990-51040-085)
37 6695035 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
38 6698772

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
39 6695293 1.15 1.39

Handle (old 210-32286-20)
40 6688089 4.45 5.38

Hex Hole Button Screw 6x15 (old 990-53060-153)
41 6695079 1.15 1.39

Afdicht Rubber
42 6686669 1.15 1.39

Gear Set Pn (old 302-32286-03/6688894)
43 6696411 92.81 112.30

Handle Knob A Comp. (old 512-32286-80)
44 6691200 3.30 3.99

Plus Bolt 6x14 (old 990-23060-141)
45 6695016 1.15 1.39

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
46 6695175 1.15 1.39

Support Plate (old 462-32286-20)
47 6690744 11.23 13.58

Afdicht Rubber
48 6686659 1.15 1.39

Ring
49 6684639 2.15 2.60

Cam Shaft Comp. (old 100-32282-81 & 6686789)
61 6686790 36.15 43.74

CAM ROD (OLD 101-33160-22/6686808)
62 6686809 5.94 7.18

Cam-rod Guide Plate (old 075-32280-20)
63 6686611 1.15 1.39

Cutter Guide 625.5mm (old 122-32286-21)
64 6687125 24.20 29.28

Cutter (old 120-32287-21/6696516)
65 6687079 46.29 56.01

Bout
66 6687158 1.15 1.39

Ring
67 6687187 1.15 1.39

Flensmoer
68 6695170 1.15 1.39

Hex Hole Flush Screw 6x16 (old 990-52060-165)
69 6695073 1.15 1.39

Afdicht Rubber
70 6686647 1.15 1.39

Cam-rod Holding Plate (old 105-32280-20)
71 6686826 1.15 1.39

Gear Case Cover B (old 328-32280-22)
72 6689172 16.34 19.77

Kogellager 608 Zz C3
73 6695547 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
74 6695484 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
75 6684595 2.15 2.60

Cutter Cover (old 138-33168-20)
76 6687301 8.41 10.18

Bout
77 6687162 1.15 1.39

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
78 6695075 1.15 1.39

Afdicht Rubber
79 6686666 1.15 1.39

Spacer (old 296-32286-20)
80 6688633 1.15 1.39

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
81 6695175 1.15 1.39

Ring
82 6684639 2.15 2.60

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.