Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG18DAL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG18DAL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tandwielhuis
1 6695692 256.98 310.94

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
2 6684973 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
3 6684667 2.15 2.60

Gear Case 24 (old 300-77350-20)
4 6684736 42.80 51.79

Kogellager 609
5 6684734 8.58 10.38

Kogellager 609z St
6 6684735 8.58 10.38

Stop Ring 9 (old 993-54009-002) New
7 6684733 2.15 2.60

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
8 6684732 2.15 2.60

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
9 6684737 2.15 2.60

Kogellager #608
10 6684738 8.58 10.38

Gear Pinion Set (old 301-77350-00)
11 6684752 33.43 40.44

Gear Shaft (old 304-77350-20)
12 6684739 24.05 29.10

Niet meer leverbaar
13 6684740

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
14 6684741 2.15 2.60

Cutter Holder (old 310-77350-20)
15 6684742 25.71 31.11

Cutter Holder Cap (old 311-77350-20)
16 6684744 8.58 10.38

Protection Cover (old 308-77350-20)
17 6684743 6.44 7.79

Niet meer leverbaar
18 331496

Winding Protector (old 307-37307-20)
19 6684763 4.29 5.19

Mounting Nut L-m10x1.25 (old 356-3383b-20)
20 6684756 9.08 10.98

Cutting Body (old 786-33830-20)
21 6684757 22.69 27.45

Special Nut (old 315-33830-20)
22 6684758 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-33830-20)
23 6684759 4.29 5.19

Spool (old 787-33830-20)
25 6684760 15.58 18.85

Eyelet (old 788-33830-20)
26 6684762 4.29 5.19

Cutting Body Cap (old 789-33830-20)
27 6684761 36.15 43.74

Niet meer leverbaar
28 6684755

Stuurbuis
30 6684702 69.88 84.55

Bushing Ass'y
31 6684703 4.29 5.19

Bout Hd. M6x25
32 330799 1.05 1.27

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
33 949455 1.05 1.27

Vastzet Plaat
34 333321 2.10 2.54

Kapje
36 333138 11.10 13.43

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
37 6684748 4.29 5.19

Kapje (c)
38 333140 6.15 7.44

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
39 305812 1.04 1.26

Kapje (b)
40 333139 12.45 15.06

Mesje (oud 797-38331-20)
41 6684754 8.58 10.38

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
42 6684753 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
43 6684836

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
44 6684835 2.15 2.60

Barrier (black) (old 520-37277-20)
45 6684837 9.40 11.37

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
46 6684838 2.15 2.60

Hanger (old 335-77350-80)
47 6684705 8.58 10.38

Hanger Collar (old 334-77350-20)
48 6684704 4.29 5.19

Hanger Fixing Bracket (old 337-77350-80)
49 6684706 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
50 6684709 2.15 2.60

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
51 302086 1.05 1.27

Tapschroef D4x20
52 956384 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
53 330800

Hefboom
54 330778 2.10 2.54

Veer
55 330780 2.10 2.54

Blokkering
56 330779 1.05 1.27

Draad
57 330772 8.70 10.53

Niet meer leverbaar
59 360867

Magneet
60 330776 20.90 25.29

Koolborstelblok
61 324478 4.20 5.08

Bout M5x16 Hd Met Ring
62 996728 1.05 1.27

Behuizing (a+b)
64 330769 58.93 71.30

Schakelaar
65 330775 6.68 8.08

Niet meer leverbaar
67 331494

Interne Bedrading
68 313505 1.05 1.27

Schakelaar
69 330770 24.68 29.86

Machine Schroef M3x12
70 993963 1.05 1.27

Heat Sink
71 331495 3.15 3.81

Interne Bedrading
72 313505 1.05 1.27

Plaat
73 330771 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
74 330068

Koolborstels (2 Stuks) (oud 999058)
77 999068 4.73 5.72

Koolborsteldop
78 319847 1.65 2.00

Machineschroef M5x16 Zwart
79 307294 1.05 1.27

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
80 949424 1.05 1.27

Moer M5 (zwart)
81 302012 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6684764

Niet meer leverbaar
503 875769

Niet meer leverbaar
504 330787

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.