Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG18DL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG18DL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tandwielhuis
1 6695692 256.98 310.94

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
2 6684973 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
3 6684667 2.15 2.60

Gear Case 24 (old 300-77350-20)
4 6684736 42.80 51.79

Kogellager 609
5 6684734 8.58 10.38

Kogellager 609z St
6 6684735 8.58 10.38

Stop Ring 9 (old 993-54009-002) New
7 6684733 2.15 2.60

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
8 6684732 2.15 2.60

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
9 6684737 2.15 2.60

Kogellager #608
10 6684738 8.58 10.38

Gear Pinion Set (old 301-77350-00)
11 6684752 33.43 40.44

Gear Shaft (old 304-77350-20)
12 6684739 24.05 29.10

Niet meer leverbaar
13 6684740

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
14 6684741 2.15 2.60

Cutter Holder (old 310-77350-20)
15 6684742 25.71 31.11

Cutter Holder Cap (old 311-77350-20)
16 6684744 8.58 10.38

Protection Cover (old 308-77350-20)
17 6684743 6.44 7.79

Niet meer leverbaar
18 331496

Winding Protector (old 307-37307-20)
19 6684763 4.29 5.19

Mounting Nut L-m10x1.25 (old 356-3383b-20)
20 6684756 9.08 10.98

Cutting Body (old 786-33830-20)
21 6684757 22.69 27.45

Special Nut (old 315-33830-20)
22 6684758 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-33830-20)
23 6684759 4.29 5.19

Spool (old 787-33830-20)
25 6684760 15.58 18.85

Eyelet (old 788-33830-20)
26 6684762 4.29 5.19

Cutting Body Cap (old 789-33830-20)
27 6684761 36.15 43.74

Niet meer leverbaar
28 6684755

Bushing (old 347-38466-20)
29 6684833 2.15 2.60

Drive Shaft B 783l (old 036-38190-20)
30 6684832 20.73 25.08

Niet meer leverbaar
31 6684830

Niet meer leverbaar
32 6684831

Bout Hd. M6x25
33 330799 1.05 1.27

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
34 949455 1.05 1.27

Vastzet Plaat
35 333321 2.10 2.54

Kapje
37 333138 11.10 13.43

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
38 6684748 4.29 5.19

Kapje (c)
39 333140 6.15 7.44

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
40 305812 1.04 1.26

Kapje (b)
41 333139 12.45 15.06

Mesje (oud 797-38331-20)
42 6684754 8.58 10.38

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
43 6684753 2.15 2.60

Bolt Md6x40 (10pcs) (old 949644z)
44 949644 1.65 2.00

Handle Knob (old 512-3338p-20)
45 6684823 4.29 5.19

Ring M6 (10 Stuks)
46 949432 1.05 1.27

Joint Case Ass'y (old 280-38466-90)
47 6684817 38.58 46.68

Bout Hd. M5x12 Met Washers
48 315316 1.80 2.18

Machine Schroef M6x40 (10 Stuks)
49 949264 2.40 2.90

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
50 949455 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
51 6684818

Spacer (old 360-33315-20)
52 6684819 4.29 5.19

Ring
53 6684820 2.15 2.60

Veerring D10 (10 Stuks)
54 939540 1.95 2.36

Drive Shaft A (old 035-38466-80)
55 6684814 39.03 47.22

Niet meer leverbaar
57 6684836

Moer M6 (10st)
58 949556 1.05 1.27

Barrier (black) (old 520-37277-20)
59 6684837 9.40 11.37

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
60 6684838 2.15 2.60

Hanger (old 335-77350-80)
61 6684705 8.58 10.38

Hanger Collar (old 334-77350-20)
62 6684704 4.29 5.19

Hanger Fixing Bracket (old 337-77350-80)
63 6684706 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
64 6684709 2.15 2.60

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
65 302086 1.05 1.27

Tapschroef D4x20
66 956384 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
67 330800

Hefboom
68 330778 2.10 2.54

Veer
69 330780 2.10 2.54

Blokkering
70 330779 1.05 1.27

Draad
71 330772 8.70 10.53

Niet meer leverbaar
73 360867

Magneet
74 330776 20.90 25.29

Koolborstelblok
75 324478 4.20 5.08

Bout M5x16 Hd Met Ring
76 996728 1.05 1.27

Behuizing (a+b)
78 330769 58.93 71.30

Schakelaar
79 330775 6.68 8.08

Niet meer leverbaar
81 331494

Interne Bedrading
82 313505 1.05 1.27

Schakelaar
83 330770 24.68 29.86

Machine Schroef M3x12
84 993963 1.05 1.27

Heat Sink
85 331495 3.15 3.81

Interne Bedrading
86 313505 1.05 1.27

Plaat
87 330771 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
88 330068

Koolborstels (2 Stuks) (oud 999058)
91 999068 4.73 5.72

Koolborsteldop
92 319847 1.65 2.00

Machineschroef M5x16 Zwart
93 307294 1.05 1.27

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
94 949424 1.05 1.27

Moer M5 (zwart)
95 302012 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6684764

Niet meer leverbaar
503 875769

Niet meer leverbaar
504 330787

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.