Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG18DSDL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG18DSDL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
1 302086 1.05 1.27

Bout M5x16 Hd Met Ring
2 996728 1.05 1.27

Behuizing
4A 334293 129.25 156.39

Display Sheet
5 334296 2.10 2.54

Batterij Contactpunt
6 331399 2.10 2.54

Pakking
7 333902 1.20 1.45

Machineschroef M3,5x5
8 980060 1.05 1.27

Schakelaar
9 332552 10.65 12.89

Draad
10 330772 8.70 10.53

Plaat
11 330771 4.20 5.08

Snoerklem
12 988054 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
13 330067

Niet meer leverbaar
13 330068

Tapschroef D4x20
15 956384 1.05 1.27

Hefboom
16 330778 2.10 2.54

Veer
17 330780 2.10 2.54

Blokkering
18 330779 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
20 330800

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
21 6684973 2.15 2.60

Disc Motor Ass'y
22A 334506 239.39 289.66

Koolborsteldop
23 334294 1.20 1.45

Koolborstels (2 Stuks)
24 999016 4.50 5.44

Fan Cover
25 334297 7.95 9.62

Machineschroef M4x16 Zwart
26 333163 1.80 2.18

Flange
27 333904 20.90 25.29

Nylon Head
28 333903 18.70 22.63

Niet meer leverbaar
29 333923

Niet meer leverbaar
29 334128

Kapje
30 333899 10.65 12.89

Mesje (oud 797-38331-20)
31 6684754 8.58 10.38

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
32 6684753 2.15 2.60

Safety Cover Holder
33 6696951 3.33 4.02

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
35 6684667 2.15 2.60

Vastzet Plaat
36 333321 2.10 2.54

Bout Hd. M6x25
37 330799 1.05 1.27

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
38 949455 1.05 1.27

Moer M6 (10st)
41 949556 1.05 1.27

Main Pipe
42 333900 18.15 21.96

Handle Holder (a)
43 6696972 1.20 1.45

Bolt (black) M6
44 6696974 1.68 2.03

Loop Handle
45 6696975 8.98 10.86

Cover (a+b) Set
46 332548 5.10 6.17

Handgreep (a+b)
48 334541 15.95 19.30

Hendel
49 334544 12.00 14.52

Veer
50 332557 3.45 4.17

Lock Lever
51 6696490 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
52 301653 1.04 1.26

Machine Screw M5x30 (black)
53 323041 1.05 1.27

Draad
54 335749 1.65 2.00

Handle Right
55 335750 5.70 6.90

Handle Holder (b) (old 6696577)
56A 6600501 7.20 8.71

Niet meer leverbaar
56 6696577

Handle Holder (c)
57 6696578 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
58 6684714 2.15 2.60

Moer M5 (zwart)
59 302012 1.05 1.27

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
60 6684709 2.15 2.60

Handle Holder (a) (old 6696576)
61A 6600500 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
61 6696576

Handle Left
62 6698638 22.83 27.62

Handle Holder Set (a+b) (old 6696576+6696577)
63 6600499 10.65 12.89

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6684764

Niet meer leverbaar
503 875769

Beschermkapje Voor Batterij
505 329897 1.80 2.18

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.